Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja samska mami išče družbo

samska mami išče družbo

Javi se

Pozdravček Petra
Povej mi kako si se znašla v tej svoji čist normalni želji
LEP DAN-M

Pozdravljen.
Se opravičujem za pozno odpisovanje. Že nekaj časa nisem pobrskala tu gor. Na žalost sem ugotovila, da so moje normalne želje nekaj, kar ne obstaja. Prepustila sem se toku življenja v upanju, da srečam “normalnega”, poštenega človeka, ki ve kaj je spoštovanje. Vem, moje želje presegajo vse meje, ampak nikoli ne reci nikoli.
Lep in prijazen dan.

Pozdravljen.
Se opravičujem za pozno odpisovanje. Že nekaj časa nisem pobrskala tu gor. Na žalost sem ugotovila, da so moje normalne želje nekaj, kar ne obstaja. Prepustila sem se toku življenja v upanju, da srečam “normalnega”, poštenega človeka, ki ve kaj je spoštovanje. Vem, moje želje presegajo vse meje, ampak nikoli ne reci nikoli.
Lep in prijazen dan.

Čer Petra
Zdaj je tako,da tudi mene že ni bilo precej dolgo tukaj vsaj od lani
In kam je tebe prinesel tok….al te še vedno nosi ob čereh po različnih preizkušnjah?
lep večer in mirno noč-Marjan J

Iščem dekle do 35 let za poštenega fanta…

Zdravo!

Kako mogu pomoći?

Lep Pozdrav

 

Ojj, si dogovorjena z nekom?

    Oj ce si za spoznastvo .kavo ali mirkanje otroka .jz jih nimama lahk jih se skup kaksnega .si za kavo .051322527

Oj ce hoces se lahko spoznava sem samski 051322527

Sem iz Lj

javi se

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
FullTimeMommy, 27.01.2013 ob 23:35

Hei hei !

Sem 25-letna mamica 8 mesečne hčerke, ki si želi spoznati nekoga za druženje, preživljanje skupnega časa, izlete ipd.
Lahko si mamica z enako izkušnjo, ali pa očka s podobno izkušnjo, lahko pa si tudi brez otrok če se vidiš v takem odnosu.

Lep pozdrav !

Kako si sevedno samska ti

Oj si se samska ti

Oj ce se hoces da se spoznava pisi na 031322527

Živjo ali imas kasen konkat

 

Odgovor na objavo uporabnika
FullTimeMommy, 28.01.2013 ob 21:40

Ljubljana…pa ti Katarina?

POzdravljena lahko stopima v stik mogoce pa se ujamema tudi sam mam  sina in tud meni manka zenska druzba lahko me kontsktiras na [email protected]

Še iščeš?

New Report

Close