Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja samska mami išče družbo

samska mami išče družbo

tudi jaz sem za druženje z otroki – imam sina starega 5 let…Ljubljana in okolica…jaz sem stara 37 let…če je katera (lahko tudi moški) za naj mi piše: [email protected]

Brez volje do zivljenja, moram se odseliti, psihicno nemocen

oj sem 27 letni fant ki pogresa zensko druzbo. z veseljem bi vaju spoznav. lahko bi nastačo dobro prijateljstvo

sem 41 letna mamica 5 letnega fanta in tudi jaz iščem družbo. sem iz okolice nove gorice. piši na naslov: [email protected]

Sem 47 letna mama 11 hčerke, tudi iščem družbo, spol ni pomemben – goriška.

Lahko pišete na zs ali [email protected]

Ali je kje kakšna osamljena mamica za prijateljstvo ali resno zvezo ? Sem 27 letnik iz lj. Razdalja ni ovira.

Živjo,sem 33 let samski fant iz okolice Nove Gorice s.p. iščem iskreno srce,sprejmem tudi tvoje otroke,veliko sem v [email protected]

Sem moski,ki isce mamico za druzenje in odkrite pogovore…klepet.Imam pet let staro hcerko,ki potrebuje se eno mamico. Sva iz Ljublane.Lahko brez obveznosti in zapeljevanja…samo klepet…ali pa kaj vec….
Oba sva iskrena in postena……

pisi: [email protected] ali poslji SMS 070246973

Pozdravljeni,

Sem samska mami stara 43 let iz Ljubljane. Imam dve hčerki stari 7 in 11 let. Iščemo mamico za družbo potepanja, zabavo in čvek kar tako s podobno starimi otroci.
piši na [email protected]

Pozdravljeni,
če je kdo z Obale in rabi družbo 35-letne mamice (s 4-letno hčerko), naj se oglasi na mail [email protected]
Radi pohajava, a velikokrat manjka prava družba 🙂

Pozdravljeni 🙂 Sem 45 letna samska mami 7 letnega fantka, ki si zelo želi spoznati še kakšno samsko mami ali očija, najraje z otrokom-i podobne starosti, za druženja, pogovore,potepanja z otroki, lahko tudi kakšenkrat za medsebojno pomoč pri varstvu otrok ….. Sva iz Ljubljane. Vesela bom – bova takšne družbe 🙂

Pozdravljeni 🙂 Sem 45 letna samska mami 7 letnega fantka, ki si zelo želi spoznati še kakšno samsko mami ali očija, najraje z otrokom-i podobne starosti, za druženja, pogovore,potepanja z otroki, lahko tudi kakšenkrat za medsebojno pomoč pri varstvu otrok ….. Sva iz Ljubljane. Vesela bom – bova takšne družbe 🙂

Jas pa sem iz gornja Radgona

Zivijo. Tudi jaz Sem samska mamica 3 letnemu fantku. SE dobimo?;)

Sem fant z dvema otrokoma (skupno skrbništvo) iščem žensko, ki bi sprejela mene in moje otroke. Sem iz okolice Ljubljane.

Ja bi se družil in pomagal si pripravljena ogromno sexati

Ojla! Tudi jaz iscem (zaenkrat) klepet 🙂 Sem samska z 8 mesecnim sinom. Pisite mi zainteresirani iz Prekmurja na [email protected]

Živjo, tudi jaz iščem dekle za družbo. Imam hčerko in sina.

Sem mamica, ki je ostala sama in včasih se počutim precej osamljeno. Za preživljanje prostega časa, druženje, …, iščem moškega, starega do 45 let. Bodi to kar si, igralci, avanturisti, me ne zanimajo. Moj mail: [email protected]

New Report

Close