Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Samozadovoljevanje, vtikanje

Samozadovoljevanje, vtikanje

Če hočs ti zrihtam kšnga k ti jo bo lizu (hehehe)

Tu imaš 8 pozicij masturbacijo in se kaj…
https://www.shape.com/lifestyle/sex-and-love/female-masturbation-positions?

Jaz bi ful rada z nekom ce si za pisi

 

Odgovor na objavo uporabnika
Velka, 11.07.2021 ob 22:28

Jaz bi ful rada z nekom ce si za pisi

 

Kolk si pa stara ?

dej dodej na snepu siccar2021 ti velka

Odgovor na objavo uporabnika
fant22222222222222222222222222222222, 24.11.2020 ob 13:33

Če hočs ti zrihtam kšnga k ti jo bo lizu (hehehe)

JA sem za

Jaz sem za hehe

😏

 

Oj javi se mi da se zrqjcama

Iščem žensko za erotično dopisovanje, samo ženske, prosim , pošlji mail, diskretnost zagotovljena

Odgovor na objavo uporabnika
Joho, 12.07.2021 ob 11:13

Kolk si pa stara ?

Javi se mi

Zdravo !

Stara sem 15 let in imam punco…ona je stara 17let…večkrat pride k meni ker sem ponavadi sama doma in naju doben ne moti..enkrat pa sva gledali film ko je prislo do sexa med dvema puncama …predlaga mi je da tudi midve to delava ker je polekmene tako rekoč “zelo potrebna oz.horny”seveda nisem vedla kaj reci ker sem nisem nikoli,pa sem ji rekla da se nisem.povedala mi je da mi jo lahko boza oz.rajca in lize …pocasi me je zacela prijemati spodaj in se je dotikati in sem zajamrala ker je tako pasalo, ampak nisem mogla si pa tega res želim sploh pa lizanja ..ko pomislim na lizanje postanem mokra….zelo prosim za pomoc ker nevem kaj narediti ali je normalno ?ali je okej da sem tako spolno napeta ?ce mi lahko prosim keri svetuje hvala

ja nc narobe ni…dodej me na snep @eokoncn

[email protected]

[email protected] 😀

Z veseljem

 

Odgovor na objavo uporabnika
15letnica, 24.02.2022 ob 17:53

Zdravo !

Stara sem 15 let in imam punco…ona je stara 17let…večkrat pride k meni ker sem ponavadi sama doma in naju doben ne moti..enkrat pa sva gledali film ko je prislo do sexa med dvema puncama …predlaga mi je da tudi midve to delava ker je polekmene tako rekoč “zelo potrebna oz.horny”seveda nisem vedla kaj reci ker sem nisem nikoli,pa sem ji rekla da se nisem.povedala mi je da mi jo lahko boza oz.rajca in lize …pocasi me je zacela prijemati spodaj in se je dotikati in sem zajamrala ker je tako pasalo, ampak nisem mogla si pa tega res želim sploh pa lizanja ..ko pomislim na lizanje postanem mokra….zelo prosim za pomoc ker nevem kaj narediti ali je normalno ?ali je okej da sem tako spolno napeta ?ce mi lahko prosim keri svetuje hvala

[email protected]

Mene pa zanima js sm star 14 lrt in imam 14 cm velikega koliko lahko pricakujem cez nekaj let da bom imel velikega

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close