Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje rahlo vidna črtica na testu

rahlo vidna črtica na testu

Hvala,
Imam že otročka.
Znake nosečnosti zato že poznam 🙂 in so nekako prisotni tudi tokrat.
Menstruaije pa sploh nikoli nisem imela redne, včasih celo na 54 dni. Zato niso najbolj merodajne.
Ja, saj bom najverjetneje jutri šla po ponovni test , morda celo v laboratorij, da se prepričam.
srečno

živjo Tany! Ne testa nisem naredila zjutraj temveč pozno popoldan. Menstruacije še nisem dobila, vendar testa še nisem ponovila,saj me je preveč strah da bo negativen. Bom počakala še kakšen dan in če jo ne dobim ga pa le naredim. Strah me je razočaranja. No ja držim pesti. L.p

Krvni test beta hcg je bil negativen 🙁
Srečno in lp.

živjo. Danes sem naredila še en test in je pozitiven. Hvala bogu je tako kot ste rekle. Črtica je črtica pa četudi je komaj vidna. srečno vsem

Punce pozdravljene,

Moja težava je sledeča in sicer,M imam vedno redne,na 28 dni,točno na določeno uro,že odkar imam M. Z možem se trudiva par mesecev za dojenčka,no M bi morala dobiti 15.2 pa je ni,sem naredila clearblue danes popoldne,pa je pokazal – . Če M ne bo bom še zjutraj naredila test ali pa šla na krvni test,ker sem res veliko tekočine popila in sem non stop na wcju,pa me zanima ali sploh obstaja možnost,da sem noseča kljub negativnemu rezultatu? Bom hvaležna za kakršnokoli info. oz. mnenje,ker mi ni jasno zakaj ni M in me je malce strah,da ni kaj narobe! Hvala.

Živjo,

Jaz sem naredila že 2 testa za nosečnost in je na obeh bila rahla črta zraven. Hmali po tem mi je začelo delat slabo in sem skozi utrujena. Med tem sem imela tudi menstruacijo, vendar ni bla močna in boleča kot ponavadi. Zanima me kaj vi mislite ali je prišlo do nosečnosti ali ne? Hvala za odgovor🙂                     Lp🙂

New Report

Close