Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost prvič sm vidu novo škatlico od cigaret…

prvič sm vidu novo škatlico od cigaret…

ne bi vedela, nikoli me ni bolela, jo imam rada

a te boli, če ti nekdo pač pove, da so tvoji odgovori popolnoma nesmiselni?

glej v čem se motiš da ti razložim.
nihče ne bo meni govoril ali mi tumbal da naj grem stran od kadilcev. oni naj gredo stran do mene, ker so oni tisti ki mene zastrupljajo in ne jaz njih. tako da niti ne milsim biti nisem ne bom niti nisem toleranten do nekoga ki bo meni uničeval zdravje . kapiš?
absolutno je moja stvar če nekdo kadi v mojem prostoru oz. tamn kjer sem jaz da ne govorim o tem če je to moja hiša ali kraj kjer je to prepovedano.
tako da o tej moji pravici pa zahtevi ne bova debatirala .če je to zate zmerjanje kar jaz pišem tukaj gor pol pa v življenju nisi dala kaj veliko skozi. boš pa še nč se bat in bila zmerjana in ponižana verjem.
lepo s mej.

Ne razumem kaj vam je.Vsaka hrana je za nekaj slaba škodljiva in nekaj dobra.Nisem proti kadilcem,ker je moj oče kadil 30 let po 3 škatlice na dan.Vsak dan smo mu govorili naj neha in tako kot tisti tukaj je tudi on govoril da je to njegovo zdravje in življenje.Zraven pa je zastrupljal mene in brata,s tistim dimom.(v kuhinji si komaj svojo roko videl toliko je bilo dima)Kot brat in jaz sva nekadilca.Vsak dan,zjutraj in zvečer sva z bratom poslušala v kopalnici njegovo kašljenje in davljenje.Kašljal je toliko časa da je iz sebe spravil vsaj nekaj tiste svinarije.(ni sam hotel ampak je bil prisiljen,da je kašljal)Kadilci veste o čem govorim)Včasih je kašljal tudi kri.Na koncu se je le odločil da neha in sedaj je od tega že 10 let.Pravi kako lepo je vstati in ne takoj leteti v kopalnico in se tam davit in kašljat.In tudi zadihan ni več.
Tudi mamica je nekadilka.
Zdravje je vaše in veste kaj z njim počnete.Vendar je zdravje največje bogastvo,če tega ni več si revež.

Sedaj pa še nekaj.Upam da se boste malo zamislili.
Imam hčerko staro 11 let.Vse življenje bo prisiljena imeti dieto.Že kot majhna sploh ne ve kaj je zdravje,ker je vedno samo bolana.
Nekaj časa nazaj niti tečt ni mogla,ker jo je dušilo in bila je po ustnicah čisto modra.
Sedaj se je ta stvar malo unesla in sama pravi kako super je da lahko teče ne da bi jo dušilo.
Nekaj dni nazaj je prišel kolega od moža in je hotel prižgati ,pa mu je hči rekla naj neha kadit,ker je sedaj zdrav.Veš kako jo je debelo pogledal.Nato sva mu razložila zakaj.Potem sva mu rekla če hoče naj gre na balkon,ker ta dim hčer moti in jo začne dušiti.Veste kako je bil užaljen.Potem je naslednji dan rekel možu kako je bi nesramen da mu ni v stanovanju dovolil kaditi,pa čeprav mu je povedal vzrok.Vidite ni razumel ,da je na prvem mestu zdravje otroka.
Pa to ne velja samo za kolege velja za vse.Tudi za domače.Mojemu pokojnemu dedku sem rekla če hočeš kadit pojdi na balkon in tudi on je bil užaljen.
Vsake toliko časa jo napade piskanje po plučih tako da če ne dobi kisikove maske z zdravilom se bo zadušila tako da bo še nekaj časa imela sprejčke.
Oba z možem sva nekadilca in nerazumem od kot toliko bolezni,ki jih ima hči.

Zato še enkrat premislite kaj delate s svojim zdravjem in ne velja samo za kadilce velja tudi zame in za ostale ljudi.Merkajte svoje zdravje,TO JE NAJVEČJE BOGASTVO:ko te nekaj začne boleti je ponavadi že prepozno,tudi če se začneš po tem merkat.ZDRAVJA SE NE DA KUPITI;ČE IMAŠ SREČO DA SE POZDRAVIŠ živiš naprej ALI PA UMREŠ:Saj umrli bomo tako ali tako.

Pa še nekaj moja teta je umrla pri 33 letih za rakom na maternici.Do teh let pa je od rojstva imela 13 operacij ,kajti trinajsta pa je bila usodna.Tudi ona je bila bolna vseh 33 let pa ni nikoli kadila niti pila.Tako da bolezen doleti vsakega,samo da so nekateri še malo malomarni glede tega.In se sami zastruplajo.(cigareti,alkohol.mamila,mastna hrana)Itd.
Tako to sem imela namen napisati,delajte pa kakor vam paše.Zdravje je pa vaše.

hm,cist tko ane.si ze kdaj slisala za rek “prvo pred svojim pragom pomet,pol se pa vtiki v druge”?

no drz se tega v bodoce.
nekateri kadimo,drugi se kurbajo,picke tezijo vsakmu,itd itd

ce se ze usajas v cike,se dej pa se v alkohol,verjetno tankas ko cisterna,a tist je pa zdravo itd?
ce pa ne kadis,pa nehi pametvat pa recmo nehi morit tipom,ker ne ubijas sebe,ampak druge

ce hoce kdo kadit nej zarad mene,njihov problem itd

ce bi te mal bols spoznal bi 100% prsu do zaklucka da sem “debil” sam ker kadim,ti pa na vseh drugih podrocjih,tko da nevem,se mi kajenje ne zdi tako slaba opcija:)

nehi pit
nehi morit
nehi srat
ne bit neumna
ne bit zatezena
ne bit bedasta
brigi se zase
obrij si pizdo
shujsi
…..
ce ne bo kebr se zate kej napisu:)

ukvarji se raj s svojim celulitom kot pa s tem zakaj kdo kadi itd

do naslednjic…. blow me

kolega dal link od tega,pa niti nism kej dost bral,sm te zamesu za picko
sam nc hudga,se zmer si debil
ce sm res pr komu kje pol bom pazu a bom kadiu al ne,ukazvau mi pa ne bo noben!
ce ti kej ni vsec spizdi,predn dobis od koga po picki
kmet zarukan

bos vsem neki pamet solil itd,eno pezde zafrustrirano,ves,ce se nisi zaceu kadit se ne pomen da si boga za jajca prjel,ce te mot dim,pa ne dihi:) oz pejt stran al krkol,ce je pa tvoj stanovanje al nepremicnina,pa zahtevi da ne kadijo,drgje pa nimas nobene autoritete.

mal prepotentn si ves? k ena feministka,nonstop sam isce neki da se bo lahk kregala s tabo,tko je,sprejmi al pa pejt,za tebe pa ne bo noben nc naredu,sam kokr bos sam zase

to bi blo za1x vse,dvomim da bom prsu se kej pogledat to,sam vedi pa vseeno da si bedn,ceprou ne kadis,pa da vecga diletanta k si ti,NI

pejt se mal v solo,pa bos mogoce kdaj postal pomemben in te bo kdo CELO MORAL poslusat,k zdj si nobody
sam echo bedarij cloveske umske komfupulacije

sodobni don kihot,pa velik srece z mlini na veter oz spreminjanje sveta

ciao

Veš Weedboy če to leti name tudi prav.Povedala sem svoje mnenje .Žalila pa nisem nobenega tako kot ti.Raje se nauči lepega vedenja in pisanja.To kar si napisal ne paše sem.Raje ti pospravi pred svojim pragom mislila sem pa tvojo glavo.

Kadi kakor ti je volja kurbaj se kakor ti paše teži pičkam če hočeš.Delaj kar hočeš saj je tvoje življenje in tvoje zdravje.Kaj pa mene briga če ti kadiš,saj ne na moje stroške.Naslednjič pa premisli kaj pišeš.
Nekateri bi dali vse da bi bili zdravi,tisti ki pa ste trenutno zdravi se pa z zdravjem igrate.Saj na koncu boste nastradali sami.

Ps.sama ne pijem alkohola,ne kadim.Tako da me kebrov zakon ni nič udaril.

zn, predvidevam da je WeedBoy ciljal na ponča… 🙂

ej frajer na baterije, če bi jaz tebe dobil v živo pa da mi pušneš cigaret v mojo stran da bi jaz to zavohal mislim da te tud ukc več ne sestavi skupaj.
kot prvo debil brigaj se zase in ne mori s tako nesramnimi vprašanji pa trditvami. ja ti maš pa ful velik za pomest pred svojim pragom se mi zdi da si direkt iz kake norišnice .
ja debil, ti še nisi zakapiral da s tem ko kadiš zastrupljaš tudi druge, če se pa ena ***** kurba pa to tebe nč ne briga, sej če se tvoja pa sploh ni čudno k si tak kreten .sodeč po tvojmu pisanju

seveda te boli, zato pa si zaprt v tisti svoji luknji:))).

teško verjetno, dvomim da se jaz lahko pobrijem po tamali:)))

ves kaj “skippy”,prvo kot prvo,nobenmu ne kadim v fris,k mi glih vseen ni,vprasam ce koga mot itd,tko da ne seri,sam EN TAK PEK k si ti,mi pa ze ne bo ukazval kva nej delam in kaj ne,ker itak pazm,ce ma pa folk se pol probleme,mi ga pa lahk sam potegne.

ti se mene se dotaknt neb uspeu k bi brez zob lezu v svoji krvi,nevem za koga se mas da misls da bi kr tepu,jst se nimam za bas nesto,sam se spravm pa na vsazga,neglede na to kok je velk itd,ko se mi strga je konc.
tko da ne mislt da se te bom usral
prid povedat v zivo kej,me zanima kok bos pamtn
ze res da kajenje unicuje zdravje,sam to je odlocitev vsakega posameznika,ce pa kadi,je to ISKJUCNO njegov problem in ne tvoj,itak majo povsod place kjer se lahk kadi in kje ne,zuni pa itak nima veze,ce se bos pa se kr usaju v kadilce te bo pa slejkoprej en sneu k mu bos su na *****.

ce se kadi,se pac misl se na druge itd,da ne kadis v njih itd,sam nekega pametvanja pa nismo dolzn poslusat,sploh pa ne enga “forresta gumpca” kot si ti.

nevem kaj bi rd dosegu zdj s svojim blebecenjem?
misls da bos bog ratu al kaj?
dj pel tja s kjer si prsu,brigi se zase,drugi se bojo pa zase

zacel si pa ti zalt itd,tko da ne seri z nekim bullshitom da si pa ti neka dekadentna apokalipticna sila,ker si sam en zafrustriran pek z neta,k nima kej druzga delat kt se spravlat na nekoga

men osebno tega ni treba,sam ti pac povem svoj komentar,ker ze zalis ljudi k kadijo,raj kadim pa sm drgac ok,kt pa nekadilc,pa taka ***** k ti

odlocitev posameznika pac

jst sm jst, ti si pa budala
me veseli,niti ne no,sam lepo je bit prjazn do ljudi k so umsko nedorasli

ne pravm da je to kr pocnem NAJBOLS je pa navselej moja odlocitiev npr da kadim,dejstvo da si ti bedak pa ni vec odlocitev,ampak stvar genetike:)

anyway,ne da se mi vec kle bit,smils se mi,sam ce bos neumne se naprej mi bo slejkoprej 1x dopizdilo,tko k npr vsem pickam k so te pustile,zakaj? stupid,nuttsy AND FULL OF ****

tvojo temo brat je kot bi bral tantadruja,nevem vec kaj nej si mislm,a nej se smejem,al kaj,k to je ze zalostno

sam sj mors sam s sabo zvet,men ni treba

jst bom enga przgal
ti pa pejt u pizdu mater
(ce bi te hotla vzet)

vaya con dios cum catcher

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close