Najdi forum

Povsod jih je polno,
Hotela sem ti reci, da verjetno nisi sla brez veze cekirat kaj pocne..
Po moje si globoko v sebi nekaj slutila

za januar 24

Ja morem vam priznati, da mi je vaše razmišljanje zelo všeč in da sva na podobni valovni, če se tako izrazim. Jaz sicer imam FB verjetno glih iz tega razloga, ker ga imajo vsi. Res je da ga veliko ne uporabljam in zelo malo objavljam, razmišljam zdaj da bi ga celo ukinil. je pa red kot praviš živimo v času instant, vse je nahitro vse je dosegljivo. Potrebno se je samo brzdat in stvari zajemati z malo žlico, če želimo da bo sreča dolgo trajala. Ta dogodek oz.spoznanje 14 dni nazaj mi je lahko rečem prinesel tudi dobre stvari. Lahko rečem, da sem se tudi sam še poboljšal in začuda sem postal bol odprt in boljši do ljudi okoli sebe. Kar se pa tiče zaupanja, pa upam da bo ta nesigurnost do novospoznanih ljudi tudi enkrat šla iz moje glave in da srečam iskrenost, kar je čisti osnovni temelj na katerega se lahko gradi naprej…

Mene pa skrbi, da bodo vsi teli potem viseli na chatih in iskali novo. Se naredili lepe in dobre in v roke jim bo padla nova zrtev. In CE KDAJ staknem takega kretena in boste vedela kako izgledam PROSIM povejte mi. Bom zelo hvalezna.

Na Twoo piše če piše več kot teden …to pomeni več časa ni bil aktiven in če je bil pred letom dni tam potem bo isto pisalo več kot teden in ne več kot leto….Konec koncev pa nista za skupaj,pojdi se zdravit proti ljubosumju,kajti to je bolezen

Pozdravljen Johy by good!
Ponovno sem prebirala tu na portalu..
Kako se ti je resila zadeva?
Kako si in kako zivis?

Jaz sem ze nekaj casa solo. Nasla sem sebe. Pa ti?

Ce bos tole videl, se mi lahko oglasis.

New Report

Close