Najdi forum

Same ste si krive, kaj ste pa zbrale take dece. Une taskulerane ste kategorično kenslale, evo ti zdej pa uživi.

Čeprav je minilo že nekaj mesecev od zadnje aktivnosti te teme, je moja zgodba primerna da jo delim z vami. Namreč mene je ta aplikacija twoo ločila od partnerica s katero sva imela družino in to ni dolgo nazaj. Tudi jaz sem kar naenkrat začel sumiti le kaj ima moja partnerica toliko dela z telefonom. Od takrat sem bil skozi nemiren, ker mi je nekaj smrdelo, do trenutka, ko mi je en dan hčerka hotela pokazati neko sliko iz njenega telefona. Takrat sem spoznal da če ti nekaj smrdi je čas da stvari prideš do konca. V glavnem na telefoni so bile stvari, ki si jih še v sanjah nisem predstavljal. Še zdaj ko to pišem se začnem tresti in dobim kurjo kožo. Grozni občutki me obdajajo. Seveda na telefonu so bile nameščene še druge aplikacije kot so badoo, wiber, tinder in na vseh aplikacijah enake svinarije. Želel bi si, da tega nebi nikoli videl samo stvari sem moral priti do zaključka. Saj nekakšno običajno prevaro kot je skok čez plot recimo v enem spontanem večeru, ko se kemija poklopi bi še nekako približno razumel, samo take naklepne prevare pa ne moreš tudi v sanjah tolerirati. Ko pa vidiš da je tole za mojim hrbtom trajalo skoraj 2 leti ti postane slabo.
No takšno izkušnjo imam jaz z temi “klepeti” če se tako izrazim. Mogoče nekateri res samo klepetajo, samo mene nebo nobena več prepričala, da ima odprte te profile kar tako malo za klepet.
Povdrajam, to je moja zgodba in ne metat vse v isti koš.

S pozdravom

Se strinjam z teboj. Ženske nimajo mej postavljenih in morala je za njih samo beseda.
Šteje jim samo preračunljivost, s svetlimi izjemami.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ko boš spoznal še koga s podobnimi izkušnjami in se z njim pogovoril boš dojel da:
1. Je za vsako prevaro potreben naklep in
2. prevarantka s kompanjonom/ljubimcem počne reči, ki jih s teboj nikoli, jih nikoli ne bo in ti jih je odrekla, če si jo za kaj takega prosil.

Približno tako to gre… 😉

Evo, moja zgodba je enaka tvoji, tudi z enakim zakljuckom.
In, Srecko, pocetje moskih je popolnoma enako pokvarjeno.
Za mojega partnerja sem bila zenska njegovega zivljenja. In imel me je zeloo rad.
To so njegove besede. A le besede. Dejanja so bila bistveno drugacna. Cloveka je potrebno gledati skozi dejanja, ne skozi to kako lepo govori.
Bil je prijavljen na Twoo, Badoo, Avanture.net in drugih. Verjetno je iskal klepet? Presodite.
Vmes pa imel razmerje 3 leta z eno, pa se z drugimi zenskami. Na portalih pa z nestetimi. To mu je omogocal cas in moji sluzbeni urniki.
V teh dneh se razhajava..


Se strinjam s teboj. Nisem mislil, da so moški izjeme. Je pa iskrenosti zelooo malo.
To si sama izkusila in tudi jaz.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pozdravljena,
jaz se nisem nikoli včlanila na Twoo, vendar pa občasno dobivam sporočila. kake 5 let nazaj me je mož odjavil, še vedno pa se “spomnijo” name.

v bistvu bi se prej znebil HIV kot pa Twoo – enostavno ne vem niti kje so mi ga “podtaknili” – ne vem niti kako niti kdaj…

skratka to so take zadeve vzami malo z rezervo in preden “iztiriš” prevberi kaj je res na zadevi…

Pozdrav

Morem priznat, da ste dali komentar na mestu in da obe trditvi, ki ste jih napisali povsem držita. Lep pozdrav in srečno.

Torej po opisu vidim da sva v totalno istemu zosu, če se tako izrazim. Tudi jaz se te dni razhajam. Sicer do spoznanja je prišlo 7.1.2018 in takoj drugi dan sem spakiral. sedaj upam da se čimprej uredi vsa ta neumna birokracija itd.
Ne vem kam nas bodo vsi tile badooji in twooji,.. pripeljali ampak občutek sem dobil da je veliko ljudi zasvojeno z tem in da midva nisva osamljen primer. Če uspem še kdaj spoznati kakšno partnerico jo bom verjetno najprej vprašal, če ima kakšne takšne profile in če ima samo adijo…..
Hvala vam za komentar, lp


Badoo, twoo in podobni portali so samo orodje. V zos nas je pripeljala kar uporaba teh orodji. Vse je v glavi… Odločitve, dejanja, posledice. Nekaterim pri tem pač nič ne pomenijo moralne vrednote, ne osnovna empatija do partnerja in spoštovanje…


Badoo, twoo in podobni portali so samo orodje. V zos nas je pripeljala kar uporaba teh orodji. Vse je v glavi… Odločitve, dejanja, posledice. Nekaterim pri tem pač nič ne pomenijo moralne vrednote, ne osnovna empatija do partnerja in spoštovanje…
[/quote]

Se strinjam, samo eden popravek imam.
Ne nekaterim ampak večini. Ko to dojameš tudi do velikih razočaranj ne pride.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Spoznala sva se na enem od portalov, oba izbrisala profil, potem berem tole temo in mi en glasek pravi, naj grem preverit še drugam.
Našla, kar sem iskala. Glavo mi je hotelo raznest.
Razočarana sem.

To je zato, ker ni iskrenosti, samo preračunljivost.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

srečko5 tako je po večini. vsaj v mojem primeru sem spoznal, da sem bil jaz samo za hlapca v pomenu, da je družina navzven izgledala urejeno kot more bit oče mama otroci, da so bila drva vedno pripravlena in vsa moška opravila narejena okoli hiše. Notranjost bistvo je pa gnilo brez moje vednosti in ko to spoznaš ti gre na bruhanje.

Meni v glavi še vedno kar doni, kot da je lobanja premajhna za možgane …

Ne vem, kaj bi mi moralo pasti na glavo, kak tip bi mi moral priti nasproti, da bi pozabila, da imam nekje partnerja. Čutim tak občutek pripadnosti, tudi ko je bilo kaj narobe, ne bi ga mogla zajebat, pa da je ne vem kaj. Tako kot ne bi mogla svojega otroka zatajit ali pozabit zaradi tipa … nikoli!

Ko si z nekom, je to zaveza, v dobrem in slabem ni samo puhlica. Ne moreš ljudem delat grozne stvari za hrbtom, vedoč, da jih bo to prizadelo. Že tako je v življenju dovolj težko, in koliko lažje je, če imaš svojo drugo polovico. Zakaj so nekateri pripravljeni to zafrčkati za take igrice?

Ja, Jony, podobno.
A verjemi, nismo vse zenske enake..kot je rekel BTDT. Zivimo v takem casu, pravim mu instant. Vse stvari v zivljenju izgledajo, da so za kratek rok. Lahko je tisoc Badoojev in Twoojev, nekaterim to ne naredi vtisa.
Npr.jaz tudi FB nimam. In to zavestno. Ker ga nocem. Ker ne vidim smisla po razlaganju vesoljnemu svetu kaj pocnem in kje sem. Povem tistemu, za katerega cutim, da mu je ta povedati. In reakcija okolice? Nimas FB? Kako to? Saj imajo vsi..
Ko je izrabljeno clovekovo zaupanje, tezko spet zaupamo. A jaz sem optimistka: se so ljudje vredni zaupanja.
Jony, verjetno si tudi ti eden takih.

Za Povsod jih je polno
….vedno najdemo to, kar iscemo.
Nic nisi napisala kaj si ugotovila.
Si pa predstavljam

Se eno bistveno zadevo sem pozabila dodati:

CLOVEK IMA SVOBODNO VOLJO IN MOZNOST ODLOCANJA

lahko so raznorazni portali, raznorazne skusnjave, lepote, dobrine..vazen je nas odnos do vsega tega. So le orodja, kot je nekdo zgoraj ze rekel. Druzba nam skusa vsiliti dolocene stvari, dolocen nacin. Povdarek je na skusa.. odvisno je, kako se ti odzoves.

Pozdrav gospodična povsod jih je polno.

Ja ne vem kaj naj rečem. Mogoče te jaz še najbolj razumem ko se mi je podobno zgodilo. Samo meni je mogoče lažje, ker kar sem jaz vse vidu na njenem telefonu je bil to tak razvart, da si tudi pikico ne zasluži pogrešanja ali izkazovati kakršnakoli čustva do nje. Tudi jaz čutim veliko tesnobo hkrati pa tudi nekje globoko v sebi močno olajšanje. Neskončno sem hvaležen hčerki da mi je to pomagala razkrit, ko je zahtevala od mamice telefon, kajti taka neiskrena, brezčutna prevarantka kot je ona bi to lahko trajalo še na leta in rezultat spoznanja bi bil še mnogo hujši. Čeprav sem izgubil 12 let. Konec koncev imam 35 let in če se bom uspel hitro pobrat si lahko še vedno ustvarim lepo urejeno življenje.
Tebe pa naj ne skrbi, če boš iskrena bo že višja sila pomagala da se bo nekega dne zaletel v tebe nekdo in ti iz glave izgnal vsa donenja 🙂
Lep dan

vedno najdemo to, kar iscemo

Takih puhlic jaz ne kupim.

Šla sem pobrskat po neplačljivih portalih, kjer lahko pobrskaš brez prijave. Kupid, badoo, hot or not, avanture …

New Report

Close