Najdi forum

Problemi s puncami

:)))))) ikzekli…. natancen cenik je pa na zadnji strani vseh tabel, ki oznacujejo meje mesta MARIBOR!

lp ajs

:)))))))))))))))))

YEAH

ej a mora bit ODA al je lahko iz pipe? :)))

lp ajs

P.S. dejmo laško!!!

ne vem, pol sem pa jaz izjema, še z nobenim nisem, ki mi je plačal pijačo

Če je iz pipe mora bit obvezno not 3 kocke leda pa rezina limone…..
če maš Odo sploh ni problema, se pa včasih zaplete če ji plačaš Zalo :))))))

na Laško pa itak da ti ne govorim…….tak so nore da bi nardile vse za stekelnico Laškega :)))

zakaj se pa potem sekiraš, da te nobena ne mara?

pa veš vse je enkrat prvič, ajz sem tut reko da neom mlato malih otrok na ulico, samo kaj naj če pa mi paše, da ga dvakrat vsekaš po glavi in brcneš v rit, pol pa se smejiš ko tak prestrašeno domov leti pa joče :)))))))))))

:))))

lpais

pa kdo je reko da se sekiram zaradi tega???

sekiram se zaradi ostalih zadev, ne pa zaradi luknic med ženskimi nogami, al pa ker me nobena nebi marala

ce gre s tabo sexat se ne pomeni da te ima rada….

lpaix

Full imas malo samozavesti ocitno. Problem je v tem, da te zre ker imajo tvoji frendi lepe zenske. Pa si pomislil, ce so morda res tako srecni z njimi? Ali niso z njimi samo zato, ker se lahko postavljajo z njimi in sexajo z njimi? Ce hoces samo to-you’re pathetic. Ne bodi jim toliko fols, ne isci si stalno zensk, pojdi v disko zarad zura, muske, plesanja, ne zarad zensk. Bo ze prisla kaksna. Mislim, da se zenske izogibajo tipov, ki stalno gledajo okrog kje bo kaksna dobra. Potem tocno vejo, da je on tam da si najde zensko. Zacni razmisljati pametno. In tisto, ko si rekel da te same debele ogovarjajo…ne bom komentirala, bom rajsi tiho, ker bi te samo uzalila.

Te povabim na pijačo, ti plačaš :)))

Lp

to je pa dobr povedano :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close