Najdi forum

Si kar zadela in če punca zna to kar lahko fantu da, obrnit tako, da se on trudi in si želi, da dojame da seksa ne bo, če se ne bo njej posvečal kot osebi ne kot objektu za zadovoljitev njegovih seksualnih fantazij, potem bi znalo bit zanimivo….
Samo nekatere so tako…. recimo slepe in kar ponujajo, in si misli, če z mano seksa je potem tut moj….

Ja figo je, takrat se je samo “spraznil” in s tem izgubil en velik del interesa zanjo kot osebo… in potem jo predstavi:
“To je moja pi***ka…”
In res je, nič več kot pi**ka, in dalje sreba svoj pir, meče na koš, gleda fuzbal…. s prijatelji. Pi**ka pa sama doma 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_ se strinjam 🙂
Ampak jaz imam nasprotno težavo. Odpikam vsakega, ki mi teži s seksom, v kolikor se meni zdi, da je prehitro 🙂
Se pravi bi jaz “morala” poslušati tole teženje, pa hkrati biti nedostopna. Ko pa bi že, pa moram kup pogojev postaviti 🙂
Potem pa je najboljše, da si še ljubimca omislim, da bom lahko seksala tudi tiste dneve kadar me moj dragi ne bo ubogal in ga bom kaznovala z odtegovanjem seksa :))))))))))))))

Pa moški dejte se zresniti že no! 🙂

Točno tu je tista zanka… če neboš nič ”igrala nedostopno ali pa vse-ustrežljivo” potem neboš imela ”kvalitetnega” razmerja oziroma bo podobno kot v originalnem besedilu od te teme… ampak če boš pa predolgo ”igrala” to pa boš samo končala z ničemer oziroma se bo on igral s tabo tako dolgo dokler se nebo naveličal(eni po prvem ani pa pred eni pa po parih)

Zanka je v tem da je med prelahko in naveličanostjo zelo mali razkorak… ki je za povrhu vsega še odvisen od vsakega moškega…

Recimo osebni primer… bil z punco na pijači… povabo jaz… potem še 1x… zdaj pa nebom niti 1x več… pa mam občutek da je zainteresirana za mene samo ker se je delala preveč nedostopno se mi več neda ubadat s tem… grem dalje novim dogodivščinam naproti… potem pa vpraša zakaj nikoli več ne pokličem… smešno…

Moški mora met občutek da skoz napreduje pa četudi počasi…. drugače se naveliča in to relativno zelo hitro… upam si trditi da v nekaj tednih(izjeme spet seveda)

Zakaj pa tak funkcioniramo pa mam občutek da zato ker pač drugega načeloma ne potrebujemo… moška družba nam da vse tisto ostalo(al pa veliko večino) v večji meri kot ena punca… objemi in mali lupčeki večinoma niso tako hudo pomembni če sploh so… po riti se vdarimo včasih na igrišču tak po tekmovalno 😛

Sliši se res grdo al pa zaničevalno ampak resnično večino moških ima žensko načeloma predvsem zato ker mu je vizualno všeč ter ker se rad v postli zabava itd… razen če živita skupaj pol so še drugi razlogi bodisi finančne narave bodisi iz navajenosti na takšno življenje.

Mislim nevem… trenutno nimam nobene punce in mi je moje življenje NEVERJETNO fajn… in kaj v tem celotnem dnevu ali tednu manjka… realno in odkrito gledano samo ena ženska (ali pa več :P) za 3-4 noči na teden… in če bom karkoli v mojem življenju spremenil bo to ”izključno” zaradi te 1 stvari ki mi ”manjka”

to je kruta realnost moških v letih o katerih govorim pa če ne vseh pa vsaj ogromne večine ampak če bo to komu vrženo pod nos bo seveda reko da ni res itd… ampak zakaj zato ker drugač nebo dobil niti tistega…

Medtem ko to nebo melo zdaj kaj dosti smisla z temo pa me zanima zakaj… kakšni so tvoji razlogi, ker jaz smatram da sem na svetu da uživam ne da bom hodo okrog ”zresnjen” in zdolgočasen… moji dnevi so napolnjeni z smehom, gledanjem nogometa, pitjem kakšnega piva ali dveh(včasih še kaj več) igranja košarke, kolesarjenja, spoznavanja ljudi v gostilnah in ”vulgarnih” hecov… igranja taroka, pokra in šaha… smejanje na lastne neumnosti in neumnosti drugih in zvrhano mero dobronamernega in predvsem za hece namenjenega šovinizma ter prijaznosti do vseh ljudi ki jih srečam od punce v pekarni do plačanja runde v gostilni natakarci in še komu ter željenja lepega dneva prodajalki v Šparu ali najbolšem sosedu…

Zakaj bi moral hodit okoli zresnjen :p (star pa sem 25 let)

Ne, lahko mu pa že v štartu jasno poveš česa ne botš tolerirala in kakšne bodo posledice.
Tako ali tako gre za pogojno ljubezen in prav je, da se vpleteni seznanijo z pogoji predno začno ribarit v kalnem. Punce pa velikokrat skalijo vodo in potem… pr***ec je spet težil..

Pa dekleta dejte se zresniti že no!

Matkič ti si egoist in kot tak te ne bodo marale za več kot za en seks, če boš le do tam prišel….
Punce rabijo še mnogo več, da se lahko sprostijo ob tebi, ne nekega narcisoida, ki gleda samo na svoje užitke. Saj ni nič narobe, če se imaš fajn, samo s punco bit ni vedno samo “fajn” sploh po tem, ko ti postane žena. Ona MORA bit PREPRIČANA, da boš naredil še nekaj kar bo prav, ne samo tisto kar je (tebi) fajn! Ker na takega kot si sedaj se ne more zanest, ko bi malo zaškripalo bo on rep med noge in čao… ona pa sama z otrokom napr. Boš rekel, kdo se tu pogovarja od otrok? Punce se, temu je vse to namen, če še nisi spregledal. In one iščejo nekoga zaneslivega za to “opravilo” 😉

In ker je avtoričin fant zanjo nezanesliv se pritožuje in mu nerga, on pa se odloči za “fajn”, čeprav bi bilo “prav”, da ostane z njo in jo odreši muk, ki jih preživlja sama s sabo. Ni si izbrala njega, da bo sedaj samevala… 😉

Matkič preberi si Trnulčico za začetek. To je ena resnična zgodbica, ki jo pomotoma berejo otrokom. Tam ti lepo opisuje kako vsak bedak ne pride do princeske, najprej je treba vse trnje okoli nje premagat, da jo lahko poljubiš….

Za tisto kar je tebi “fajn” in kaj je “prav” si pa poglej tale link in boš videl, da na tak način ne boš daleč prišel. Vsaj pri pravih puncah ne 😉

Ja, Arabeska imaš prav, vsaj tale se mora zresnit, če želi vsaj poljub…

On_ – dobro napisano.

No do tja pridem… in celo večkrat odločim da ne kot bi lahko… A da sem egoist… no naj te razsvetlim… da jaz pač razumem da s(m)o ljudje egoisti po naravi… na koncu pride do egoizma kajti civilizacija je umeteno ustvarjena tvorba kar bi z malo filozofije lahko razumel…

Verjemi mi da sem jaz najmajn od egoista… jaz poskušam razveseljevat vsakega človeka na cesti večini se tudi nasmehnem ker vem da nasmeh četudi me oseba ne pozna lahko polepša dan…

Heh… če bi ti le razumel kako znanstveno fantastične se te besede resnično slišijo ko jih ne gledaš subjektivno? Kaj pa je PRAV? Po moje je prav tako, po tvoje je prav drugače po njeno je prav tako… Pri nas v SLO je prav da smo oblečeni v afriških plemenih hodijo ženske zgoraj brez… in kaj je prav? tega ne zna odgovorit noben oziroma bo vsak slej kot prej odgovoril drugače…

Govorit kaj je prav mi naježi kožo… Moja mama pravi da je prav da če me povabijo da grem jaz pravim da ne grem ker mi to ni treba nardit itd… kdo ima prav? Nobeden in oba… Ampak to je višja filozofija ki je marsikdo ki ne zmore gledat preko subjektivnega pogleda in mišljenja pač nebo razumel.

Ok vse lepo in prav… kaj pa če se jaz zanašam na njo kot na osebo s katero bom lahko seksal 2x na dan? a potem če ona nebo naredila tega(ker meni pa se tak zdi PRAV) potem z mojega zornega kota to ni zanesljiva oseba in se na njo ne morem ZANEST… Če dobro pomisliš je to enako temu kar si ti napisal…

Če je vse kar ima za družbo v celem vikendu na voljo le in izključno fant potem je tu težava v PRVI vrsti pri njej… A misliš da si je fant izbral njo da bo z njo 24/7 ??? oziroma kdajkoli si bo ona tak zaželela… Pa naj ona pove če je ona njemu na voljo kdajkoli bi on želel seksati? Pa naj ona pove če se mu ponuja konstantno… pač dvomim da je to tak.

To je ena lepa pravljica ker če živiš v resničnem svetu vidiš da princesk več praktično ni oziroma verjetno edini 2 lastnosti ki so jih pobrale današnje punce od princesk je konstantno lišpanje da bi bile čim lepše in nezmožnost kuhanja… Najbolj smešno je ker največji bedaki pridejo do vsaj na zunaj ”princesk”.

Pogledal par minut in vidim da je problem pri tem videu enak kot pri tebi… beseda ”ker je to prav” je SUBJEKTIVNA… in to zelo strogo subjektivna

V nekaterih kulturah je incest ”prav” pri nas pa ni…. kdo ima PRAV? Prav je samo to za kar se 2 ali več ljudi SKUPNO odločijo da je prav in nič več in nič manj… razen če se forsira z nadzorom in kaznimi tipa Prometnih prekrškov in ostalega kar se rešuje ali nerešuje na sodiščih širom sveta. In ker vsi pametni ljudje vemo da brez občih ZAPISANIH pravil (ZAKONIK) bi padel svet oziroma družba v popolno anarhijo so le-ta napisana ker to ni eno izmed njih je tvoj post popolnoma zgrešen jaz pa sem bil tolko prijazen da sem ti probal to na lep in obširen način z mnogimi argumenti in primeri razložit… je pa na tebi če si to sposoben razumet

On_ : Dve pijači je premalo za resna dekleta! Poslušaj nasvete starejših 🙂
Pa s tem da se dajte moški zresnit, nisem mislila, da morate biti smrtno resni in dolgočasni, ampak, da se greste neke fair play odnose z žensko. Ne pa da uboga ženska doma puca, pegla, ziba otroka, moški pa skače naokrog kot da nima nobene skrbi na tem svetu.
Potem pa, ko si pametna ženska najde svojo zabavo, ker jo vi pač ne povabite zraven oz. je nebodiga treba, pa se odpirajo teme na monu, češ ženska si je našla svojo zabavo in celo se smeje zraven 🙂
Od resnega moškega pričakujem, da se bo natančno vedelo kdaj, kdo kuha, pegla, igra nogomet, pije pivo in da to drži v “dobrem in slabem” 🙂
Drugače pa tudi sama rada uživam v življenju, odkar sem ločena so
tudi moji dnevi napolnjeni z smehom, nogometa mi ni treba več gledat, grem v hrib kadar meni paše, pa tudi kako dobro šalo rada slišim ali povem, igram šah… sama sebi se velikokrat nasmejem, drugim pa še toliko raje. Prijazna sem do vseh, no ja malo manj do tistih, ki mi hodijo po repu 😉 Peglat, kuhat in pucat znam. Pravzaprav če tako pogledam, res ne rabim moškega 😉

2 pijači je več kot dovolj za vsakogar, sploh če je ob tem še več kot 3 ure pogovora(kot 2 pijači mislim 2 srečanja pijač je blo malo več če smo natančni)

Saj ni nihče reko da mora po 2 pijačah pa dat noge kar narazen… kje pa ampak če jaz/moški naredi 1 korak potem vsak resen moški pričakuje naslednji korak od ženske… saj pa ste enakopravne itd. pa to pokažite še v razmerjih od začetka in ne samo tam kjer dekletom paše. Dovolj je da reče punca ”veš zlo fajn je blo lahko bi šla še kdaj, te bom poklicala” pa bo to rekla 1x takrat pa bi resni moški naredo pol še 2-3 naslednje korake brez problema… ampak če pa se ji še to ne ljubi rečt in nekaj ovinkari potem pa lp!

Jaz se od vseh grem najbolj fair play igre… ker sem direktno povedal zakaj velika večina moških dela karkoli v razmerju… za sex… in s tem sem bil označen kot egoist od drugega moškega ki si pač poskupša to bolj ali manj dejstvo potlačit in se delat češ on pa je drugačen…

Jaz osebno če bi punca živela ali prespala pri meni bi VSAK dan ko nebi blo službe, jaz pripravil zajtrk in ji ga verjetno celo prinesel v posteljo… Zakaj? Zato ker se počutim dobro če je punca vesela… ja tudi, ampak še bolj zakaj? Zato ker bi potem dobo še kaj… tako pač je…

Jaz pač trdim da vsak moški z zdravim in močnim libidom in obilico testosterona si najbolj od ženske želi SEX… to je pač končna resnica in vsak moški ki bo dejal da mu to v razmerju ni najbolj pomembno naj prvo živi v razmerju 10 let brez seksa potem se pa spet oglasi če še to razmerje funkcionira tako kot treba.(pretiravanje v številkah je namenjeno da dokažem bistvo tistim ki ga bodo zmogli videt)

Neverjetno nadležna stvar… vsaj za moj okus… Jaz si včasih odločim ob 13:00… nič danes bom pa kuhal jaz, predvsem zato ker mi je to v veselje kot hobi in zato ker sem si zaželel nekaj nareto na moj način, po drugi strani pa se mi je kdaj zaželelo ostat v gostilni še 2-3 ure preko ”načrtovanega” zato ker so pač prišli še drugi in je debata postala širša…

Tu se držim enega ”reka”: ”Nikoli ne reči kdaj prideš kajti samo tako neboš nikoli pozen”

Mel sem dovolj problemov ko sem bil še mladenič in sem reko da pridem ob polnoči in potem se je zavleklo in sem zato mel pol 5 min monologa od staršev … To me je izučilo in nikoli več ne rečem KDAJ pridem točno…

Eeee vidiš to jaz dopovedujem ljudem, da v bistvu sploh ne potrebuješ partnerja in da marsikatera ženska gre v to predvsem zaradi nenehnih vprašanj sorodnikov, in občutka da so vsi pari pa tako srečni ter s tem samoustvarjene samote, medtem ko gredo moški v to predvsem zaradi spolnosti…

Tebi se vidi da ti niso znani osnovni pojmi.

Potrebo po seksu postavljaš ob bok k resnejšim temam? wtf Tak človek kot si ti bo vedno obrnil stvari na svoj mlin, ker ne sprejemaš ne pravil ne odgovornosti, samo izgovore iščeš kako boš čimbolje skozi prišel. Uporabnik On ti je odlično napisal, v čem je problem, pa kar zvračaš odgovornost na druge, važn da se maš ti fajn.

Partnerstvo je odločitev in je odgovornost. Ne pa iskanje lukenj, krmiljenje mimo čeri in gledat samo na svoje udobje. Temu se reče egoizem.

Arabeska, lahko preslepiš vse ostale, amapak sebe ne moreš a ne. Glede na tega, če potrebuješ moškega ali pa ne. Včasih lahko pa preslepiš tudi sebe in drugih ne. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Arabeska sem na tvoji strani in se strijam z vsem kar si napisala tu (in še kje) in če od moškega res ni več kot da gleda fuzbal in ti maže posodo in obleke, ker je njemu tako “prav” in fajn obenem, je bolje, da živiš sama. Želel sem ti le povedat, da včasih dekleta kar mislite, da bomo fantje uganili kaj ve želite. Včasih (skoraj vedno 😉 nas je treba malo bolj direkt opomnit, da obstaja razlika med prav in fajn, česar še ne ločijo taki kot je Matkič.

Matkič daj se prisili in poglej zadevo do konca. Poizkusi pogledat še z kakšnimi drugimi očmi ne le s svojimi.

Ja je res vsi se rodimo kot egoisti s to razliko, da nekaterim ta egoizem uspejo prevzgojit starši, jim privzgojijo drugačne miselne vzorce, drugi se pa kasneje v življenju ubadajo z njim in iščejo raznorazne izgovore, da jim ne bi bilo treba spremenit ustaljene miselnosti in niti nočejo pogledat prispevka do konca, ker jih že začetek preveč “zbada” Hi,hi,hi
Vse te tvoje argumente se lepo razloži z egoistično miselnostjo, ki jo še nisi prerasel.


Bi malce pojasnil tole ?
V osnovi bi se strinjal, samo zanima me tvoj vidik, katerega ti izpostavljaš.


Tam je čez dan vroče kot na površju Sonca (čez noč pa tako mrzlo kot v Sibiriji). 😀
Pa ti poleti hodi okoli v kašmirskem/volnenem puloverju.


Vem da je v eni izmed skandinavskih držav bestialnost zakonsko urejena, za incest pa še nisem nikjer zasledil. Kakšen link/primer ?
Sicer pa če vidiš kako se večina žrtev incesta oz. spolne zlorabe pozneje v odraslosti obrne/spremeni, potem ti je že jasno kaj je prav (zaradi posledic, ki nastanejo), ne kdo ima prav.


Ja saj, to bi ravno oni radi – da bi se popolnoma vse “vrednote” devalvirale, ljudje bi pa v strahu (zaradi drugega) sprejeli “čip”, ker bi bilo vse ostalo okoli njih podivjano in neukročeno.

Lepo, da razmišljaš in malce dvomiš (o vsem), a naj te ne zanese preveč daleč. 🙂

Hehe… pa sploh lahko razumeš da so resnejše teme subjektivna odločitev vsakega posameznika???

To hočem vsem dokazat da je to vse subjektivno ker večina vas spremeni subjektivno temo v absolutno in edino pravilno temo ki pa je le po vaše in po takšni ali drugačni vzgoji ter naključju(čredni nagon in enak sistem po katerem gredo vsi in le redki mu uidejo) tudi še večih drugih.

Vedno? jaz sprejemam pravila brezpogojno čeprav sem kritičen do njih vendar so za mene pravila v Sloveniji samo ena… in to tista ki so zapisana v zakoniku RS in ki jih dodeljuje Ustava RS… vse ostalo je subjektivno in odločitev vsakega posameznika…

Jaz ne prelagam odgovornosti…

Jaz se tu predvsem pogovarjam o dejstvu da ja, večina moških in fantov gre v partnerstvo z lastno odločitvijo ampak potem pa pride čas kot je ta čas ki ga opisuje prvi post in potem pride moja filozofija ki je zgoraj opisana… Punce se sprašujejo zakaj moški vara(m/j)o? točno zaradi takih ”nerganj” punce kot mu jih je ali bo verjetno povzročila ta ki je napisala temo… da bi meni oseba ki bi jo mel rad, konstantno ali pa vsak teden gnjavla zakaj nisem z njo več in zakaj moram it na pir z prijatli… bi si mislo hah ko bo prva priložnost bom zamenjal to z manj gnjavljenja… in zato se začne varanje… ampak ker sem jaz dober človek že v osnovi raje nimam punce ker vem da se bo vsaka taka ”ljubezen” prej ali slej spremenila v glavobole, nerganje in sex 1x na teden…

Evo…. primer obračanja mojih besed… kdo pa je reko da delam(o) ali da bi delala samo to… jaz bi z neumornim veseljem naredil marsikaj v gospodinjstvu ampak z eno pomembno razliko… takrat ko meni paše… spomnim se tistih let med 18-20 ko sem mel na stolu zraven računalnika vsaj 5-7 kosov oblačil… in vedno ko je mati prišla mimo je nergala naj pospravim pol čez 2 uri pa je pospravla ona… In se potem zraven razburjala kak nič ne naredim… Seveda ji je bilo NEMOGOČE razložit da jaz bom vse pospravo ampak takrat ko bo pasalo to meni… Vedno je nastal problem ker ona je hotla takoj jaz pa ko se bom odločo… Vedno ko so šli na morje in sem ostal sam doma(tudi po več kot 14 dni skupaj) so prišli domov in je blo stanovanje očiščeno kot da bi bili doma in bi mama čistla vsak dan… Vse sem naredo, pa za povrhu mi še nihče ni gnjavo dnevno…

Prav rad bi slišal diagnozo moje osebnosti od tebe… da vidim kak me bereš…. Pomoje misliš da pridem domov zmečem obleke s sebe si vzamem pivo s hladilnika se vsedem na kauč vklopim športni kanal in tam napol ležim ob srkanju hladnega pira dokler se ne premaknem na PC in tu pišem na takih forumih kot si ti….

osnovni vidik gre v zgodovino… v ”začetek” človeštva(če se temu lahko tako reče) ko so bili nabiralci in lovci… o kakšni civilizaciji smo takrat govorili? o nikakršni… to je bolj ali manj zadosten dokaz… in osnovni

Res je… ampak dvomim da bi slovenke hodle pa zgoraj brez aneda? ker se jim to nebi zdelo prav… je tako? tu je point… vzel si pa ekstrem… zelo podobno če ne enako je nudistična plaža in ”navadna” enim je prav tak drugim tak… kdo pa ima prav? OBOJNI!

Emmmm no prvi primer sega v zgodovino med Faraone ki so se poročali med sabo in so s tem ”ohranjali” kri čisto… njim se je zdelo prav… nažalost linka nimam oziroma se mi ga neda iskat vendar pa sem bral da je nekje po svetu incest ”sprejet” ampak sicer v nekih afriških plemenih(al so bla južno ameriška)

Pa ne me vzet narobe… jaz ne zagovarjam ničesar od tega ampak rad bi dopovedal ljudem na ekstremnih primerih da je PRAV relativen pojem sploh če gre za stvari ki niso kazensko preganjane(kar incest v tem primeru ni :p)

Če boš vprašal slovence al je prav da šrota/bavčarja(vstavi poljubnega znano kontroverzno osebnost) obesimo boš dobo različne odgovore… ampak kdo ima prav….??? Vsak bo rekel da on in vsak bo navedel za to svoje argumente ki niso nič manj prav kot od tistih ki mislijo drugače… tu je POINT vsega tega

Tako je… pa hvala da vsaj en vidi in opazi da razmišljam… verjemi da me nebo zaneslo predaleč čeprav obstaja tisti zanimiv rek… ”Če slediš razumu dovolj daleč te bo pripeljal do zaključkov ki so nasprotni razumu”

On_!!!

Evo zdaj sem prišo do ene 8me minute….

Gospa je prvič povedala nekaj pametnega kar gre v to temo 100%… Vzgajamo otroke in družbo da delajo to kar je treba ampak ne še morajo sami ”htet” to delat je rekla ta gospa… to je osnovni problem v katerega pade(te/jpo) vsi taki vključno s tabo… ki govorijo da je treba nardit tudi to kar je prav!

To je moj občutek.

Bom danes pogledal dalje zdaj nimam več časa in bom pokomentiral.

lp


V osnovi bi se kar strinjal z napisanim, čeprav sam menim, da je osnovni problem tega, ker se v (začetku v) nekaj podajamo, ne da bi prvo lepo odkrito, (preračunljivo) razkrili karte drug drugemu. Eden in drug ima (neizražena, ustno) pričakovanja, na katera čaka in upa, da jih bo partner nekako “prestregel” in uresničil. Ko oz. če jih ne, potem se pa gre neke igrice čustvenega izsiljevanja. Če bi ona njemu na začetku rekla, da pričakuje oz. si želi, da bi on toliko in toliko ur/teden (recimo) njej namenil svojega časa, bi bilo popolnoma drugače, kot pa če tega ne poveš. Seveda obstaja možnost, da bo on rekel, da noče 4 ure/dan z njo preždeti in da ji lahko nameni “le” 1,50 h ali pa se preprosto ustraši, da ga bo ona hotela samo prikovati nase in oropati “zunanjih stikov” (in se ji torej posledično zato umakne). Vendar bolje je prvo vse “poračunati” kot pa, da se pozneje odpira teme po MON-u (recimo).
Eni bi seveda takoj lahko rekli, da če se vse lepo dogovori, pričakovanja drug drugega razkrijejo, da veza izgubi čar in da je potem ta odnos bolj kot ne nek JZP projekt oz. poslovni dogovor. Vendar zakon/zveza je v osnovi ravno to – poslovni ljubezenjski dogovor.


Še zmeraj si malce nejasen, vendar če misliš na sodobno organiziranost družbe, da je le ta umetno ustvarjena (in vodena), tukaj bi se pa strinjal.
(Ekološki vidik) Včasih, ko še voda ni bila toliko osesnažena oz. v deževnici niso bili še raztopljeni različni ogljikovodiki (od SO2, do drugih zadev) kot danes, se je na vaseh zbiralo to vodo in pilo. Potem je pa prišla industrializacija in se je v proces naravnega kroženja vode vtihotapilo cel kup “trojanskih konjev” in so nas tako “prisilili”, da smo zbiranje deževnice zamenjali za napeljan vodovod (v katerega v ZDA menda dajejo fluor). Podobno so počeli nacisti mislim da.


Windsorji so tudi to včasih prakticirali (in še nekatere “kraljeve družine”) – samo potem naj bi se pa kao začeli že preveč kazati “reptilni” simptomi, nakar pa pride v igro pokojna Diana,… potem pa že itak veš kako gre.
Vatikan oz. RKC ima pa podoben princip ohranjanja bogastva – celibat. Če to odpraviš, pride do dedovanja – in do izgube koncentriranega bogastva.
Faraoni naj bi bili v osnovi hibridi Nefilimov menda – podolgovate lobanje oz. njihova pokrivala so ravno to skrivala. So pa poznali od antigravitacije, do baterije in še in še in še. Če greš sam raziskovati te zadeve, vidiš.
Nadpomenka (tvojega in mojega napisanega) je evgenizem oz. evgenika.


Podobno bi lahko sklepal oz. rekel, da bolj ko družbo poneumljaš oz. vanjo vcepljaš “opozkosti”, da ko bo prišel oz. se pojavil nekdo, ki bo govoril nasprotno od tega kar so bili naučeni, sploh ne boš potreboval atentata, da se znebiš tega “glasnika”. Bodo ljudje sami to entiteto odstranili iz svojih vrst, ker se bodo bali izgube svojega položaja oz. statusa, ki ga ohranjajo v trenutnem družbeno-političnem sistemu – ali pa mu bodo (slepo) sledili.
Ti lahko ustvariš dvojno laž – prvo se zlahka prepozna (in jo bo postopoma večina odkrila), drugo, ki pa je nasprotna prvi, bodo pa ljudje sprejeli, ker bo dovolj dovršena (in ker bo nasprotna od prve bo bolj verodostojna) oz. se jo ne bo dalo tako enostavno izpodbijati. Kdo bo pa mislil, da je še druga laž “laž” ? Bodo mislili, da je resnica, ne (in jo sprejeli) ?
Tako kot je Morpheus (iz Matrice) rekel Neo-tu, da dokler se speči ne zbudijo (in je cilj, da se jih reši), so tudi oni (lahko) sovražniki, ker bodo branili sistem, ki jih hrani.
Vendar kljub vsemu še nismo tako daleč, da bi se “pristaše teorij zarot” množično metalo v psihiatrične ustanove – se pa lahko to hitro spremeni.

Ja dokler sam živiš na gmajni! kot bik…., ki misli samo na seks
Ko pa želiš z nekom seksat se pa ta tvoja subjektivnost preseli na vaju, drugače pa lahko seksaš sam s sabo….

On bi delal le tisto kar njemu paše….

Daj Matkič poglej si do konca kar sem ti predlagal in samo mamica te prenaša takega kot si, kot tebi paše…. Ostale niso tako prizaneslive, in prav je da niso!

Odrasti fantiček, pa nima to veze s tvojo starostjo v letih 😉

Tako je, samo problem je si predstavljaš faco ženske če bi ji povedal na 2. zmenku oziroma pijači ”Nič tolko da veš jaz pričakujem 2x+ na teden sex in ne več kot 5 klicev*(izjeme ekstremno pomembne situacije) na teden…

Pomoje nebi nikoli nobena ali pa ZELO redko katera bla v zvezi…

In tu jaz vstavljam not mojo teorijo da bo moški oziroma fant tako dolgo podrejen dokler bo ”nagrada” VREDNA vsega tega početja… Ko mu enkrat več nebo do tega oziroma bo neprijeten del dosti večji od prijetnega bo enostavno vprašal sam sebe ”Zakaj jaz delam to?”

Seveda si moški in ženske lažejo oziroma si zavajajo… jaz sem mel eno gospodično ki mi je pravla kak ona mene nebo gnjavla ker igram PC igre pa ker hodim okrog po cele vikende… pa misliš da bi ji to KDAJKOLI verjel???? Pa ja de… 1 mesec bi ja pol pa bi mislila da pa sem zdaj njen pol pa naval… tega ne pa onega ne pa tretjega ne…

Tako je… vržeš laž in še eno laž eno odkrijejo in mislijo da je drugo resnica…

Še dobro da to ni res, ampak obstajajo druge opcije pridobitve seksa kot le na gmajni v podobi bika :)…

Gledam ta youtube link brez skrbi… Gospa napada napačno stvar…. nekaj je če te nehče nauči kam moraš it srat drugo pa je če bi ti rad da nas družba nauči kak se moramo obnašat v zvezi in to za povrhu pa še tak kot si večina črednega nagona želi…

No On_ pa mi povej nekaj kaj si ti misliš o tem… Maš punco… 3 mesece… potem začetna evforija malo poneha… njej se zdi prav da si z njo VSAK vikend od petka do nedelje ker še ne živita skup in se vidita samo za vikende(hipotetično!) …

Razen ob ekstremnih situacijah se bo to zgodilo se pravi ti boš po njeno naredil kar je prav…

Njej se zdi prav da seksata 1x na vikend tebi se zdi da je prav da seksata 3x na vikend… Kaj se bo zgodilo VERJETNOST da nebosta seksala 3x na vikend je ENORMNA… Zakaj pa je to prav? Zakaj pa ona ne more naredit nekaj kar je prav?

Vprašanje pa je KAJ JE PRAV? To kar si rekel ti ali to kar je rekla ona? (VSE JE HIPOTETIČNO)

Me prav zanimajo odgovori na to situacijo vseh ki preberejo

Za mene osebno je prav oboje in NOBENO… dokler se 2 skupaj ne odločita… ampak naša družba pa forsira MOŠKI DEL da naredi to kar je prav ženskega pa ne, in potem pridemo do situacije ko moški naredi to kar je ”prav” družbena norma itd… medtem ko ženska pa to ne rabi in nima občutka družbene rivde da je naredila NEPRAV… Zato pride do varanja v dosti primerih…

Izhajaš iz napačne predpostavke.
Tebi pomeni zveza najprej zadovoljitev tvojih seksualnih želja/potreb.
To po čemer toži avtorica prispevka in je nekaj omenila Arabeska pa niso v prvi vrsti seksualne potrebe. Seveda si jih tudi one želijo, ne dvomim v to, samo one hočejo najprej vedet komu se podarjajo, da čutijo da so ljubljene, čutijo bližino partnerja, da jim zna prisluhnit, da jih ne bo samo “ponucal”. (bližina ne pomeni, da ti ležiš na njej! 😉

Sem ti omenil trnulčico.
Vse so iste, princeske, obdane s trnjem in če ne posekaš trnja okoli nje se sčasoma razraste in te toliko zbada, da ni za zdržat in še princeska se spremeni v zmaja s katerim niti pod razno nočeš imet NIČ…
Matkič seksa bo toliko kolikor se boš z njo ukvarjal, več kot si ti sposoben zdržat 😉 Želel boš še, pa ne boš več zmogel. Zastopiš?
Samo pogoj je, da ona želi s tabo seksat (kolikor ti zmoreš;) v tem, da ti mora zupat, da se te mora želet! Bimbo!:)
Samo ona se te ne želi če greš ti raje na šport, pa igrt igrce, pa nič pospravljat oz. ko tebi paše. Ne moreš se tako obnašat, če si v zvezi, če jo imaš rad, če jo ljubiš, ker one to čutijo že po defoltu! Mi smo bolj tako tako in se moramo tega kar one čutijo še naučit.
Njej več kot besede povedo tvoja dejanja in če se boš z njo ukvarjal, z njenimi strahovi, bil pozoren do nje, boš tudi “ustrezno” nagrajen drugač se lahko samo prepiraš kaj je bolj prav, dala pa ne bo…

Najprej vrtnarstvo Matkič, poplet plevel okoli nje, če ti je seveda toliko vredna, 🙂 potem boš lahko šele “potikal seme v brazdo” ;))

Samo fantom, ki so jih vzgajale mame je to problem, oni so ohranili infantilni način razmišljanja in se imajo za center sveta in njim se je potrebno podrejat, za zadovoljitev njihovih potreb, ostali niso pomembni….
Ja takim pa razne Arabeske ne bodo nasedle in avtorica se tudi nekaj punta 🙂
Ne zaradi seksa, nič bat, čustveno zanemarjanje jih moti, tega pa “mali otrok” po pameti ni sposoben dat pa čeprav je star 50let…. Ni razvil v mladosti ustreznih miselnih vzorcev. In jih težko v starosti spremeni, ker se jih ne zaveda, noče se jih zavedat;)

Tako simpl je to a tako kruto 😉


Si mi vrnil ekstrem tako kot jaz tebi prej z Afriko in Sibirijo. 🙂
Ja… ampak na 2. zmenku se že ne bi takole “poglobljeno” menil, čeprav zakaj bi (po drugi strani) stran vrgel 20 €, da bi tisto, kar bi rad oz. že vem na začetku predstavil šele “na koncu”, ko pa lahko že na začetku… Če te bo zavrnila na 2. zmenku, potem prav – hej, si prihranil nekaj €, ne ? Bolje na 2. zmenku NE!, kot pa na… osmem recimo.


Prav, potem naj pa gledajo kako jim “desci” mečejo otroke čez balkon. Črn humor tole, ampak lahko da je nekdo, ki je sicer manj “osladen” od profesionalnih žigolotov (ki se smukajo okoli nje ali žensk), bolj primeren za nekoga, kot pa nek “sweet talker”, ki te bo po dosegu cilja neusmiljeno porabil in zavrgel.
Ampak tukaj se spet mnoge (tako moške kot ženske) “programira” preko raznoraznih filmov – da se bodo pravi ravno (med seboj) falili in da bodo dobre punce naletele na slabe fante in obratno.


Vroomova teorija (I think). Pričakovanja vs. privlačnost cilja.
Čeprav tukaj bi dodal, da definitivno ni prav, da se je in da se tako ženske (kot tudi moške) zreducira samo na nek spolni objekt za zadovoljevanje karnalnih potreb. Samo s tem se nas posiljuje na vsakem koraku mislim ej !
Na eni televiziji recimo “nastavijo” eno vremenarko, ki je seveda na takšen ali drugačen način “popolna”, da se bomo ja vsi moški (in ali ženske) slinili, ko bo ona napovedovala vreme. Pa vemo kdo je to – njej itak paše pozornost (kot vsaki), čeprav ne ve pa, da (v njihovem imenu nezavedno) poveličuje “fotošopiran ideal” ženske (pri moških). Moški se slinijo ob njej, ženske pa, ker hočejo dobiti pozornost moških, gredo pa pod nož, čez drn in strn (nevarnih) ličil, zato da bi ujele delček “njene privlačnosti”, ki pa je umetna.
Pa Cosmopolitan je ista fora. Se počasi ljudje zbujajo – z mačkom. 😀

New Report

Close