Najdi forum

Tako pravijo, zamisli si, ko varaš, da partner sedi v drugi sobi ali da bo zvedel v roku 24 ur. Ali pa d atrenutno že ve, kje si. Kaj pa potem, kaj bi naredila?

Bo še dobro to?

prizemlji se in doma uredi, kakor že ali si poišči pomoč

Podobna je moja izkušnja. 14let v zvezi, otroci, hiša,.. navzven pravljica. Navznoter zdaj že praznina. Pogovori so, odnos je lep, slišana pa žal nisem. On uživa na vseh področjih, si vzame. Jaz pa sem izgubila sebe, svojo nit ker sem postala razočarana gospodinja in pozbila kdo sploh sem.

Postavila sem se na prvo mesto in sedaj sem tu kjer sem. Prvič sem si tudi pustila nekoga spoznati le malo tako, malo za nedolžno zabavo. Ta pa je ustvarila noro kemijo, ujemanje, da se nisva mogla upreti srečanju. Prvih nekaj srečanj je bilo ‘le’ s poljubom. Potem pa je vodilo v nor seks. 2,3. Pa smo tam. Zaljubila sva se. Oba družino doma, noben se ne namerava ločiti, ker je v ozadju preveč vsega.

Ironija: pri obeh je doma stanje bistveno boljše, najbrž ker letiva zaradi najinega ‘odnosa’. A se bojim padca, ker vem da ta sigurno sledi in to zna biti prekleto boleče. Kako naprej nevem. Je pa to kot droga – prijeten občutek dokler zaradi vedno večje potrebe po njej, nekoga ne ubije.

…seks ni niti pod razno tako pomemben da bi zaradi tega razbila družino.

Mož praviš da je dober oče in dober mož…pa kaaaaj bi še rada…ni alkohola, ni nasilja…če imaš premalo seksa, saj obstajajo trgovine z erotičnimi pripomočki…potem boš pa dobila tipa ki te bo dobro nategnil tako in drugače. Ženska PAMET V GLAVO!!!!!

Pozdrav.

Glej da se ujames z osebo v vsem je totalna lotrija, tudi v sexsu, je pa tezko tako bit in slej komprej ae zgodi kot se ti je zgodilo, tudiii sam sem v  enaki situaciji sam da je zenska  taknsna pri men.

    Je fulll tezkoooo in pogovori pa ne pomaga nicccc.

Sem v podobnem polizaju in vem davti ni fajnn. Odpisiiii kaj…..

Mislim, da se je naveličal sexa z isto žensko. Pri moških se pač to dogaja. Biološko, nimaš kaj. Verjetno fantazira in se samozadovoljuje. Verjetno zaradi strahu ni skočil čez plot. Medtem, ko ti si 🙂

Mislim, da sta zrela za odkrit pogovor, kjer se bosta pogovorila o svojih strahovih, travmah etc…. Pa se mogoče razmerje reši.

Bodi v cvetju 🙂

Bila si nezadovoljna z mozem?  Tudi on ni bil prav zadovoljen s tabo? Bil je cas za iskren, konstruktiven pogovor, da bi se stvari postavile na pravo mesto.

V rokah si imela skarje in platno.  Odlocila si se samovoljno in enostranako,  da bo le tebi pasalo.  Od zakona ni ostal niti Z.  Ende!

Odgovor na objavo uporabnika
Kriva, 28.12.2020 ob 20:04

Pozdravljeni..
Prosim za nasvet.. ali ne.. moram se izkašljat.

Oba stara 34, skupaj 13 let, majhni otroci. Zadnja leta seveda rahlo pozabila na naju, jaz sem pozabila nase, zadnja leta sem ostala doma. Mož je sicer dober človek in oče, tudi najin odnos v osnovi dober. Tako je dan enak dnevu.. moža prosim za pozornost, sam ima težave z izražanjem čustev, kar me je vedno motilo. Ni mož akcije, ne prevzema iniciative, vse je na meni. Jaz pa sem vedno bolj utrujena. Prosim za pozornost, prosim za sex. Težava ni v zanemarjenosti ali videzu, ampak on enostavno ne rabi “toliko”. Je srečen in pomirjen v tem življenju. Jaz sem njegovo nasprotje. Moram biti v gibanju, rada kam grem, rada imam izzive in vlečem vso našo kočijo naprej.. In potem..
Slučajno srečam starega kolega.. beseda besedo, pristaneva na enem projektu za našo hišo. Po drugem srečanju si nisva več mogla pomagati in sem prevarala. Karakterno sva si zelo podobna, v tistem enem seksu so bile združene vse moje želje preteklih let. Sem doživela, da nekdo želi isto. Da nisem jaz čudna. Da obstajajo ljudje, ki me lahko zadovoljijo.. en dan sem bila stara jaz in odpirajo se mi seveda vprašanja kaj sedaj..
Ali še iti? Kako pozabiti? Možu trenutno iskreno ne mislim povedati. Je moja krivda, napaka.. nekako mi po eni strani ni žal. Vendar kako naprej? Ko veš, da obstaja nekdo recimo da bolj kompatibilen? Ne govorim nujno o njem, ampak ali je to dovolj za življenje, recimo stabilno življenjsko okolje.. ali bom čez 10 let nesrečna, povprečno srečna ali ločena in mi bo žal, da se nisem že prej? Mož je tak človek, ki se ne bo spremenil , to vem. Koliko pa vam pomeni dober sex in ujemanje še kje drugje kot pri družinskem kosilu?

Hvala, da ste prebrali.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Vzami si čas,in dobro premisli kaj boš storila ,v prvi vrsti bodi iskrena do sebe kako se vidiš z njim v prihodnosti ,in sprejmi,da garancije ni nikjer.Očitno sta si na omenjenem področju zelo različna.Razumem kaj pomeni odtujenost med dvema ,in odsotnost seksualne bližine (to doživljam tudi sama) pa vendar ne razmišljam,da bi se dala dol z nekom samo zato,da  bi izpolnila svoje fantazije in potešila želje,ker na koncu to ne bi rešilo najinega “problema”le pometla bi pod preprogo stvari .Pri meni je sicer lažje,ker nimava otrok pa vendar bi raje prej končala zvezo in potem začela nov odnos,če že … Seks jaz dojemam kot čustveno bližino in ne samo kot potešitev ,ker zato lahko uporabim vibrator . To skakanje en k drugemu samo zato,ker daš prednost začetni kemiji je lahko kasneje polomija saj je treba pri sebi predelat stvari psihološko predvsem .Nekateri se pa vedete kot majhni otroci,ko nečesa ne dobite tako kot ste si zamislili.Najprej razmisli o sebi ,predlagaj pogovor z partnerjem brez prisile ali obtoževanja in poskusita najt nek kompromis ,preostane vama tudi zakonska terapija,če želita rešit stvari oz.jih sama ne bi zmogla .Ko se izčrpajo vse možnosti potem veš,da si napravil/a vse kar si lahko in,da enostavno ni druge rešitve kot razhod.

Ne vem takaj ribmnete v odnose z napačno osebo. Raje ste nesrečni celo življenje, kot da bi bili malo sami in našli sebi primernejšo osebo. Ne jamrajte zdaj. Noben vas ni silil v to.

Objava čaka odobritev

Žalostno kako se tretira ženska prevara v primerjavi z moško. Če vara moški po večini za to ni opravičila in je za odpis. Ko vara ženska, je boga in se išče krivdo v moškemu, ki ji ne nudi kar rabi.

Sam sem bil prevaran in nikoli varal. Pod nos sem dobil vse mogoče besede, zakaj je varala in krivdo valila name. Pa sem vedno bil za sex, ona ne. Vsaj doma ne.

Dajte se odločit, ali je to sprejemljivo ali ne. Za oba spola. Če je, potem komentirajte enako pri moških. Če ni, potem ni debate sploh. Ni iskanja razlogov in vprašanj.

New Report

Close