Najdi forum

Ko izbiraš z očmi, željami domišlijo, ponavadi servilneža, naredita otroke, mine nekaj časa, ni “ljubezni”, je tako kot pišeš. Sex z možem te ne poteši. Prevaraš in potem sprašuješ. Kaj sedaj. Sexaj in doma bodi tiho. Ali povej in imej odprti zakon če je mož zato ali ločitev.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Vglavnem, da sem jaz moz bog ne daj da bi izvedel……

Ne obsojam te niti te ne mislim, ampak si po meni naredila napako, slej ko prej se zve… po mojem mnenju se bi mogla vsedet z njem in mu povedat situacijo, da izgubljas moc, voljo, ljubezen, čustva do njega… in mu dati ultimat, ali se zmigi ali pa greva narazen :)… nevem kako bos zivela z tem, ce pac lahko ok, samo mislim da si tega ni zasluzil, pojdi narazen ce ne gre, pac ne gre…. moje misljenje…..po tvojih besedah trpis in ni prav, in ni prav da si varala…jaz definitivno svoje partnerke ne bi prevaral bi ji pa povedal ce ne bi slo…🤷‍♀️

Zakaj mož nesme varati ženska pa lahko. Tak vtis daje forum. Ženska ki nedobi in gre drugam je revica. Če to stori moški je pa vse samo človek ne. Upam, da moški zve in gresta narazen

Mogoče samo kot ideja… Glede na to da sva pri nas doma oba ne zelo komunikativna… Imava solno lučko… In če se nama hmhm… Sexa… Takrat jo nekdo prižge in drugi ve da nekaj bo😀

hm, meni se zdi, da je problem veliko globlji, kot samo potreba po seksu. ljudje potrebujemo občutek, da smo pri nekom zaželeni… npr., ženska rabi občutek, da je svojemu moškemu še vedno privlačna, seksi, da si jo želi, da do nje čuti neko strast…. pozablja se na erotiko, ki pa je veliko več, kot samo seks. seks je potem samo še pika na i. manjka tista kemija med vama… razlog za to je pa lahko mnogo stvari…

Bom dodala še epilog, ker ga velikokrat manjka. Hvala vsem za mnenja, nekateri ste dojeli bistveno bolj kot drugi. Za tiste druge – ne drznite si reci nikoli. Zgodi se lahko vsem. Igrati mati Marijo nobenemu ne prinese nič dobrega.

Seveda sem se trudila z možem. Ne en teden, ne mesec, ampak leta in leta. Povedala vse kar me moti. Prosila, jokala, razbijala, grozila. Ampak vedno pristala v “varnem zavetju”. Letos je pa počilo, ja. Klasika razočarane gospodinje, le da enostavno nisem več tlačila sebe.
Za prevaro ne bo nikoli izvedel. Je moja enkratna napaka. Ponovila se ne bo. Greva na terapijo. Ostalo bo pokazal čas.

in kako misliš, da bo terapija uspešna, če ne boš iskrena? Pričakuješ, da boš lagala terapevtu in možu, najbrž da bodo vsi ugotovili, kakšna revica boga si? Kaj se enim ne plete po glavi.

Prevarati poštenega partnerja je podlo.

Še smrt strica, niti babice me ni tako prizadela, kot prevara.

Ženo in jebača sem premlatil in dobil zapor.

Danes imam mlajšo, pametnejšo in zrelo partnerko. Žal mi je časa v zaporu in še bolj da se ženska ni pobrala stran pred leti. Ne vem kaj dela bivša, pri 40tih verjetno ni vroča roba pri moških.

Vse manj moških je pripravljenih vzeti samohranilke, starejše, ločenke. Podajajo si te ženske od postelje do postelje, kot ping pong žogice. V gostilni sem slišal, da so kot star avto, ne vredne vlaganja.

Varajo šibki ljudje. Če nisi zadovoljen v odnosu greš dalje. Ko človek ljubi, si zasluži biti ljubljen in spoštovan.

Ves draga avtorica,

 

Namesto da bi se pogovorila z mozem, sla na skupno terapijo, bila iskrena, si izbrala lazjo pot in to seks z nekom drugim. Mogoce se ti vrne kdaj, mogoce za nekaj let, potem bos v vlogi moza. Upam, da bos tudi takeat razumela, ce ti bo sumljiv in odsoten, da pac isce nekaj bolj konpatibilnega.

 

Ce slucajno ne najde nekoga, ce bi ga poznala, bi jaz poskrbela za karmo z veseljem 🙂

 

Pa bodi lepo

Če dobro razumem tvojo izpoved si prepričana, da nisi storila ničesar narobe, da je za vse kriv le mož.

Pa kdaj pomisliš, da je za uspešno zvezo potrebno, da si partnerja zaupata, Nič ne bi bilo narobe, če bi povedala možu, on pa bi s tvojo nezvestobo soglašal. Tako pa, vsaj jaz tako razumem, možu ne boš povedala ničesar, ob prvi priložnosti pa boš ponovno skočila med rjuhe, s tem ki si že ali pa s kom drugim, saj ni važno. Saj do njega ne čutiš ničesar, gre le za sex.  Pa to ni tako enostavno kot misliš.

Povej, kako se boš počutila, ko pa bo mož vendarle poskušal imeti s teboj odnos, bo te takrat pekla vest? Praviš, da je dober mož, da veliko dela, z razliko od tebe, ki si, kot sama praviš, že pred leti, ostala doma.

Ljudje smo različni, eni potrebujejo več, drugi manj sexa. Ti spadaš med prve, tvoj mož med druge. Pač sta si, na zelo pomembnem področju, mislim pa da ne samo na tem, zelo različna. Če pa so razlike velike, potem je samo ena rešitev. Povej možu in se odseli, potem pa si izbiraj ljubimce po mili volji. Očitno imaš preveč časa in je sex edina prioriteta pri tebi. Dela in služi pa naj mož, zabava pa je tvoja.

Pa brez zamere, osebno mi tvoje razmišljanje, še manj pa ravnanje, ni všeč.

Pogovor lahko pripelje do ene ali druge skrajnosti, zato je najbolje da se pogovorita

… po predzadnjem odgovoru, da si ti doma in ti je dolgčas, on je pa verjetno utrujen od dela s katerim plačuje vašo novo hišo. Zato si se verjetno tudi odločila, da ne boš iskrena, ker bi potem sama morala prevzeti odgovornost za svoj del vsega ne samo prostočasnih aktivnosti. Da on lahko financira celo družino mora verjetno resno delati. Seveda pa tebi doma manjka akcije, ampak glede na okoliščine bi morala, do tega pristopiti precej drugače.

Poskusi sama iti v službo, financiraj celo družino s hišo vred in če ti bo še manjkalo akcije se javi čez kakšno leto.

Ko sem začela brat temo sem sicer točno razumela o čem govoriš, razumem to nekompatibilnost, ampak pri vama ne gre samo za to, ampak tudi za zelo neenakomerno obremenitev. Jasno, da ti prevzemaš iniciativo za določene stvari, saj imaš bistveno več časa in energije, bodi vendar poštena.

Nobena terapija vama ne bo pomagala, če boš ti tako egoistična in nehvaležna, poleg tega pa neiskrena.

Situacijo boš videla precej drugače, če boš enkrat sama za vse.

Ja, kot je napisal Topolovsek. “Šibko ujemanje v vrednotah”.

Ti si domišljaš, kako “vlečeš sama kočijo naprej”, dedc pa vrejetno prešteva evre in se sekira, kako bo plačal bajto, pa položnice, pa registracijo avta, pa tvoje hobije in “projekte za hišo”…

Na kratko, predobrega moža imaš, ker kateri drugi bi te že nagarbal. Ti svetujem, da razmisli o tem šibkem u jemanju vrednot in si najdeš šiht, po 10h dela poštimaj še deco in spucaj bajto.

Se bodo zadeve uredile same od sebe: ti boš dovolj zmatrana, da ne boš več rabila dodatnih “projektov za hišo”, hkrati pa boš finančno in s strani odgovornosti razbremenila moža, ki bo avtomatično bolj poskočen.

Pa retorično vprasanje: s čim že vlečeš celo kočijo naprej? Kakšen je tvoj prispevek k družini? Ker če si že cel dan doma, bi lahko vsaj moža podpirala in bila iskrena z njim. Pa ti ne gre, ane?

Čez nekaj let bo a), b) in c), vse tri variante. Moraš izbrati tisto kar ti največ pomeni in potem tudi plačati ceno za to in nositi odgovornost in posledice odločitve.

Kakor ti ustreza si le človek.

Odgovor na objavo uporabnika
Kriva, 02.01.2021 ob 13:40

Hvala za odgovor.
Problem pri vsem je, da ne bi sicer rekla, da sem v nesrečnem zakonu. Tudi seks je reden.. Pogrešam samo pobudo pri vsem.. tudi tale prevara je bila povezana samo s seksom.. nobenih čustev. Samo tisto kar pogrešam v svojem bistvu.. takšnega seksa z možem ne morem imet. Zato pa me enostavno zanima ali je še komu to tako bistven del življenja,da bi šel z partnerjem narazen.. se pa zavedam kako se to bere.. verjetno grozno. Jaz pa do tega sploh nimam čustvenega pristopa..

No že sama si napisala da nimaš čustev.

A vse eno pomisli da je bilo to obratno in ti mož prevare nebi povedal. Čez nekaj let pa to ugotoviš resnico kod verjetno jo bo tudi on. Ali bi bila ti srečna in bi kar odpustila prevaro možu. Toda nebom se spuščal v tvoje življenje a vem kod moški. Vse druge stvari bi odpuščal prevare nebi odpustil nikoli. Povej resnic v 4 oči možu on pa se naj odloči kako naprej to je njegova stvar. Mislim da je boljše živeti v resnici kakor v laži.  In tudi ko si poskusila enkrat prevarat to boš počela vedno saj do moža nimaš čustev niti ga ne ljubiš. In če že ni za biti je treba iti star pregovor. Tukaj si krivec ti in če pomisliš ali si je zaslužil mož po veh teh letih, da ga varaš in mu ne poveš resnice.

Brez slabe vesti si privošči.

sam imam podobno situacijo.. ne zelim opravicevat varanja, ampak kaj nama pa drugega preostane? Naj ostane pogovor in ostalo funkcioniranje doma. Nor sex pa pac z znancem..zakaj pa rabi zvedet? Samo pac maximalno previdno.. naj ne bo ocitno.. pazi na smse.. na skrivanje fona…

Sramotno… če bi moja mama to naredila, zame ne bi več obstajala. Z njo bi bil v stikih samo in izključno takrat, ko bi od nje zahteval denar…. tisti, ki varajo, si po mojem mnenju ne zaslužijo pozornosti.

Ma js bi sla. Roko na srce sta skupaj sam se zato, ker mata otroke kar je pa itak najvecja napaka na svetu. Lepo se zmens gres narazn postimas stvari pa je 🙂 pri 34 pa res ni tezko zazivet mal.

New Report

Close