Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Predčasna prekinitev pri triglav

Predčasna prekinitev pri triglav

Obrazec dobite na zavarovalnici oz. v kakšni njihovi poslovalnici,Lahko pa poskusite tudi na njihovi spletni strani.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Žal na njihovi spletni strani je samo obrazec za prekinitev oz. odkup police, jaz pa želim vse skupaj dati v premijo prosto zavarovanje oz. kapitalizacijo. Mogoče je potrebno, da sami napišemo to izjavo?

Hvala za odgovor in lep pozdrav,

Ptem pa poskusite osebno kar na zavarovalnici.
Lepo pozdravljeni in uspešno!
Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

gospod Bruno,

tole pa so resnično izčrpne informacije 🙁

sem razočarana, saj niste povedali nič novega. Po internetnih straneh zna poiskati vsak.
Iz zavarovalniškega vidika, je tale forum “k’r nek’i”

Zahvaljujem se vam za vaše mnenje.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni!

Zanima me ali je komu v zadnjem času uspelo prekiniti naložbeno zavarovanje pri triglavu.

Lp.


Žal ne.To je nateg stoletja

V dopisu za odkup sem se sklicevala na spremembo stalnega bivališča in prenitev partnerske zveze. Bivališče sem dokazovala s potrdilom, ki sem ga dobila na Upravni enoti. Kljub temu, da v splošnih pogojih navajajo, da se odkup lahko naredi v naslednjih primerih:

– izselitev iz Republike Slovenije;
– smrt upravičenca ali ožjega družinskega člana;
– 100 % trajna invalidnost, izguba poslovne sposobnosti ali težja bolezen zavarovane osebe;
– razveza zakonske zveze pri vzajemnem življenjskem zavarovanju;
– nepretrgana brezposelnost zavarovalca za obdobje , daljše od šest mesecev,
– če so se okoliščine od sklenitve zavarovalne pogodbe tako spremenile, da zaradi tega ni smiselno nadaljevati zavarovanja,

mi vloge niso odobrili.

New Report

Close