Najdi forum

Pomanjkanje dobrih moških?

Jaz pa poznam kar nekaj simpatičnih, samskih, razgledanih moških teh let, ki iščejo resne, simpatične, razgledane ženske. In oni jamrajo, da so najboljše že poročene (in potem nekateri samci trdijo da ne pašejo med vsesplošne vzorce, ker so nekaj posebnega – ker so razočarani že parkrat zviseli). Kar bi tudi lahko bilo logično.
Najbrž je malo odvisno tudi od tega kaj želiš videti v človeku ker vsak od nas ima nekaj + in nekaj -, kakšne so prioritete pri izbiri, česa si pravzaprav želiš.

Angelina je napisala: “Jaz pa poznam kar nekaj simpatičnih, samskih, razgledanih moških teh let, ki iščejo resne, simpatične, razgledane ženske. In oni jamrajo, da so najboljše že poročene …”

Sicer sem nekaj podobnega že napisala, pa bom še enkrat … Tudi jaz poznam simpatične in samske moške, ki iščejo simpatične in samske ženske – pa tudi obratno, ženske iščejo take moške. Fora je samo v tem, ko se takšni moški in ženske srečajo, se pa med sabo ne privlačijo. Zakaj? To bi pa bila lahko že druga debata.

Meni pa “zreli” moški niso všeč. preveč omejitev imajo, pa omakco bi radi na levi strani, pa makarončke okoli, pa gate zložene takole, pa kravato zavezano takole, pa njegov kavč je tole…. Sem spada tudi teorija, da bolj kot je izobražen, več je takih omejitev, ki si jih ne pustijo “kršiti”. Preveč so definirani. ne maram. zato je bolje mlad, nedefiniran, vljuden, miren, razumevajoč, nežen, ljubeč, neobremenjujoč, prilagodljiv…. Ker ga lahko le kot takega spoštujem, le tisto mlad, se lahko spremeni v starejši. Imam lepo vezo, za katero sem hvaležna, da jo imam, četudi se bo morda kdaj končala.

zakaj trpati in predalčkati ljudi? vsak ima svojo zgodovino zaradi katere je tak, kakršen je. In zgodovinski trenutek bo tudi ta, ki ga živimo sedaj.
Všeč mi je tole… Vprašaj se vsak dan, kaj si danes naredil za vezo in ne, kaj je partner danes naredil zate.

Ja res je, ampak samo in predvsem v sloveniji je pomanjkanje dobrih moških. Zakaj?
Ker je velik pusijev predvsem pa NEURESNIČENIH MOŠKIH.
To je pa nekaj ki me kot žensko, ki se trudi že vse življenje da osebnostno in krierno rastem zelo odbija.
Moški naj bo moški!

New Report

Close