Najdi forum


Se strinjam. Jaz sem doživel prvi poljub kasneje, je pa bilo zato toliko bolj čarobno, lepše, nepozabno, pa še s pravo punco. Vem, da bolj idealnega prvega poljuba ne bi mogel želet.


Sem ji rekel točno to, kar si napisal, pa mi je ona vsakič odgovorila, da se bova zmenila. Zmenila se pa nisva nič, zato sem se je sredi oktobra 2008 znebil, prekinil vse stike, jo blokiral na msnju. Poglavitna razlika med toygirl in njo je bila v tem, da bi se jaz lahko na glavo postavil, pa se ona ne bi hotela dobit z mano. Zgoraj sem napisal, kaj je bil najverjetnejši vzrok, da se nisva več videla.
Sem pa zato čez 5 mesecev spoznal punco, ki ji tista debela ne seže niti do gležnjev. In s tisto punco se je zgodil poljub že na drugem zmenku; prvič sva se dobila na pijači za pol ure, čez slaba 2 tedna sva se pa znova dobila, takrat za cel dan in že po kakšnih 2 urah druženja se je zgodil poljub. Prav vesel sem, da s tisto debelo ni bilo nič.

“Posavec v NG” in zakaj ta nick?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prvič se tko in tko dobiš z njo prijateljsko in če ti je všeč se boš rabu zadržat. To naj bi se delalo po določenem obdobju, ko se že bolje spoznata. Sicer spet odvisno kakšen tip ženske je. Če je neumna se ti bo pustila osvajati in prijemati. Če pa ni, se bo pa pobrala domov in te pustila samega (v najhujšem primeru lahko fašeš tud kakšno brco). To bo vse iz moje strani….

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pa kje si ti sploh prebral, da sem se tiste bajse dotikal? Me zanima, koliko časa bi ti vztrajal, če bi ti ona vsakič znova rekla, da se bosta že zmenila za pijačo, dejansko bi pa zadeva stagnirala. Sem jo odpisal brez da bi jo o tem obvestil. Ni se mi zdela vredna pojasnila, zakaj se ji več ne javim. Danes sem srečen, da z njo nisem imel ničesar.
In normalna ženska se na prvem srečanju resda ne bo pustila prijemat, se bo pa definitivno pustila osvajat oz. bo odločilnega pomena to, kakšen vtis bo pustil fant. Po možnosti ne bo privlekla s seboj še kolegico, tako kot je to naredila tista debela. Kje si še videl, da greš na zmenek, zraven pa oseba ki nima tam kaj iskat.


Pa kje si ti sploh prebral, da sem se tiste bajse dotikal? Me zanima, koliko časa bi ti vztrajal, če bi ti ona vsakič znova rekla, da se bosta že zmenila za pijačo, dejansko bi pa zadeva stagnirala. Sem jo odpisal brez da bi jo o tem obvestil. Ni se mi zdela vredna pojasnila, zakaj se ji več ne javim. Danes sem srečen, da z njo nisem imel ničesar.
In normalna ženska se na prvem srečanju resda ne bo pustila prijemat, se bo pa definitivno pustila osvajat oz. bo odločilnega pomena to, kakšen vtis bo pustil fant. Po možnosti ne bo privlekla s seboj še kolegico, tako kot je to naredila tista debela. Kje si še videl, da greš na zmenek, zraven pa oseba ki nima tam kaj iskat.[/quote]

Prvo kot prvo ta moj post se sploh ni nanašu na nobenga tvojga. Sem si prebral le besedilo od osebe, ki je naredila to temo.

Zmenek zna bit razložen na več načinov, kot smo že zgoraj navedli. Lahko je zmenek na slepo se pravi, da se prvič vidiš s to osebo, lahko greš na zmenek z neko znanko, s katero si se parkrat že pogovarjal in verjetno zna bit še, da greš na zmenek s prijateljico, s katero bi probal še kaj več. Zdej kot vemo v največ primerih se dobiš s punco s katero se ne poznaš ravno najbolje. Zato pa so zmenki ane ? In če ti ta punca pusti že na prvem zmenku vse. Kot sem že navedel, če ti pusti, da jo osvajaš, poljubljaš, se jo dotikaš itd., potem to enostavno ni moj tip ženske, s katero bi lahko imel kaj več. Ker če ti vse to dovoli potem lahko predvidevaš koliko jih je že imela pred tabo (ajn miljon ?) in s tem ti, da vedeti tudi, da gre za dokaj neresno žensko, ki se ji gre le za to, da jo podreš.

Kaj si pa ti stisto bajso delu pa čist tvoja stvar 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, če gledaš na punco/žensko s katero greš prvič na zmenek kot na hitrostni vzpon na Triglav (kako hitro bom osvojil vrh) potem res lahko dobiš kak nezaželjen fizični dodatek z njene strani.

Ljudje smo. Ne rečem, da vsi ampak večina pa ima tisto čemur rečemo, da se nekdo čuti in se zaveda samega sebe. Če si tudi sam na istem boš stvar doživel malce drugače in ni nikjer nemogoče, da tudi na prvem zmenku ne pride do poljuba.

leteko nova cifra; če ni skrivnost, koliko si star?
Postavljanje na glavo nekako ni nisto kar bi ti potreboval v tvojem primeru, ampak bi potreboval odločnost s katero daš vedeti, da ne misliš češenj zobat. Ker tega ni bilo te je punca ovijala okoli palca.

LP

Men se je pa 1x zgodilo, da je tip na 1. zmenku zablokiral k sm hotla navalit nanj… 🙂 Samo ok, je imel razlog, saj sm jst imela fanta in to nedaleč stran… :))

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]


Imam 24 let. Takrat nisem imel čisto nič izkušenj s puncami, pa mi tudi ni prišlo na pamet, da bi moral udarit po mizi in ji dat vedet, da če ji je le do dopisovanja je bolje, da kar takoj prekineva stike. Mogoče je pa to bilo potrebno, da sem uvidel, da je potrebna odločnost. Nihče mi pa ni dal nasveta, kaj naj naredim. Od takrat naprej se mi kaj takega ni več zgodilo.


Še to: seveda, jaz sem bil tisti s katerim je bilo nekaj narobe. Seveda. Ona je pa svetnica, ko se igra z ljudmi in njihovimi čustvi. Znanka v zrelih letih mi je rekla, da naj ona kar nadaljuje s tem početjem. Vprašanje, kako dolgo še. Se je na koncu jazno izkazalo, da je bila ona tista, s katero je bilo vse po vrsti narobe. Doma so mi rekli, da je ta oseba že blag psihopat, da sem imel opravka z zdolgočaseno psihopatko. Za psihopate velja, da so nezmožni empatije, brezčutnost, plitvo čustvovanje, potreba k stimulacija, nagnjenost k dolgočasenju.

No, dokler boš vso krivdo valil na druge, tako dolgo boš privlačil napačne ljudi na sebe. Najmanj to. Če je psihopat, kako to da te je pritegnila?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ni šlo za to, da bi me ona pritegnila, pač pa za hrepenenje po tem, da bi že končno imel punco. Da pa ona nima vsega pošlihtano v glavi se je pravzaprav pokazalo že na prvi (in edini) pijači z njo, ko mi je 10 minut pred dogovorjeno uro poslala sms, da bo z njo prišla tudi njena kolegica, vendar sem takrat bil povsem brez izkušenj, pa nisem znal prepoznat alarmnih znakov. Ne le da je to zafrkancija, temveč tudi pomanjkanje bontona.
Kar se pa tiče privlačenja napačnih ljudi; od te izkušnje dalje se mi ni nikoli več zgodilo, da bi se spet zapletel z napačnimi ljudmi, pa sta od takrat minili 2 leti.

Poskušal bom se neopazno vriniti v vašo debato s tem da odgovorim na orginalno vprašanje.
Značilen poljub na prvem zmenku bi bil tako imenovani poljub na lice. Pospremiš jo domov, ji nastaviš lice in vprašaš nekaj v smislu “a si kaj pozabila?”. Osebno raje vidim da ga ona podari meni; če pa hočeš ti njej, pa se sploh ni kaj za obotavljat “Imel sem se lepo”, jo poljubiš na lice, pa greš.

Da pogovor nadaljujemo – pravi prvi poljub bolj ne spada na prvi zmenek, niti na drugega, konc koncev pa je odvisno od posamezne situacije. Predstava, kdaj je pravi poljub najbolj primeren pa zgleda takole – postavi se v njeno/njegovo kožo in čuti, kaj čuti ona/on. Na kratko povedano, seveda.

Séme ljubezni se posadi tako, da je ne poljubiš takoj, ampak si ga ona nekaj časa mora želeti in ne dobiti (Uno drugo séme pa se posadi tako, da jo poljubiš kar na prvem zmenku, da 😉 ).

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...

Na eni strani sem zasledil tole:

Če ni na prvem zmenku vsaj poljuba, je zmenek bolj praviloma polom. Vsaj pokazat moraš da jo zanimaš sexualno, drugače boš v frend zoni pristal.

Zdaj mi ni jasno; ali se zmenek dejansko šteje za neuspešen, če se ne zgodi poljub? (pa ne mislim tistega na lička)

Ko se fant in dekle zaljubita se ponavadi začenjata nezno poljubljati .
Vendar če se spoznata na plesu je še bolj pomembno da se poljubita na usnice ljubezni .

Z mojo lubico svase se na prvem zmenku zelo močno poljubila .
Tako da se danes dobim vroči poljub na usnice kjer se mi blede po ljubezni.

Pozdravljeni cez nekaj dni sm se s punco dogovoril za zmenek in me zanima kako se naj obnasam kaj narediti na koncu zmeka pa ce je se kak fajni nasvet?

New Report

Close