Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! pirograf-žganje v les-kje kupiti?

pirograf-žganje v les-kje kupiti?

Pozdravljeni,

Res da je tema že stara , vseeno bom se pod njo podpisal mogoče komu prav pride ,
že vrsto let se ukvarjam z pirografijo imam tudi razvite tri vrste pirografa , in organiziram tudi tečaje pirografije .

če koga zanima me lahko kontaktira
051 218 185 070574 900 ali [email protected]

Ponudba pirografov je danes že precej pestra, pa vseeno obuditev stare teme. Sem pred nakupom aparata za žganje v les.

Prebral sem komentarje, pregledal par spletnih strani in sem še bolj zmeden kot sem bil. Ker nočem ljudem krasti časa z spraševanjem po telefonu kaj je boljše in kaj ne (vsak prodajalec bo hvalil kar prodaja), kar tukaj vprašam kratko in jedernato:

“Kje se za najmanj denarja dobi največ muzike?”

Ob vsesplošnem dvigovanju cen v trgovinah sem za aparat pripravljen plačati cca 200€ za kvalitetno stvar, kitajščini če se da, se raje izognem..

Dragar Jože

Malo dnarja, malo muzke!

Sam sem dobil pirograf iz hobby trgovine za darilo (cca 70€). Sčasoma je moj hobby prerasel v spletno prodajo, zato sem zelo hitro ob segrevanju ročke ugotovil, da za kaj resnega rabim resen pirograf. Cena kvalitetnih pirografov je zelo podobna (cca 200€), kvaliteta pa tudi. “Ribničan” ima prednost pri vsesplošni uporabi, Burnmaster z nastavki pa pri natančnejšem risanju po lesu. Zato imam oba. Večinoma žgem izdelke izrezane na CO2 laser, nato pa ročno ožgane s pirografom in barvane z akril barvami.

Po moji izkušnji je dober pirograf najboljše darilo, ki ga lahko prejme človek z risarskim navdihom!

New Report

Close