Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! pirograf-žganje v les-kje kupiti?

pirograf-žganje v les-kje kupiti?

Ali je mogoče kdo videl kje bi se dal kupiti pirograf ?
Sin bi rad delal izdelke, kjer bi s pirografom žgal vzorce v les.

Če je kdo to kje videl, vas prosim za informacijo

lep dan

V OBI-ju sem videla.

Najboljše pirografe (resnično profesionalni izdelek) izdeluje gospod nekje na Dolenjskem v okolici Ribnice. Sam sem kupil pirograf pri njemu in sem z njim 100% zadovoljen.

Njegova številka pa je 041812990.

Lp Daša

Tale iz Ribnice izdeluje res super pirografe, so sicer dražji, ampak jaz imam svojega že tri leta in mi super dela, le žgalno ročko sem dokupil par mesecev nazaj.

Pirografi gospoda iz Ribnice so res super.
Poklicala sem ga na telefon: 041/812990

Pirograf imajo v trgovini bauhaus Mb za 56€.

za začetek bi lahko začel s spajkalnikom….

pirografa leahko naročite na eni firmi v cerklju.
andrej ropret
slovenska cesta 45
4207 cerklje
sam sem si ga naročil pa deluje odlično. cena pa je okoli 60 evrov z poštnino za osnovni model

Pozdravljeni!

Rabim kvalitetne ročke za pirograf, pozna kdo koga, ki jih izdeluje? Delam s pirografom iz Cerkelj in moram reči, da so ročke obupne, menjava žice vsakih 14 dni, pa tudi takoj (po 15min) so dokaj vroče za držati. Za “resno” delo vsekakor priporočam kaj boljšega. Je že kdo preizkusil pirograf in ročke od kakšnega drugega izdelovalca? Kako se odnesejo? Hvala za odgovor.

Anamarija

Živjo!

Vem da odpiram staro temo, vendar iščem pirograf za novoletno darilo. Pregledala sem ponudbo v Bauhausu, OBIju itd vendar mi aparati, ki jih prodajajo (glede na to da ga kupujem za darilo) izgledajo zelo ceneno.

Klicala sem tako v RDA, kot tudi gospoda iz Ribnice (ki ga omenjate) vendar se sedaj nikakor ne morem odločiti. Ima kdo izkušnje oz poznavalsko mnenje katerega kupiti?

Povedati moram, da iščem pirograf za tasta, ki bo pirograf uporabljal dokaj pogosto.

Prav tako sem prebrala, da se ob žganju v les kadi (ker se les žge). Kako se da rešiti to težavo, da se ne vdihuje tega dima?

Najlepša hvala za odgovor.

Janja Dulmin

Pozdravljena Janja,

Upam, da je tvoje vprašanje še aktualno. Sam ti lahko precej pomagam, saj sem doma iz suhorobarske družine.

Pri nas doma delamo kuhavnice, krožnike, v glavnem suho robo, ki se nato lahko tudi ožge za bolj posebne priložnosti. Ker se je z suho robo ukvarjal že moj oče (beri 30 let nazaj do pred kratkim) in sem sedaj prevzel posel jaz ti lahko glede pirografov svetujem sledeče.

Doma imamo pirograf od gospoda iz Ribnice. Aparat resnično deluje brez napak že prek 20 let. Sicer je malo bolj starejša izvedba, ampak po mojem mnenju je to najboljša izbira. Prav tako pa na štantih večina suhorobarjev uporablja pirografe iz Ribnice.

Res je, da aparatov od RDA ne poznam, vendar kolikor vidim so ti bolj plastične izvedbe z high tech tehnologijo. Ne vem kako to dejansko deluje, vendar po enostavni logiki je to samo ena stvar več, ki se lahko pokvari. Čisto mogoče pa je, da se motim.

Če bi rada še kakšno informacijo, pojdi do kakšnega suhorobarja, ki prodaja v Ljubljani na tržnici pa vprašaj kaj in kako.

Glede dima ti priporočam nakup majšega ventilatorja, ki ga postaviš tako, da dim odpihuje od oči.

Želim, da ti uspe kupiti dobro darilo, ki bo razveselilo tasta.

LP

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, zakaj pirografi iz podjetja RDA kot opisujete niso vredu, kajti meni izgledajo še najbolje. Je pa res da ga še nisem preizkusila.

Hvala!

Jaz bi pa vprašal ali kdo ve kj bi se dalo kupidi dober pirograf v okolici cerknice .

lp.jakob

kuptite ga lahko pri

andrej ropret
slovenska cesta 45
4207 cerklje

tel. 04/2529040

so super! pošljejo po pošti, res v kratkem času tako da…brez problemov. imajo tudi servis

jaz imam svoje pirografe narejene doma in ročke tudi in se ne grejejo .
če je tema še aktualna me lahko kontaktirate če koga kaj zanima
meil: [email protected]
051-218-185 Andi

vete slučajno kje kupiti ta les za žganje

LES

Gospod iz Ribnice je res mojster, ki ve kaj dela.Njegov pirograf je SUPER!!!
Poklical sem ga na 041-812 990.

Mojškerc Alen

Aja,njegove pirografe imate tudi na spletni strani
link: http://www.freewebs.com/pirografi/

Ali je mogoče kdo videl kje bi se dal kupiti pirograf ?
jaz bi rad delal izdelke, kjer bi s pirografom žgal vzorce v les.

Če je kdo to kje videl, vas prosim za informacijo

lep dan

New Report

Close