Najdi forum

Ne res je to o 99%, sploh ne veste kako moški znori ko vidi tam spodaj rdeč grmiček, jaz sem v našem kraju dobil prav vse rdečelaske, ki sem jih uspel. Niti en moški ni napisal kaj žalega, prav vsi pravijo, da jim je to simpatično, mogoče je moja ocena res slaba, bolje bi bilo 99,99%

;))

Moja prva punca je bila svetlordečelaska 🙂 mal Nicole Kidman podobna – meni so bile njene rahle pegice čist kul, oz. jim nisem posvečal neke hude pozornosti. Po moje tipe to ne moti, jih raje zaljubljeno preštevajo 😉

He he he … lepo

Pozabil si dati njen naslov, da vemo kje jo dobit, glede na to kakšen interes vlada očitno za te punce :))

Joke, ne zamerit Don Vito, OK?.

Ni nam lahko … Mišek

a nisi enkrat rekel, da takih sploh ne jebeš, da so ti všeč temne!

Da ne jebem, nikoli nisem rekel. Rekel sem samo, da mi prej padejo v oči temnolase punce.

Mater, ti pa nekaj spremljaš moje poste…:)

In ti si dobila kako TV ponudbo ŠKL-jevka? ;))

Ehhh, nobene zamere, itak je že nisem videl 10 let, tako da ne vem o njej nič več :/

kakšno ponudbo?

TV.

TO NED. BOM VERJETNO SPET.

Saj te nisem vprašal kdaj boš. Vprašal sem samo, če si že dobila kakšno ponudbo, ker si enkrat omenila, da si bila po TV pri ŠKL. In ker sem hotel pokazati, da imam tudi jaz dober spomin, da se tega spomnim, sem ti v šali dejal, kdaj boš dobila kakšno ponudbo iz TV-ja. Ampak očitno ne kapiraš…:-S

sem kapirala, in ponudba je bila…

Sele sedaj si dognal , da ima njena napeljava mnogo kolen in dooooolge cevi??

Ah, saj vem,da si le uvideven…Priden :))

saj to ne leti name, ne???!!!

Kako to mislis? Si se mogoce nasla v tem,kar sem spisal?

Ne, vendar so nekateri tut zlobni, saj veš…

Ah, Kathy… :))))

očitno sem pol jaz blond.

samo res…;)

sam ti si pa orenk blond Katarina………….ah,kaj čmo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close