Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Pediatrinja v Lenartu ne bo več pregledovala otrok, ki niso cepljeni

Pediatrinja v Lenartu ne bo več pregledovala otrok, ki niso cepljeni

Ampak, koliko raziskav si prebral? Aves da je vsako da svoje delo od nekod plačan? Se pravi če bo nek anticepec plačal raziskavo in bo nakazala škodljivost cepiv, ji ne boš verjel, ker bo pokazal tisto kar plačnik hoče? Brez financ se bos tezkolotil raziskave. Ne vem no v lastno zanko si se zapletel. Kaj pa tejle verjameš Vaš link? plačal so jo tudi anti cepci ampak pokazal je drugače kot so hoteli


Kar se cepljenja tiče, me res noben zdravnik ne prepriča, sem slišal preveč prvoosebnih zgodb. Dokler pa le teh ne slišiš, prebereš, pa se ti seveda vsi anticepilci zdijo neodgovorni manijaki.[/quote]

In koliko teh zgodb je v resnici povezanih z cepljenjem? Ne le v glavah staršev?


Slišal. Veš, ni, da se jih ne bojim. Vendar imam tako vsaj občutek, da sam odgovarjam za sovjega otroka, kot pa da ga prepustim nekomu, ki ga boli kita zanj, ko bo šlo kaj narobe.[/quote]

Si kdaj pomislil, da ti otrok nekoč za to “skrb” ne bo hvaležen?


Ne rabim več raziskave. Pogledam, kar se dogaja okrog mene. Ti pa še naprej beri raziskave. Tukaj zaključujem tale ping pong.[/quote]

In kaj se tako strašnega dogaja okrog tebe?


Glej, lahko ti postavim enako neprijetna vprašanja, kot si jih ti meni. Kaj boš storil, ko ti bo otrok umrl po cepljenju? Na primer. Če nimaš otrok, se te takšno vprašanje tako ali tako ne bo dotaknilo, ker nimaš niti približne predstave.[/quote]

Koliko otrok pri nas je že umrlo zaradi cepljenja? Dokazano, ne v glavah staršev?
Kako boš obrazložil svojemu morda nekoč invalidnemu otroku po otroški paralizi, ko te bo vprašal, zakaj ga niste cepili in bi bil v tem primeru še povsem zdrav?

No jaz bom še naprej bral raziskave, ker me zanima kaj se na nekem področju dogaja, sem vedoželen in imam tako tudi širšo podlago glede nekaterih življenskih zadev. Me pa žalosti, da si ustvarjaš neko mnenje brez temeljitega študija oz. vsaj globjega premisleka. Želim ti, da ti to v življenju nebi preveč škodovalo. Lep pozdrav


Hej, jaz se zavedam, da obstajajo otroci, ki jih težje prebolevajo. Se jih nič ne veselim. Ampak veš kaj, eni otroci se tudi borijo z debelostjo.
Ker si pa tako prijazna, da si mi predstavila zgodbo gospoda, si pa še sama preberi to zgodbico. In takih je mnogo. Mnogo jih niti ne spregovori, ker je zanje preveč boleče.
http://www.alenkavindis.si/ali-so-stranski-ucinki-po-cepljenju-res-redki-in-blagi-3-zgodba-starsev/%5B/quote%5D

Pa se tebi ne zdi malo “nekonvencionalno”, da raje verjames anonimnim zgodbicam na spletni strani bivse misice namenjeni izkljucno promociji njenih delavnic in osebnega svetovanja, gospa pa je pac slucajno tudi nasprotnica cepljenja, vegetarijanka, waldorfska vzgojiteljica…, kot pa tisocim strokovnjakom iz podrocja medicine, biologije, kemije in farmacije, ki so ze v mnogih (tudi s strani anticeplicev financiranih) studijah dokazali nasprotno.

Poleg tega v zgodbi, ki si jo linkal mrgoli nelogicnosti in skrajno neverjetnih izjav (sploh za nekoga, ki dela v zdravstvu).

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/5f/9d/f4/5f9df49f3235e1e27f2a1d36e4cefc56.jpg[/img]


Glej, lahko ti postavim enako neprijetna vprašanja, kot si jih ti meni. Kaj boš storil, ko ti bo otrok umrl po cepljenju? Na primer. Če nimaš otrok, se te takšno vprašanje tako ali tako ne bo dotaknilo, ker nimaš niti približne predstave.[/quote]

Koliko otrok pri nas je že umrlo zaradi cepljenja? Dokazano, ne v glavah staršev?
Kako boš obrazložil svojemu morda nekoč invalidnemu otroku po otroški paralizi, ko te bo vprašal, zakaj ga niste cepili in bi bil v tem primeru še povsem zdrav?[/quote]
Kako boš pa ti enkrat obrazložil svojemu otroku, ko te bo vprašal, po tem, ko bo medicina kakšno malenkost priznala, da ga je polomila, da se nisi dovolj pozanimal in si ga kar cepil? ker sosedovega Janeza pa niso in nima teh in teh težav? Si kdaj pomisli, da te lahko doleti enako? Nisi! Ti in tvoji zagovorniki ste si umili roke in pustite, da o vaših otrocih odločajo neznanci. Ki ste jim seveda nadvse mar.

Če bi bil cepljen v Sloveniji letno en sam otrok in bi imel posledice, bi si nastavila ogledalo in se pljunila vanj.
Ker pa je letno cepljenih v Sloveniji:
1. 19.798 otrok x 3 odmerki DiTePerPolioHiB= 59394 odmerkov in
2. enako število s cepivom OMR = 19.798 odmerkov
3. enako število odmerkov revakcinacija v starosti 18 mesecev DiTePerPolioJHiB
4. Približno enako število z drugim odmerkom OMR pri vstopu v šolo
5. približno enako število odmerkov x 3 cepljenje proti hepatitisu B = 59394 pri vstopu v šolo
6. Približno enako število (generacija pač) DiTePer v 3. razredu OŠ
7. približno enako število v III.letniku srednje šole proti tetanusu
torej v Sloveniji skupno (brez HPV) 197. 980 odmerkov v približni generaciji. Pa odštejmo 10% anticepilcev, pa 10% tistih, ki ne smejo biti cepljeni, je še vedno v Sloveniji letno prejetih odmerkov cepiva 158.382.
Torej 158382 prejetih odmerkov. In ti govoriš o kolikšen številu domnevno posledic po cepljenju? Kakšnih posledic? Poznam gospo, ki trdi, da je imel otrok po cepljenju ušesno maslo. Je to zate tudi posledica po cepljenju?

Iin še nekaj, kar je popolnoma mimo vsakega razuma.
Komu ni mar za otroke, izbrane paciente? Zagotovo ni mar tebi, vsakemu pediatru pa je še kako mar. Sram naj te bo, natolcevalo nesramno.

Koliko otrok pri nas je že umrlo zaradi cepljenja? Dokazano, ne v glavah staršev?
Kako boš obrazložil svojemu morda nekoč invalidnemu otroku po otroški paralizi, ko te bo vprašal, zakaj ga niste cepili in bi bil v tem primeru še povsem zdrav?[/quote]
Kako boš pa ti enkrat obrazložil svojemu otroku, ko te bo vprašal, po tem, ko bo medicina kakšno malenkost priznala, da ga je polomila, da se nisi dovolj pozanimal in si ga kar cepil? ker sosedovega Janeza pa niso in nima teh in teh težav? Si kdaj pomisli, da te lahko doleti enako? Nisi! Ti in tvoji zagovorniki ste si umili roke in pustite, da o vaših otrocih odločajo neznanci. Ki ste jim seveda nadvse mar.[/quote]

Brez skrbi, ne bo treba. :))

Za starša ( in njegovega otroka) je dovolj, da ima ravno njegov otrok nepopravljive posledice po cepljenju, verjemi.

Za starša ( in njegovega otroka) je dovolj, da ima ravno njegov otrok nepopravljive posledice zaradi bolezni prepričljivie s cepivom (s takšnimi argumenti se lahko obmetavamo cel dan-verjami).

Kaj se kregate brezveze, no. S časom bo že Darwin povedal, kateri ima prav. Z nekaj kolateralne škode, sicer, ampak brez tega pač ne gre.

Koliko otrok pri nas je že umrlo zaradi cepljenja? Dokazano, ne v glavah staršev?
Kako boš obrazložil svojemu morda nekoč invalidnemu otroku po otroški paralizi, ko te bo vprašal, zakaj ga niste cepili in bi bil v tem primeru še povsem zdrav?[/quote]
Kaj pa je dokaz za človeka, ki nima namena odgovarjat in mu ni mar za druge? Vedno se lahko izmaže, vedno se lahko zgovarja na nekaj drugega. Razumeš? Ne vem koliko jih je. Ko imaš svojega otroka, je eden preveč.
Ne skrbi ti, kaj bom jaz svojemu otroku povedal, če bo kdaj do tega prišlo. Poskrbi za svojega. Bodi brez skrbi, da si taka vprašanja postavljam tudi sam. Nisem brez skrbi, če morda tako izgleda.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Beri zgodbice. Se pridno zbirajo. Trenutno jih je 6. Blog je nov in če se ne motim, je včeraj bila objavljena šele prva.
http://www.alenkavindis.si/ali-so-stranski-ucinki-po-cepljenju-res-redki-in-blagi-2-zgodba/

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Smrt dvojčic po cepljenju:
https://www.novi-svjetski-poredak.com/2017/02/12/upozorenje-bebe-blizanci-umrli-istovremeno-nakon-rutinskog-cijepljenja

Intervju z avstrijskim zdravnikom razkrije zgodovinsko ozadje “potrebe” po cepljenju, ki sploh ni medicinsko, ampak politično motivirano.
http://www.naravnaimunost.si/Razprave/intervju2.php

V tem intervjuju je več govora o neučinkovitosti cepljenja:
http://www.naravnaimunost.si/Razprave/intervju4.php

No, če imaš rad zgodbe, imam jaz eno.
Sin, star 5 mesecev in 2 tedna. Dobi čudne krče, nehotene gibe z rokami in zavija z očmi. Ga peljem k pediatrinji in mi da napotnico za pediatrično nevrologijo. In tam me vprašajo, če je bil ravno cepljen. Če bi bila pripadnica anticeplinega gibanja, bi samo iz tega sklepala, da je cepljenje in pojav teh krčev, povezano. Če bi sinova pediatrinja dala termin za sistematiko pri 6. mesecih en teden bolj zgodaj bi ga cepili in bi vseeno dobil te krče, kje je torej kdo, da bi prepričal takega starša, da krči niso posledica cepljenja.
No, pri mojem niso bili, saj ni bil cepljen pred pojavom nevroloških izpadov, ki se tipično pojavijo pri 6. mesecih, ravno tedaj, ko je čas tudi za cepljenje. Tele zgodbe so za lase privlečene. Starši iščejo krivdo za dogodke tam, kjer se jim zazdi. Nobene ustrezne izobrazbe biološke smeri in nobenih izkušenj pri raziskovanju vzročno-posledičnih povezav nimajo, pač pa hudo osebno prizadetost, ki ni garant za kakšne realne zaključke.
Najbolj prepričljivi podatki za cepljenje so zame v starih popisih prebivalstva. Familije so izgubile po 3 otroke v enem tednu davice ali oslovskega kašlja, par let kasneje pa naslednjih nekaj otrok. Ne hvala, tega ne rabimo več. In prav je , da je zakon nad blodnjami posameznih staršev. Lahko zaj*** svoje zdravje, da ogrožaš zdravje svojih otrok, pa nimaš pravice.

cepilcem ni do branja povezav anticepilcev in obratno tudi ne.
Cepilcem so posledice po cepljenju le take, tipne, vidne, ki se zgodijo v pol ure, ostalo je vse nepomembno in ni posledica. Zato je neumno karkoli dokazovati.

Se pa postavlja pod vprašaj sledeče:
– precepljenost prebivalstva je 95%? Samo otroci so 95% precepljeni, ostali niso
– zakaj se cepljeni tako močno bojijo necepljenih, saj so njihovi otroci vendarle zaščiteni
– zakaj se ves čas omenja otroke in ljudi z oslabljenim imunskim sistemom, ki ne smejo biti cepljeni, ker naj bi jih varovali ostali cepljeni? Taki otroci imajo resne težave že z navadnim prehladom, gripo, noricami, kje so šele ostale bolezni. Takemu otrok nič ne pomaga, če je dvajset otrok okoli njega v vrtcu cepljenega, ker sploh NE sme v vrtec!

New Report

Close