Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Pediatrinja v Lenartu ne bo več pregledovala otrok, ki niso cepljeni

Pediatrinja v Lenartu ne bo več pregledovala otrok, ki niso cepljeni


Žal ni tako preprosto. Dokaze se da tudi prirediti oziroma zmanipulirati. Kaj misliš, da en zdravnik, ki je hodil v šolo ne more biti zmanipuliran samo zato, ker je zdravnik?[/quote]
In kako potem ves, da to ne velja za tvoje raziskave in dokaze? Saj si ze slisal za wakefielda?[/quote]

Dokazano zmanipulirana je ravno raziskava o škodljivosti cepljenja. Podkupljen zdravnik ostal brez licence.

Se strinjam s tabo, ampak problem je da je velik procnet takšnih, kateri so že 100% prepričani da vedo bolje. Navadno pa ne preberejo nobene raziskave, ker so itak zmanipulerane, slepo pa verjamejo vprašljivim blog zapisom. Še hujši problem pa je nepoznavanje osnov biologije, kemije imunizacije, statistike itd. Ne pravim strokovno znanje ampak načeloma takšni pogrnejo že pri osnovah. Tu mislim da je kriv tudi šolski sistem, ker proizvaja ne kritične mislece (ironičlno pa se imajo za hard razmišljujoče in oh in sploh kul ker nasprotujejo sistemu).


Žal ni tako preprosto. Dokaze se da tudi prirediti oziroma zmanipulirati. Kaj misliš, da en zdravnik, ki je hodil v šolo ne more biti zmanipuliran samo zato, ker je zdravnik?[/quote]
In kako potem ves, da to ne velja za tvoje raziskave in dokaze? Saj si ze slisal za wakefielda?[/quote]
Saj ne vem. Berem pa in se pogovarjam z ljudmi, ki pripovedujejo svoje izkušnje. Tem pa verjamem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


In kako potem ves, da to ne velja za tvoje raziskave in dokaze? Saj si ze slisal za wakefielda?[/quote]

Dokazano zmanipulirana je ravno raziskava o škodljivosti cepljenja. Podkupljen zdravnik ostal brez licence.[/quote]
Definitivno je na eni in na drugi strani veliko pretiravanja. Tega nihče ne zanika.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Beri en komentar nad tem svojim. Se popolnoma strinjam z njim in v njem se tudi skriva moj odgovor na tvoja vprašanja. Nič ne vzamem kot žalitev, ne skrbi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


In kako potem ves, da to ne velja za tvoje raziskave in dokaze? Saj si ze slisal za wakefielda?[/quote]
Saj ne vem. Berem pa in se pogovarjam z ljudmi, ki pripovedujejo svoje izkušnje. Tem pa verjamem.[/quote]
Pogovarjanje z ljudmi je pa res prvovrstna znanstvena metoda.

Moj prejšnji komnentar se je nanašal ravno na Danes Žleht. No Marko potem mi pa prosim razloži kako ti naj zdravnik pojasni da je cepljenje učinkovito, če si ti že v naprej prepričan, da ne boš cepil ker je škodljivo, in te nobeni dokazi ne prepričajo v nasprotno razen tisti ki potrjujejo tvoji agendi?

in zopet posplošuješ, niti si nisi vzel niti toliko časa da bi razmislil o resnosti vprašanj. In ne v komentarju Danes Žleht ni odgovor na vprašanji ki sem jih posatvil tebi. Arazums da tena takšen način ni možno jemati resno?


Kar se cepljenja tiče, me res noben zdravnik ne prepriča, sem slišal preveč prvoosebnih zgodb. Dokler pa le teh ne slišiš, prebereš, pa se ti seveda vsi anticepilci zdijo neodgovorni manijaki.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vsekakor problemtika je. Ampak s tem se jaz ne bom ukvarjal. Imamo ljudi, ki so za to plačani. Mislim, da dva dni premisleka ni dovolj, da midva tole rešiva. Zato ne zameri, če ti ne podam vseh odgovorov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa si slišal mogoče tudi kakšne osebne zgodbe kako potega prebolevanje s cepljenjem preprečljivih nalezljivih bolezni?

Ampak Marko sam si rekel, da tem ljudem ne zaupaš. 🙂

Glede zaupanja znanosti in medicine. Popolnoma zaupam ne nobenemu. Vseeno pa bolj zaupam znanosti.
Verjetno pa vsak ve, da tudi raziskave z novi spoznanji in testiranji dajejo nove in nove rezultate, včasih povsem nasprotne od prvotnih. Torej ena raziskava danes lahko pokaže, da je cepivo povsem neškodljivo, že jutri pa lahko pokaže strašljive rezultate.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja, situacija ni rožnata a ne. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se pravi ljudje ki so plačani naj se ukvarjajo s preventivo ampak kar bodo odkrili ti ne bos sprejel ker so itak plačani in lažejo? Ti se z razmislkem ne boš ukvarjal, ampak boš raje verjel sumljiv zgiodbam in jih širil naprej, ko te pa nekdo sooči z malo kritičnim mišljenjem je pa preveč. 🙂


Slišal. Veš, ni, da se jih ne bojim. Vendar imam tako vsaj občutek, da sam odgovarjam za sovjega otroka, kot pa da ga prepustim nekomu, ki ga boli kita zanj, ko bo šlo kaj narobe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Glej, lahko ti postavim enako neprijetna vprašanja, kot si jih ti meni. Kaj boš storil, ko ti bo otrok umrl po cepljenju? Na primer. Če nimaš otrok, se te takšno vprašanje tako ali tako ne bo dotaknilo, ker nimaš niti približne predstave.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vsekakor problemtika je. Ampak s tem se jaz ne bom ukvarjal. Imamo ljudi, ki so za to plačani. Mislim, da dva dni premisleka ni dovolj, da midva tole rešiva. Zato ne zameri, če ti ne podam vseh odgovorov.[/quote]
Ravno v tem je problem , da so plačani, saj mora rezultat ustrezati tistemu., ki je plačal.
Neodvisnih raziskav je bolj malo.

Ok potegniva eno črto, danes so cepiva s študijam potrjena kot učinkovita in tem raziskavam ne verjameš. Ampak jutri se recimo pojavi raziskava, ki bo nakazal, da so cepiva mogoče vprašljiva in tej raziskavi boš verjel?


Ne rabim več raziskave. Pogledam, kar se dogaja okrog mene. Ti pa še naprej beri raziskave. Tukaj zaključujem tale ping pong.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close