Najdi forum

Potem se moraš izogibati vseh moških, saj je tipičen primerek naše vrste. :))[/quote]

Tole je pa celo duhovito.

Pa saj imaš tam opcije za izbrat, da iščeš samo prijateljstvo in chat? jaz sem vtipkala v google prijateljstvo in mi je vrglo ven ta portal, kaj sem jaz vedla da je to sam za veze pa f*k frende..
in prijavijo se z več niki pa ti pošiljajo maile kam naj jim pišeš, folk se znajde, da jim ni treba plačevat:D
in sem spoznala kar nekaj zanimivega folka tam.

Bil sem dva meseca na o-o…pa ne bom nikdar vec.ssem spoznal nekaj zensk ampak to so vecinoma taksne ki si po normalni poti nemorejo dobit normalnega partnerja.vecinoma se tu zbira plevel v vizualnem pa tudi zivljenskem smislu..ene so mi povedale da so ze par let gor pa niti se same nevedo tocno kaj iscejo.pa dost je tudi neresnih in sploh taksnih ki iscejo financ ministre za njihov zivljenski slog ali pa potovanja.v glavnem sama golazen .vsaj vecinoma….aja pa nekateri profili so izmisljeni

Bil sem nekaj mesecev na portalu, ki ni ona-on, je pa nekaj podobnega. V glavnem, dobil sem občutek, da so gor pretežno ženske, ki ne vedo, kaj bi same s sabo, nimajo nobenih nekih hobijev, iščejo animatorja, ene tudi sponzorja. Ena bi bila takoj pripravljena prevarati svojega moža z mano na zadnjem sedežu mojega avta, stvar je bila že boleča, tako hitro je bila voljna. Druga, ki je bila fizično atraktivnejša, mi je vsak dan pisala isto, kaj vse bi delala z mano, kako sem jaz seksi, da je zaljubljena, vsak dan isto isto…brez vsake domišljije..

Kontaktiral sem ene 30 žensk, vedno ista zgodba, vsaka je bila čist navdušena, kaj vse jaz vem in kaj mene zanima, s stebe pa ni spravila drugega, kot neke floskule, puhlice, ali pač seksualne želje v zvezi z mano.

Pa nisem nekaj ful izbirčen glede videza, daleč od tega, večji problem je, ko vidiš, d agor ni ene, ki bi ti bila vsaj blizu po načinu razmišljanja, ki bi znala biti malo cinično zabavna, ne pa samo melanholična ali perverzna, s katero bi bila možna neka kvalitetna debata, v bistvu..

Živjo;

Midva sva se spoznala ravno preko ona-on portala, leta 2007.
On je imel sliko profila, jaz ne.
Kakšen mesec sva se dopisovala in menila preko msn, (takrat FB še ni bil razširjen v Sloveniji).
Jaz sem bila registrirana kakšna 2 mesca, on kakšne pol leta.
Šla sem na zmenke/pijače z več tipi s portala, ampak ni bilo nobene iskrice. Eni so se hotli dobit že takoj, drugi so iskali samo seks, eni so bili naduti, tudi štorasti, še ne pripravljni na vezo.
On ravno tako, je hodil ven z ženskami s portala in imel različne izkušnje, punce govorile samo o bivšem tipu, sporočila z vsebino da on fejst zgleda, da z njim pa bi, pa pustile samo cifro pa poklič me, pa take…

Midva se spoznala, skupaj sva 6 let, poročena 🙂

Itak ali greš ven spoznaš čudake ali jih preko neta. Vseeno kje jih.

Glede portala Urgenca – potrata časa sploh pa denarja
In pazite ko se včlanite – označite da se članstvo ne bo avtomatsko podaljševalo!!!
Tako te nategnejo da sploh ne veš –

OnaOna je isti nateg

Ne se dat

Portala ne morem komentirat. Spoznavni dogodki so po mojih izkušnjah bolj katastrofa, kot ne.

V Cvetličarni na spoznavnem žuru za Valentinovo, si plačal 1€, da so ti prekadili garderobo. Spoznavalnica, garderoba in kadilnica so bili skupaj. Dogodek ni bil za nekadilce.

Piknik v Harmoniji je bil dogodek za stare mame. Napovedano število udeležencev je bilo močno precenjeno.

Gorski dan bi lahko bil še kar OK. Žal sem spoznal eno, ki je nato na drugem zmenku po pol ure prišla zadeta iz WC-ja.

Plesni tečaj mi je uganka. Glede na žaljivo obnašanje plesnega učitelja je skoraj neverjetno, da ne nosi sončnih očal in umetnih zob.

Podobne izkušnje kot esp66 imam s spoznavanjem preko oglasov v časopisih. Sem oddal oglas, javile so se sledeče:
– vrstnica, pri kateri sploh nisem dobil občutka da si kaj želi in se je odzvala zgolj iz dolgčasa
– 10 let starejša ženska, ki je zaradi življenja v kraju kamor le enkrat dnevno pelje avtobus (šolski), iskala nekoga z avtom. Poleg tega je imela paranojo da so na busu vse oči uprte v njo in da jo vsi opravljajo. Med ostalim ji je socialno skrbstvo odvzelo otroka. Po mojem mnenju psihično težavna oseba
– še ena 10 let starejša samohranilka, ki je prvič rodila že pri 17. Zaradi osebnih težav je kmalu prekinila stike
– vrstnica, tedaj 29-letnica, ki še nikoli ni imela fanta. V prvem sporočilu mi je napisala, če bi se preselil k njej. Ni imela druge zanimacije kot kuhanje, obiskovala je neko kuharsko šolo. Ugibam, da gre za zelo debelo žensko. Dne ko naj bi se dobila, je na dveh dogovorjenih krajih ni bilo, uro zatem mi napiše da mora na pogreb. Zvečer pa še sporočilo da me je čakala, toda mene ni bilo…
– vrstnica, ki je še pred prvim srečanjem fantazirala da bova za novo leto skupaj (bil je december). V četrtek jo vprašam, če sva zmenjena da se dobiva v soboto. Pritrdila je. V petek jo vprašam če še velja, pa ni nič odpisala kljub temu, da je videla sporočilo. Mesec dni pozneje jo vprašam, zakaj ni odpisala. Napisala je: “Nisem mogla.”

Sprašujem se, če je po 30. letu sploh možno najti normalno žensko? Včasih me malce zvije ko preberem (in da napisano velja tudi za ženske):

Torej, so kje normalne samske ženske po 30? Še na FB imam eno večno samsko in posledično nezadovoljno 38-letnico, ki je mentalno na nivoju 15-letnice.

Ti imas punco. Si samski ali jo bos varal?

Mogoce tudi sam nisi neka perla, ce srecujes same take “odklonske”. O njih pises, kot da jih poznas, pa z vecino se do prvega zmenka nisi prisel. Kaksne so pa tvoje zanimacije? Imas sploh kaksno? Kako sluzba, zadovoljen v njej? Pa hobiji?

Kaj ko bi se le zazrl v ogledalo in postimal sebe, si porihtal odnose med bliznjimi in nasel kaksno strast v zivljenju (poleg lovljenja lastnega rep)? Sprijazni se da stvari take so in da je tvoje primarno izhodisce to, kar si ustvaril do zdaj in od tu startaj dalje. Pusti preteklost za sabo, spremenit je ne mores, kaj dosti vec odgovorov ti ne bo dala. Manj razglabljaj, vec obcuti.

S tem portalom ona-on je treba biti tudi previden pri sklepanju članstva na portalu. Jaz sem recimo plačal samo za en mesec, so mi pa potem podaljšali avtomatično še za en mesec, ko sem se pritožil mi pa niso hoteli vrniti denarja. tako da se s portala umikam, itak je pa v bistvu zadeva popolnoma brezveze razen, če nisi supermodel, veliko je fake profilov pa tudi neresnih in takih, ki nimajo slik in jih potem tudi nočejo poslati, ko imaš že enkrat pogovor.

New Report

Close