Najdi forum

Jaz nisem posumil, da je eden od ustvarjalcev. 🙂 Je pa res, da sem se spraševal, o čem za vraga govori, o kakšni akciji. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Izkušnja z ona-on (sveža):
Sem se prijavila, dobila takoj kup vprašanj GO/NO GO. Kar nekajkrat sem kliknila na GO, ampak potem vse tiho je bilo. En kup moških me je dalo med priljubljene, ampak ni pisalo. Večina ima zelo prazne profile (ne zanima me fotka, zanima pa me kaj išče, kaj ga zanima v življenju, s čim se ukvarja v prostem času). Par jih je pa celo pisalo, ampak so delovali zelo obupano: takoj želim žensko in imet otroke. Sicer sem jim odpisala… ampak se je konačala zadeva.
V glavnem: niso me prepričali, da je vredno plačat celih 16€/mesec, če je kvantiteta tako velika, kvalitete pa ni bilo. Mogoče sem pa prehitro obupala 🙂 in prehitro izbrisala profil.


Verjetno je res manj neresnih. Ampak te itak takoj spregledaš, tako da niso problem neresni, ampak če že lahko temu rečemo problem, je to pomanjkanje resnih. A ne? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Seveda, da so obupani, zato pa tudi plačujejo ta portal. In kot že vsi vemo, obupani moški ženskam niso privlačni in tako se je tudi pri tebi izkazalo. Tiste zgodbice, ki so pa napisane zraven, kako sta se dva dobila in da sta danes srečno poročena, so pa redke…zelo, zelo redke.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ko sem se jaz registriral sem že prvi dan dobil polno pošte od čudno govorečih žensk. Kot sem ugotovil, so to po večini rusinje iz raznih ruskih vukojebin, afriške begunke iz raznih begunski taborov, verske fanatičarke in pa na koncu še prevaranti, ki se izdajajo za punce in iščejo moške copatarje.
Ko se prebiješ čez prvo oviro, te čaka kar nekaj go/no go vprašanja od obupank, ki kar verjetno vsakemu novemu članu pošljejo go/ no go vprašanje. Po moje niti profila ne preberejo. Ko sem opravil še s to nadlogo, sem malo prebrskal profile.
Mah ponudba mi ni všeč, je podpovprečna. Zato sem raje izbrisal profil.
Vsekakor pa to ni vredno 16€ na mesec.


Točno tako. Če bi bil portal plačljiv bi ironično bilo gor več “normalnih” ljudi, na katere bi lahko naletel, kot tako kot je sedaj. Poglejte, še jaz, ko igram eno igro preko spleta, po več minut na dan, ne plačujem za njo VIP članarine. Cena pa je samo 8 evrov / 3 mesece, ona on portal pa zahteva 16 eur/mes. Tako da ne samo da je neumno to plačevati, tudi predrago je za moje pojme.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kaj Sadni, si na travianu?

To sem tudi jaz pomislil… Samo problem je da ti travian pobere mnogo več kot par minut na dan. Še dobro da sem prenehal, ker tisto te čisto obsede in je popolna zguba časa… :)))

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!


Ne, Xpert Eleven igram. Best game ever made <3

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

A veste, koliko se plača za tiste hitre zmenke? 50 evrov na en dogodek. Spoznaš jih sicer več, vendar samo po par minut, pa se folku ne zdi preveč. Dejstvo je, da denar sfrčkamo še za banalnejše stvari, kot so zmenki. Če te zanima, boš plačal, če pač nisi motiviran, ne boš. Saj ni ona.on edini spletni portal.

Hitri zmenki? Hm, jaz že ne bi plačala 50€ za to.

Bolje naredit takole: greš na planinski izlet, plačaš le prevoz in srečaš kup ljudi, ki imajo nekaj skupnega s tabo – planinstvo. Ali greš smučat, se za vsako vožnjo pelješ gor na sedežnici in skoraj za vsako srečaš nov obraz. Spet par minut pogovora brez dodtanih stroškov. V enem dnevu, kup hitri zmenkov. Če hodiš pogosto smučat, pa sešteje. Pa veliko takih zadev je. Pa še čas prišparaš: osebe vidiš, ni laganja preko neta.
Zraven je na netu kar nekaj skupin, kjer vsak nekaj organizira (in organizacije seveda ne zaračuna) in pride naenkrat kup ljudi tvoje starosti, ki imajo podobna zanimanja kot ti. Učinkovitejše kot dolgotrajno spoznavanje prek neta.
Aha, vse navedeno iz izkušenj s portali, s srečevanjem v živo.

Zanimivo tole. Na ona-on sicer nisem imela takih izkušenj kot jih ti omenjaš. Sem jih imela pa na Netlogu in Badooju: cel kup tipov iz Turčije, bivše YU, Irana, Afrike… ki težijo in težijo. In seveda neznajo ne slovensko in ne angleško, in pošiljajo neke avtomatske prevode v slovenski jezik, ki so vse prej kot razumljivi.
Eni iščejo ženo, drugi službo. Eni so samoimenovani super loverji. V glavnem kup tujcev pa sami taki, ki nekaj hočejo. Niti en ni bil normalen. Zgleda, da smo Slovenci in Slovenke iskana roba 🙂

Ampak na “hitrih zmenkih” imaš vsaj kaj od tega. 🙂 Lahko tudi vsak dan pošiljaš e-maile direkt na “[email protected]”. Bo bolj produktivno, pa še 12€ na mesec (al kolk že?) ne stane.

To sem tudi jaz pomislil… Samo problem je da ti travian pobere mnogo več kot par minut na dan. Še dobro da sem prenehal, ker tisto te čisto obsede in je popolna zguba časa… :)))[/quote]

Zelo se strinjam 🙂
Tudi sam sem nehal. Ne ure, dnevi so sli. Pol meseci, leto se je obrnilo se vedu nisem kdaj. Je v zivljenju se kaj bolj pametnega poceti in koristnega.
Pa do enga spoznanja sem prsu. Sem mislu kolk prjatlov mam. Ko sem nehal ni bilo nikjer vec nobenega.

Ma po moje so uporabljale google translate, ker prevod je bil katastrofa. Itak, da vsak nekaj hoče 🙂 Te “moje” bi bile rade vse vzdrževane, pa nič delale. Po moje, če ni to nateg jih bo večina končala v bordelih. Tako naivnih pa že dolgo časa nisem videl. Če pa bi slučajno kateri dal naslov, bi jo verjetno že naslednji dan z celo njeno družino imel na vratih.
Seveda pa obstaja možnost, da so to bile/bili izkušeni prevaranti, ki iščejo naivne butle, da jim poberejo denar. Skratka škoda mojega časa, naj se kdo drug z njimi ubada.

A pol se nisi odločila, da bi kakšnega posvojila in ga vzdrževala ? 🙂

To sem tudi jaz pomislil… Samo problem je da ti travian pobere mnogo več kot par minut na dan. Še dobro da sem prenehal, ker tisto te čisto obsede in je popolna zguba časa… :)))[/quote]

Zelo se strinjam 🙂
Tudi sam sem nehal. Ne ure, dnevi so sli. Pol meseci, leto se je obrnilo se vedu nisem kdaj. Je v zivljenju se kaj bolj pametnega poceti in koristnega.
Pa do enga spoznanja sem prsu. Sem mislu kolk prjatlov mam. Ko sem nehal ni bilo nikjer vec nobenega.[/quote]

Ma ne samo dnevi, ampak tudi NOČI. Če sm se zbuju ob 2-3eh zjutri da bi poslal butaste napade. 😀
Sicer pa je ena izkušnja več. Sam sem spoznal dva soigralca iz nemčije in še zmeraj kontaktiramo in se na vsake toliko vidimo. Vedno sem mislil da take igrice igrajo neki geeki brez življenja, potem pa ubistvu spoznaš da so popolnoma fajn fantje oziroma punce…

No tole je zdej že oreng offtopic.

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

No jaz sem se prijavila na ta portal, ker iščem nove prijatelje. Lepo piše, da iščem samo prijateljstvo pa mi morijo z nekimi avanturami in resnimi zvezami. In to moški po večini 40 plus. Al pa tkoj za fotko utrujajo skratka nič izvirnega in posebnega.Ženske pa, če imam fb, ko napišem, da sem ga izbrisala ne pišejo več. Kaj naj se jaz z enimi starci pogovarjam, ki so starejši od mojga tatija? to se meni gnjusi ajde, če bi hoteli sam pogovor sam vem kakšen namen imajo. Noben normalen 50 letnik ne bo pisal 24 letni punci brez skritih namenov. Ma fuj.

Na portalu se izogibajte profila pajbek. Vse kar pove je ena velika laž. Obseden je z ženskami in sexom.

lp

Potem se moraš izogibati vseh moških, saj je tipičen primerek naše vrste. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Sorry, ampak ta portal, tudi če piše, da iščeš prijateljstvo, je na splošno namenjen k iskanju potencialnih partnerjev in f* buddyev. Kdo bi plačeval za Ona On, da si lahko najde nove prijatelje, seriously ? lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

New Report

Close