Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost Odpoved iz poslovnega razloga

Odpoved iz poslovnega razloga

v Sloveniji je vse možno. Zato se tudi marsikdo ne odloči za tožbo. Mislim pa, da zadnja leta to poteka bistveno hitreje kot je prej.

v Sloveniji je vse možno. Zato se tudi marsikdo ne odloči za tožbo. Mislim pa, da zadnja leta to poteka bistveno hitreje kot je prej.
[/quote]

Po drugi strani pa bolj drek mešaš bolj smrdi. Nas v firmi je okoli 150 in 2 ki sta si upala stegniti jezik sta dobila slabše pogoje dela. Jaz slabših pogojev ne morem več dobiti, sem pa deležna šikaniranja. Kaj torej lahko naredi delavec da je najmanj škode za njega,če druge službe še ni za dobiti. Če se preveč izpostavljaš dobiš še slabe reference.

Ne meči slabo luč na vse delodajalce….marsikateri delodajalec na delovnem mestu opazi velike kršitve delavca in zaradi “ljubega miru” poda delavcu odpoved iz poslovnega razloga, saj je to najbolj eleganten način razhoda med delavcem in delodajalcem, pa čeprav “ta kratko” potegne delodajalec. Tudi na inšpektoratu tako svetujejo delodajalcem……žalostno, da imajo pri nas delavci veliko več pravic od delodajalcev……to je slaba vzpodbuda za mlade, ki si želijo samostojno poslovno pot.

Me zanima kaj bi naredila če bi sama imela podjetje in bi ti določeni delavci delali v tvojo škodo……to pa verjetno ne bo za komentirati a ne?

New Report

Close