Najdi forum

Odgovor na objavo uporabnika
Obupana682, 14.05.2022 ob 09:35

Hvala za vse spodbudne besede. Ker je že nekaj časa odkar sem pisala sem se odločila oglasiti in sporočiti, da sem v tem času že našla službo. To me je vsekakor malo dvignilo. Še vedno pa v sebi zelo trpim za izgubo partnerja, predvsem zato, ker vem da sem tudi sama veliko kriva, da je imel na koncu takšen grd odnos do mene. Bližam se 30im in me zelo preganja čas, saj si želim ustvariti družino. Časa za prebolevanje nimam, dobrih fantov pa je zelo malo. Skušam upoštevati, da razmišljam pozitivno, kot ste svetovali, ampak je zelo težko, ker so pritiski prehudi in tudi žalovanje za lagodnim življenjem, ki sem ga imela v preteklosti prehudo. Vem da sem ogromno sama kriva za razpad zveze oz. za taksen njegov odnos do mene, ker sem mu preveč težila, sedaj se tepem po glavi za vse napake, on pa je že srečen z drugo. Zelo hudo je, ko sam sebi uničiš življenje. Upam da nekoč nekje tudi mene čaka sreča.

Bejba imas se cas,ni tako da rabis jutri zanoeiti.Korak za korakom pojdi,vsaka zmaga steje.

Le pogumno

pozdravček….

upam,da ti je do sedaj že malo lažje oz.se ti je prižgala kakšna svetla lučka,točka.Drugače pa-nobenega,res prav nobenega razloga nimaš za obup.Po svoje si v prednosti,,,,nezaznamovana,lahko se odločiš kadarkoli za pravi korak,če se  ti pojavi kakšen ta-pravi nasproti;)

A da ga ni,tudi jaz pravim,da je ni in še vedno čakam na ta-pravo,kljub vsemu kar imam in kar nimam.Vse dobro nama želim- m20

svaka cast dobro si tole povedal res

New Report

Close