Najdi forum

obstaja kje kdo okoli 30 samski za resno vezo?

Pozdravljena!

Mogoče bo slišati malo kruto, ampak zveniš obupano!!! S takim načinom boš pritegnila samo največje loleke, ki bodo izkoristili tvojo čustveno nestabilnost.

Verjetno imaš tudi svoje življenje in ga začni živeti! Ko boš zadovoljna sama s seboj boš šele pripravljena na novo zvezo, do takrat pa živi kot da boš celo življenje samska.

Pozdravljena Tadeja30

To si pa zelo lepo napisala. Z veseljem bi poklepetal z tabo lahko mi pišeš na zs ali pa meil

Iiiii, kako lepo od tebe, da ne pustiš razno raznim moškim, da bi osvajali tu. In izkoristili kakšno strto ali upajoče srce. Teh lepih obljub je res vsepovsod. In potem tudi mine želja po spoznavanju, ravno zaradi teh neiskrenih.

Samskih starih okoli 30 let nas je dosti, vendar pametni ne iščemo obupanih žensk preko spleta in niti slučajno ne starih okoli 30 let. Če je moški postaven in izgleda mladostno, potem raje gleda za takimi, ki so veliko mlajše in neobremenjene s množico preteklih zvez ter nimajo otrok, niti želje po njih.


https://danielmiessler.com/blog/the-dating-power-flip-at-age-30/
http://www.smh.com.au/lifestyle/life/why-women-lose-the-dating-game-20120421-1xdn0.html

Bingo !

Samo problem je, da danes tudi “mladost” ni več garant za neobremenjenost…
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10575572

Tičevski vrtiljak gre pa naprej…

https://www.youtube.com/watch?v=SOVHOpjw4JY

http://www.returnofkings.com/70425/research-suggests-that-a-womans-body-incorporates-dna-from-the-semen-of-her-casual-sex-partners

Če si pogledaš sekcijo: https://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=17

je možnost bolj prej (pregovorno) tujina – Madžarska, Češka, Slovaška.

Jaz sem samski samo se mi po pravici povedano ne da več ukvarjati z ženskimi problemi, dosti jih je bilo za eno življenje. Bolje vsak mesec dobit eno za večer ali dva pa stvar rešena.

To kar je napisal @Vitez Belorus še kako drži. Če je moški postaven in izgleda mladostno, potem raje gleda za takimi, ki so veliko mlajše in neobremenjene s množico preteklih zvez ter nimajo otrok, niti želje po njih.

Mlade punce imajo zelo rade starejše fante, ravno iz tega razloga,

Točno tako. Če si star okoli 30, s službo itd. Pa res nebi smel biti problem dobiti druge ženske. Seveda to ne pomeni, da jo boš dobil v 14 dneh, ampak vseeno. Če izgledaš normalno, torej da se ne zapustiš, malo stylinga, malo bradice, pa si v igri. Nekajkrat na teden se začet ukvarjati malo s športom pa bo.
Iskati partnerko po forumih je lahko zelo dvorezen meč. Izkusil na lastni koži. Tudi sam bom kmalu 30, trenutno samski po dolgotrajni zvezi. Rabil sem nekaj časa, da sem prišel k “sebi”, ampak sem. Tako da obstajamo tudi takšni, ki so potem za resno zvezo. Torej takoj po prekinitvi stare (vmes seveda preteče določen čas). Sam recimo nisem imel nobene “avanture” ali karkoli, saj do žensk nisem imel takrat zaupanja, niti jih nisem hotel “izkoriščati”. Pa bi marsikatero lahko in bi mi tisto noč lahko bilo tudi lažje. Sem šel raje po težji poti in ni mi žal.

Tako da moški/fantje okoli 30 za resno zvezo seveda obstajajo, ampak jih ne boste našli tukaj. Niti jih ne boste našli v gostilnah. Takšni so namreč bolj “doma” in čakajo na “tapravo”. Vsaj meni tako izgleda.

Če pa je kdo samski/-a in želi kakšno pijačo, zgolj da se malo pogovorimo o občutkih itd, mogoče lahko kako pomagam (meni je pogovor takrat zelo, zelo pomagal), me lahko pa tudi kontaktirate pa se zmenimo za kakšno pijačo. Sem pa iz CE in kar se tiče tega zelo, zelo oprt in družaben.
Talale forum se našel bolj tako na hitro, ko sem iskal odgovore glede izvidov. Pa mi ni žal 🙂

Skratka če kdorkoli potrebuje pogovor, lahko tudi preko maila, me lahko kontaktira na [email protected]

Obstaja in to zagotovo nekje. Jas osebno poznam človeka poštenega malce starejši od tebe, ima svojo kmetijo in fajn zgleda, je čeden. Ženska za katero smo z edeli da je prava prasica za nagnat, ga je brezpbzirno več let varala. Imata 10 letno hčero in mu je trenutno hudo. Privoščim mu pošteno žensko, ki bi se preselila k njemu. Ima svojo hišo in dobro službo. Živi z mamo ki je zelo dobra po duši.

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ko berem kake pišete eni moški tu gor se sploh ne čudim, da nas je tolk samskih punc/žensk blizu 30 leta. Ce želimo od moškega da nam je zvest, da je iskren in da zna pokazat tud kdaj malo nežnosti hočemo preveč.. in kao če nismo do 30 leta našle tipa pomeni da smo se skoz samo zajebavale in mele neke avanturce.. NE dragi moški nismo vse take, mogoče nas je keri razočaral, smo dalj časa rable da pozabimo/prebolimo. Vmes koga spoznale ampak je ta iskal samo zabavo.. al pa je kakšen drugi razlog zakaj smo samske…
Za tebe avtorica pa ti svetujem da najprej pozabiš/prebolis in se nato spustiš v iskanje nove ljubezni!

Mah saj tudi leta niso bistvena pri tem, vsak nosi s sabo svoje izkušnje in svojo prtljago.
Zagotovo je bolj bistvena čustvena zrelost in kako se lahko nek odnos gradi ne glede na okoliščine in situacije, ki jih življenje prinese. Verjetno tudi z neko osebo, ki je recimo “neobremenjena” z otroki, bivšimi kot sta omenila, ne bi zdržal dolgo, če nima nekih ciljev, vizije, želje po ustvarjanju česarkoli že in je nekako prazna.

Je pa res težje spoznati neke nove osebe, ker se gibamo v enakih krogih, kar tako ravno ne začneš pogovora z mimoidočimi. Nekako ne pride do komunikacije. In ja več časa preživimo doma, ker se po faxu in vstopu v “odraslo” življenje počasi oblikujejo drugačne prioritete.

Kar se tiče teh date portalov se mi pa zdi, da je tam tako vzdušje obupa. Imaš občutek, da bi moški bil s katerokoli, ki bi rekla ja, že samo zato, da ni sam (in obratno tudi ženske). Na tak način pa verjetno ne prideš do kvalitetnega odnosa, ker temelji na pomanjkanju pozornosti ne pa ljubezni.

Če boš iskala kaj na spletu .,..
Če gre kdo iskat preko spleta ga samo opozorim …
Kupid.com … ne objavi nič, se kar nekaj izmišljujeo …in želijo samo članarino …..če ima kak posameznik tri različne maile, lahko zblefira in postane član …moških je gor kar nekaj punc skoraj nič, pe še tu je pol dopisovalk, 40% avanturist, nekaj tudi za denar …ene par, ali pa kdaj pa kdaj se najde kaka resna…
Na ONA-ON … so nateguni ….diskriminatorni … punc je nekaj več, več jih je za kaj resnega…a na eno punco je 50 moških….od katerih samo CUZAJO na lahek način denar…… izjemno pazite da ne plačate z kartico, če jim že boste šenkali določene evre…se zna zakomplicirat …odgovarja pa pri njih nihče ne ko jim kaj pišeš…

jaz sem star 25, želim si resno punco (dejansko RESNO, ki ima dolgoročen plan biti z enim moškim, imeti družino z njim, NE ene ki ji trenutno paše mal crkljanja, potem pa bo bluzila in iskala svojo rit naprej). sem iz ljubljane.

Mislim, da danes punce v modernejsih casih si same izbirate tisto, v pubih in diskotekah po principu videno_prodano. Drugace pa vsak zase ve kaj hoce tisto bo dobil. biti srecno v vezi pomeni da se isto pocutis kot bi bil samski s tem da ti ljubljena oseba vnese svezino v tvoje zivljenje kar te k njej vlece , za kar se z nasmehom ob misli nanjo zbujas. Sem str 28 in imam raje naravne ne prevec nalicene punce vendar osnovno urejene . Najdt si mors osebo k bos ob njej sproscen ali sproscena, spontan_a ne glede na to kam gresta skupaj. Ljubezen je treba tudi negovat , fanta nimas da ga gledas ampak odnos negujeta redno s pogovori, telesno itd. ce tega ne bo bo slej ali prej zanimanje z neke strani odpade potem. ko bosta znala dva skupaj drzat ob vseh problemih potem sta se nasla kot pravi par ….. Cim manj skrbi glede iskanja partnerja in partnerice vam zelim and get some fun. Ce bomo malce bolj iskreni do drugih bo vecji procent zasedenih. otroci iskreno sklepajo prijateljstva in ne obsojajo drugih po stazu vsaj ne v vrtcu se. 🙂.

Hja takih ki bi komaj čakali ne eno fajn punco ki ima še vedno rada bivšega hkrati pa se ga je naveličala … takih se res ne tare….so pa taki ki bi probal z eno ki se je rešila čustvenih spon z bivšim in bi rada startala od začetka…

New Report

Close