Najdi forum

obstaja kje kdo okoli 30 samski za resno vezo?

Matkic ti si za mene zelo nevzgojen fant….imaš pa tudi nizko samozavest…zakaj….zato ker ne znaš te tvoje inteligence izkoristit na drugačen način…pametnejši…..kaj imaš od teh bedastih komentarjev….ti si verjetno eden tistih ljudi, ki niso zadovoljni sami s seboj, se počutijo ogroženi iz vseh strani, ki se obnašajo primitivno..ker je to njihovo orožje…če želiš slišati kaj pozitivnega iz ženskih ust za tebe…ti jaz povem, si inteligenten, ampak s takim odnosom pokvariš ves čar pogovorov….deluješ kot kakšen obsedenec… ne deluješ človeško….s takšnim odnosom ne prideš nikamor….in nikar ne podcenjuj žensk..bo že prišla ena in ti dala vetra….To vzemi kot nasvet…verjamem da znaš biti bolj topla oseba…le tvoje mnenje naj bo bolj normalno. In nisi središče sveta. Me prav zanima koliko si star?

Srečno Matkic! 😉

Hjoooo On…. prosim te lepo, vsak inteligenten moški in bralec RAZUME da nič ni 100% in kot tako tudi vzame moje besede ”MI” ”Moški” itd….

Ne poznam vsake osebe ampak VEČINA … to je logično kot beli dan samo vam slovencem to kot kaže ni jasno ….

Veš ko bo izvoljen predsednik Slovenije bo v tujini in v Sloveniji napis v stilu ”izvolil SMO Pahorja” ali ”Slovenia elected new President Pahor” in kaj boš napisal na novinarje da ne poznajo preštet ???

Ne vsakemu človeku z 1 celico v glavi bo RAZUMLJIVO da niso vsi izvolili enega ampak VEČINA.

haha razumem ta pavšalna ”odkrtija” ali misli ampak… ničesar nimam od teh komentarjev le to da si želim da ljudje začnejo mislit… jaz sem ODLIČNO zadovoljen sam s sabo… imam službo z redno plačo, ne delam pretežko za ta denar, imam prihrankov vedno več, imam odlične prijatelje, pa še dol se dam bolj ali manj ko se mi zahoče…

Saj to je ravno žalostno Anja, da bo MORDA prišla le ena ki mi bo dala vetra… ravno take besede potrjujejo moje teorije in prepričanja ko rečem da so ženske take pa take (večina)…. Če je samo 1 ali NEKAJ takih ki bi mi lahko dale vetra je to veš kot tisti pametni rek ”izjeme potrjujejo pravila”

Moje mnenje naj bo malo bolj normalno? Kaj sploh je normalnost? Mi lahko to definiraš…. Običajno je normalnost to kar večina ljudi smatra kot neko nenapisano normalnost ampak ker je defacto dokazano skozi volitve in vojne da je večina ljudi neumnih in lahko vodljivih bi morala biti normalnost ravno to kar večina smatra kot nenormalno… Težka filozofija ane? Moja mama pravi da je normalno če skočiš takoj pomagat ko tvoja mama nekaj želi… Meni je normalno da NE greš takoj ko si nehče nekaj zmisli naj bo mama ali babica ali kdorkoli ampak da živiš svoje življenje… kdo ima prav? Nobeden in vsak za sebe.

Normalnost je brezvezna diskusija in še bolj obrabljena beseda.

Jaz se dobro zavedam da nisem središče sveta brez skrbi, se sploh ne obremenjujem z veliko večino… Jaz sem mel odlično otroštvo bil se dobro vzgojen, in kar je najpomembnejše sam sem se prisilil da sem razmišljal čeprav so mi skozi šolski sistem in domačo vzgojo nezavedno in zavedno poslušali vstavit te kalupe družbene norme. Ampak ni jim uspelo 😉 Jaz črpam svojo samozavest iz dejanj ko večina reče ne delaj tega jaz pa naredim po svoje in uspem.

Star pa sem 25-30 🙂 pa je bližje 25 😛

Je pa zanimivo da sem prvič slišal da imam nizko samozavest… me zanima če bi to dejala v živo in/ali če bi ti to potrdile ženske ki me poznajo. Do zdaj sem vedno slišal da imam z samozavestjo vsaj 200 kil 😀

Jaz si samo želim da bodo ljudje znali pogledat na stvari nečustveno, kajti to je potrebno ne pa takoj defenzivno osebno bit užaljen in napast druge ljudi. meni je recimo zelo smešno ko so moški sami (On_ recimo) pravli kako mora bit moški na ženski strani v sporu z mamo itd… To je taka zgrešena logika…. osnovno pravilo bi moralo bit da si na strani tistega kateri im (po tvoje ali pa objektivno) PRAV, če pa ne veš kdo ima prav pa se ne mešaj…. takšni nasveti kot jih daje ta forum so strašansko nepravilni namesto da bi se trudili učit in delat prav delate to kar so vas učili da mislite da je tak prav.

Pa sem daleč od tega da imam jaz vedno prav…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

V glavnem, kot sem napisala, ustrezam vsem tvojim pogojem, razen tega, da ne nosim petk. In to je tebi očitno najbolj pomembno.
Glede na tvoje pisanje, je očitno, da misliš, da če ne nosim petk, da to pomeni, da grem na poroko v adidaskah.
Ne čudi me, da si samski in da je tale forum poln takih dolgih umotvorov.
Veš, meni je važno, da je moški razgledan, pameten, spreten za delo, da ni mamin sinko recimo. Vseeno pa mi je ali ima kravato ali je nima.

Jah maš prav samo se vidi da nikol nisi bla na nobenih poslovnih sestankiv malo bolj pomembnih funkcij ne pa prodajalcev…. Ko pridejo vse ženske primerno oblečene ena pa v trenerki al pa jeansu na poslovni dogodek je kar zanimivo pogledat…. 1x sem se nasmejal do solz….

Tvoji odgovori mi dajo vedet da si daleč od ženske za katero se maš… tale ”ne čudi me da si samski” je dokaz mojih besed.

Jaz sem samski zato ker tak hočem, ne zato ker ne morem nobene dobit, ampak ker jih je 99% preslabih za mene, ampak jaz zato (za razliko od žensk tukaj) ne jamram ker ni takih pa takih punc/žensk za resno zvezo ampak razumem da če hočem punco jo lahko dobim v 15 minutah samo da znižam svoje standarde, in to bi rad dopovedal ljudem tukaj, da naj ne jamrajo če imajo previsoke standarde ampak naj spremenijo sebe, ali pa nehajo jamrat, ljudje pa radi počnemo OBOJE.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

haha razumem ta pavšalna ”odkrtija” ali misli ampak… ničesar nimam od teh komentarjev le to da si želim da ljudje začnejo mislit… jaz sem ODLIČNO zadovoljen sam s sabo… imam službo z redno plačo, ne delam pretežko za ta denar, imam prihrankov vedno več, imam odlične prijatelje, pa še dol se dam bolj ali manj ko se mi zahoče…

Saj to je ravno žalostno Anja, da bo MORDA prišla le ena ki mi bo dala vetra… ravno take besede potrjujejo moje teorije in prepričanja ko rečem da so ženske take pa take (večina)…. Če je samo 1 ali NEKAJ takih ki bi mi lahko dale vetra je to veš kot tisti pametni rek ”izjeme potrjujejo pravila”

——————
Kaj vse ne prenese zemlja 🙂 Takšno nakladanje, da glava peče in potem še misliš, da ti mi verjamemo, da si zadovoljen z življenjem…ja pa ja 🙂 Matkic ti si samo ODLIČEN nakladač. MORDA ti misliš, da je to prednost, ampak vsak pač mora imet nekaj s čimer se izpostavi. Je pa NEKAJ res, da boš slej kot prej pristal zaradi tvojega posploševanja žensk trdno na tleh, mogoče še nižje 😉 In ne misli, da bo tista ženska ta izjema- točno to bo kar ti nočeš 😉

lp

Me zanima kakšen car si ti Matkic v resničnem lajfu, ker to, da model visi na nekem forumu nonstop in na polno tle pametuje sori…its not alpha male..kukr se očitno hočeš prkazat. Hehe. Verjetno maš tolk enih negativnih izkušenj z bejbikami da joj. Se mi zdi, da si eden tistih, ki ima too much prevelke kriterije kot si zaslužjo. Obnašaš se kot, da ti grejo vse ženske na kurac.Ne vem no. A je vse v redu s tabo? Pa tole pišem ker mi gre na kurac, da sm hotu bejbi napisat, da ja, obstajamo moški po 30etem, ki smo skulirani, pa me je minil, ker bi mogu 2 uri brat butaste bitke med nekim kvazi prepotentnim inteligentnežem in ženskami, ki so itak že po defoltu bolj čustvene. Da niti ne omenjam, da sploh nisi čez 30. Škorček nimaš pojma o lajfu še. Bo treba še mal kromperja pojest se men zdi 😉

Za prvi post pa tkole…Bejba, to sranje boš mogla dat čez. Obremenjevala se boš še neki časa, še posebi če je veza trajala tolk let. Mela boš neprespane noči, verjetno jokanje po bivšem, smsi, ljubosumje in žalost, ko boš verjetno zvedla, da je z drugo, srečen. Zdel se ti bo, da se ti vse podira, da ni več izhoda. Lahko bo minil pou leta, leto, dve..lahko bo še slabše kot v temle trenutku….ampak čas vedno celi rane…maš sam dve opciji: al se ti bo sfukal in boš prstala na psihiatriji al pa se skuliri pa mej jajčnike pa žvi lajf dokler ne pozabš na preteklost. In ko se boš naučila žvet sama s sabo, bojo tut moški pršli. Takrat me lahko kontaktiraš, ko ne bo več sranja v tvoji glavi. Kar pa je totalno normalno in človeško. Mej se rada in bot samozadostna! To je največji magnet za tipe. No vsaj zame. pa lp

Vsaka super oh in sploh ženska si želi poslovneža. To bo ja. :)))
Osebno tudi mene moti, če se človek ne zna priložnostim primerno obleč, ampak če ženska pride v jeansu na poslovni sestanek to še ne pomeni, da drugače mogoče ni ok. Pač nima pojma o pravilih oblačenja, a to se da nadoknadit. Sicer pa neki jako hud poslovni svet to ne more bit, če se trenirkarji tam sučejo. V visokih poslovnih krogih se takšni izpadi ne morejo zgodit, ker ti šefi že prvi dan službe začnejo tupit, kako pomemben je poslovni dress code. In tam so še največje budale primerno oblečene, ker bi sicer bile ob službo.
Drugače pa, Matkic, še marsikaj drugega je poleg kariernega uspeha, izgleda, inteligence kar privlači ženske in kar je zanje morda bolj odločujoče ali bodo s takšnim človekom v zvezi ali ne kot pa njegov bančni račun.
Pa da ne boš mislil, da ti nekaj nabijam v prazno. Mogoče sem ravno jaz primer ženske kakršno bi ti imel. Pravim mogoče, ker v bistvu to niti ni pomembno, hočem samo povedat, da mi je ta svet poznan. In se pri tem držim pravila, da je služba služba, družba družba. Mogoče meni podobne ženske predobro vedo kako pokvarjne zna bit ta svet in zato rajši iščejo partnerja drugje kot pa tam, kjer moški lahk dobi abbo v 15 minutah. Si kdaj pomislil na to?
Kriterijev glede žensk ti ni treba nižat. Le zakaj bi jih, če veš kaj je dobro. Poskrbi raje, da bodo pri tebi stvari ok, da boš TI kot potencialni partner ustrezal ženski, ki paše v te tvoje kriterije. Po tem, kar pišeš, ti očitno manjka še veliko, a se tega niti ne zavedaš. Ker preprosto ne veš kašne kriterije ma za moške ženska, kakršno bi ti imel. Takšne ženske imajo najraje kakšne zdravnike, pa še pri njih se vse ne počutijo dovolj “varne”. Če si zdravnik, pa se takoj ugriznem v jezik. 🙂

Hjoooo On…. prosim te lepo, vsak inteligenten moški in bralec RAZUME da nič ni 100% in kot tako tudi vzame moje besede ”MI” ”Moški” itd….

Ne poznam vsake osebe ampak VEČINA … to je logično kot beli dan samo vam slovencem to kot kaže ni jasno ….

Veš ko bo izvoljen predsednik Slovenije bo v tujini in v Sloveniji napis v stilu ”izvolil SMO Pahorja” ali ”Slovenia elected new President Pahor” in kaj boš napisal na novinarje da ne poznajo preštet ???

Ne vsakemu človeku z 1 celico v glavi bo RAZUMLJIVO da niso vsi izvolili enega ampak VEČINA.

haha razumem ta pavšalna ”odkrtija” ali misli ampak… ničesar nimam od teh komentarjev le to da si želim da ljudje začnejo mislit… jaz sem ODLIČNO zadovoljen sam s sabo… imam službo z redno plačo, ne delam pretežko za ta denar, imam prihrankov vedno več, imam odlične prijatelje, pa še dol se dam bolj ali manj ko se mi zahoče…

Saj to je ravno žalostno Anja, da bo MORDA prišla le ena ki mi bo dala vetra… ravno take besede potrjujejo moje teorije in prepričanja ko rečem da so ženske take pa take (večina)…. Če je samo 1 ali NEKAJ takih ki bi mi lahko dale vetra je to veš kot tisti pametni rek ”izjeme potrjujejo pravila”

Moje mnenje naj bo malo bolj normalno? Kaj sploh je normalnost? Mi lahko to definiraš…. Običajno je normalnost to kar večina ljudi smatra kot neko nenapisano normalnost ampak ker je defacto dokazano skozi volitve in vojne da je večina ljudi neumnih in lahko vodljivih bi morala biti normalnost ravno to kar večina smatra kot nenormalno… Težka filozofija ane? Moja mama pravi da je normalno če skočiš takoj pomagat ko tvoja mama nekaj želi… Meni je normalno da NE greš takoj ko si nehče nekaj zmisli naj bo mama ali babica ali kdorkoli ampak da živiš svoje življenje… kdo ima prav? Nobeden in vsak za sebe.

Normalnost je brezvezna diskusija in še bolj obrabljena beseda.

Jaz se dobro zavedam da nisem središče sveta brez skrbi, se sploh ne obremenjujem z veliko večino… Jaz sem mel odlično otroštvo bil se dobro vzgojen, in kar je najpomembnejše sam sem se prisilil da sem razmišljal čeprav so mi skozi šolski sistem in domačo vzgojo nezavedno in zavedno poslušali vstavit te kalupe družbene norme. Ampak ni jim uspelo 😉 Jaz črpam svojo samozavest iz dejanj ko večina reče ne delaj tega jaz pa naredim po svoje in uspem.

Star pa sem 25-30 🙂 pa je bližje 25 😛

Je pa zanimivo da sem prvič slišal da imam nizko samozavest… me zanima če bi to dejala v živo in/ali če bi ti to potrdile ženske ki me poznajo. Do zdaj sem vedno slišal da imam z samozavestjo vsaj 200 kil 😀

Jaz si samo želim da bodo ljudje znali pogledat na stvari nečustveno, kajti to je potrebno ne pa takoj defenzivno osebno bit užaljen in napast druge ljudi. meni je recimo zelo smešno ko so moški sami (On_ recimo) pravli kako mora bit moški na ženski strani v sporu z mamo itd… To je taka zgrešena logika…. osnovno pravilo bi moralo bit da si na strani tistega kateri im (po tvoje ali pa objektivno) PRAV, če pa ne veš kdo ima prav pa se ne mešaj…. takšni nasveti kot jih daje ta forum so strašansko nepravilni namesto da bi se trudili učit in delat prav delate to kar so vas učili da mislite da je tak prav.

Pa sem daleč od tega da imam jaz vedno prav…[/quote]

Pozdravljen Matkic!

No super, da si zadovoljen s takšnim življenjem! Meni sicer deluje malenkost dolgočasno…ampak pustima zdaj to…to je itak moje mnenje….Glede prave…ja prišla bo..ampak le pazi, da ne boš vsega zasral, ker tudi prava se bi te lahko naveličala, kot tudi marsikdo tukaj gori, zaradi tvojega odnosa mislim, čeprav tokrat si bi meni osebno čisto ok :P…Mnogo ljudi je neumnih in ja lahko vodljivih…samo zdaj je odvisno kako to misliš…neumni zato, ker tebi kontrirajo, ali neumni ker nevedo kaj so prvine v življenju,ali……..?Nekateri so že neumni, ker so starši neumni….ogromno bi se ljudje lahko pogovarjali o tem, ampak še vedno bi bilo to kar piševa mi2 za nekoga neumno za nekoga pa pametno. Normalnost je pa za vsakega drugačna res je…meni je normalen takšen odnos, ki ga imam jaz…da ne popljuvam z besedami nikogar, da se postavim tudi v kožo drugega, da spoštujem mnenja drugih in da svojo prijazno plat delim tudi z tistimi, ki jih ne poznam. Tebi pa je normalnost tisto..kar se drugim zdi nenormalno in evo zaključila sva debato…edino še dodam, da tudi to kar se meni zdi normalno..se nekomu zdi nenormalno..mogoče prav tebi 😉 Glede vzgoje…starši so ti pozabili povedati, da je treba ljudi spoštovat, tudi če so neumni, pametni,…vedno si bomo zelo različni…neglede na to, če se ti postaviš na trepalnice. Se pa strinjam.. razmišljati in delati moreš tako kot čutiš..torej s svojo glavo…nasvete poslušati in jih imeti za pomoč do odločitve…ne rabimo jih upoštevati. In ja svojo samozavest črpamo prav iz svojih napak…če ti reče nekdo ne delaj tega…recimo da gledam sebe, takrat mi da še večji zagon, če se zmotim ..se nekaj naučim…če pa ne pa se veselo nasmejim 😀 No glede tvojih let…zelo sva mlada oba…in deluješ zelo zrelo…Glede tvoje samozavesti…to ocenjujem po tvojih bahaških komentarjih….če bi vprašala vse te ženske……ja možno da bi pritrdile. Ampak mogoče njim deluješ…če bi te jaz spoznala…mislim, da bi našla veliko šibkih točk, in ja še vedno sem mnenja,
da ni na višku. In ti povem..da tista na višku sploh ni zdrava 😉 tako, da kar ostani takšen. Zadnji tvoj komentar…hmmmm….ja lepo si je to želeti..vendar to nikoli nebo drugače Matkic…ravno zato ker smo si različni in bilo bi strašno dolgočasno, če bi vsi podobno razmišljali kot ti 🙂 Smo čustveni in ste nečustveni..tako je in pika. In ti nisi tisti, ki lahko reče kaj je potrebno..ker tebi je potrebno gledati na svet nečustveno, nekomu pa čustveno. Ti je jasno? Če je nekdo mnenja, da mora držati s partnerjem in ne z mamo, tudi če ima mama prav, potem je to njegova stvar..zakaj bi se ti obremenjeval s tem, ti si drugačnega mnenja…ti pač misliš, da če ima po tvojem ali objektivno mama prav, da boš prav dal mami,vidiš jaz pa bi bila v takem primeru neutralna in bi rekla, da se ne bom mešala..tudi če vem kdo ima prav…ker biti posrednik je najbolj bedna stvar, če se mene vpraša. Nasveti ki jih dajejo ljudje so samo nasveti, torej odvisno pa je od vsakega posameznika, če jih upošteva ali ne. Pa vsak ima svoj prav.

Evo me,samski,32let,pripravljen na nova poznanstva,predvsem ženska valda;)
Nisem svetnik,sem pa pošten,spoštljiv,muhast kot vsi,skratka človek,ki stoji na tleh in ne leti:)
Drugače pa sem iz obale.
Za več informacij,pošlji ZS,pa bo prilika,da se spoznamo.

Matkič, brez skrbi, te ne pecam. Me ne zanimajo tipčki, ki jim je babica podarila stanovanje pa se hvalijo kako samostojni so, me ne zanimajo tipčki, ki previsijo dneve in dneve v gostilni. Me ne zanmajo tipčki, ki jih motijo ženske, samo zato, ker imajo višjo izobrazbo od njih.

Ne vem kake poslovne sestanke ti poznaš. Ampak očitno nisi pretirano razgledan glede teh zadev. Če doktorje znanosti mešaš s prodajalci, ja potem kažeš kako si brihten. In ne dvomim v to, da so prodajalci dosti bolj sposobni od tebe. Zakaj jih zaničuješ? Jaz jih spoštujem ne glede na to, da sem dr. Ljudi ne ocenjujem po stopnji izobrazbe. Cenim in spoštujem vse ljudi, ki pošteno delajo. Ne pa ti mali povzpetnik, ki zaničuje prodajalce.
Na naših seminarjih in konferencah v Sloveniji ali v tujini so vsi primerno oblečeni. In brez zamere pri nas nismo oblečenih ne v kostimčkih in petkah in kravatah in tako naprej in ne v trenirkah. Ampak v oblačilih primernih našemu delu.

Kako ne jamaraš?
Vsako temo, ki jo odprem pa je to redko, vedno Matkič teži in teži. Bolj suhoparnega človeka in zagrenjenega pa res ni na tem forumu.

Veš za razliko od tebe, meni ni bilo nič šenkano. Meni ni nihče podaril stanovanja, ne živim pri mamici. Stanovanje sem si prislužila z delom. Študij sem končala v roku, podiplomca ob delu. V prostem času se veliko ukvarjam s športom in zato za razliko od tebe nimam časa viset v gostilnah in pred TV. Da ne govorimo o tem, da je potrebno kaj postoriti na vrtu, njivici, v sadovnjaku. Pobeliti stanovanje, skopati jarek za napaeljavo in tako naprej. Ti tega verjetno ne veš, da je potrebno tudi kaj takega storiti. Ja veš z doglimi nohti ne morem pleti in z dolgimi nohti ne morem delati v službi. S petkami tudi ne. Le kako bi me gledal zidar, ko bi mu pomagal pri mešalcu, če bi prišla v kostimčku in petkah?
Namesto v gostilno pa v prostem času na kolo.

Jah maš prav samo se vidi da nikol nisi bla na nobenih poslovnih sestankiv malo bolj pomembnih funkcij ne pa prodajalcev…. Ko pridejo vse ženske primerno oblečene ena pa v trenerki al pa jeansu na poslovni dogodek je kar zanimivo pogledat…. 1x sem se nasmejal do solz….

Tvoji odgovori mi dajo vedet da si daleč od ženske za katero se maš… tale ”ne čudi me da si samski” je dokaz mojih besed.

Jaz sem samski zato ker tak hočem, ne zato ker ne morem nobene dobit, ampak ker jih je 99% preslabih za mene, ampak jaz zato (za razliko od žensk tukaj) ne jamram ker ni takih pa takih punc/žensk za resno zvezo ampak razumem da če hočem punco jo lahko dobim v 15 minutah samo da znižam svoje standarde, in to bi rad dopovedal ljudem tukaj, da naj ne jamrajo če imajo previsoke standarde ampak naj spremenijo sebe, ali pa nehajo jamrat, ljudje pa radi počnemo OBOJE.[/quote]

no pa gremo po vrsti… Tethnici niti nebom odpisoval ker itak govori smešnice…

nisem noben CAR, kajti teh več ni… 😉 na forum pridem vsake 1-3 dni…. že zato ker je forum mdoeriran in traja 100 let včasih da moderator odobri prispevke…

No Sašo32 ti ki imaš desetletja če ne stoletja (smeh) več izkušenj od mene mi napišeš kaj tako neumnega kot do da bom moral pojesti še malo krompirja…. Zelo inteligentno.

Mislim da sva se razumela slabo… oz. si me ti razumela slabo…

Nikjer nisem napisal da si želi poslovneža, napisal sem samo da si verjetno želi neka povprečna ženska moškega ki se zna obleči primerno dogodku in OBRATNO…. tukaj pa so se na mojo materialno poosebljanje ženskosti (petke in krilo) obesili eni osebki…

Ženske načeloma v prvi meri privlači SAMOZAVEST to je jasno vsem ki imajo nekaj možganskih celic…. druga stvar na seznamu ki privlači VEDNO več in več žensk je debelina denarnice ali limit na bančnih karticah… šeše tretja stvar je (verjetno) izgled in potem nekje spodaj kariera….

Jaz niti ne iščem ženske niti nisem zamorjen kot eni smatrajo iz mojih komentarjev, imam samo takšen slog pisanja na forumih, kjer potem ”skačejo v zrak” takšni in drugačni primerki ki jih lahko vidiš z lastnimi očmi.

In ne nisem zdravnik 😉

2 stvari bi izpostavil drugače se strinjam in mi je všeč tvoj prijazno naravnan odgovor 😉 (še na več takih!)

1. To da ne spoštujem drugi tudi če so ”neumni” Poglej spoštovanje si vsaka oseba prisluži… (vsaj ko se vidimo v živo tu na forumu to pač ne gre) Vidiš jaz sem take vrste človek ki verjame to v morda že absolutistične skrajnosti… torej to (da si vsaka oseba prisluži spoštovanje itd.) pri meni velja tudi za moje starše… Če mi nehče reče da je pametno se drogirat z kokeinom ga jaz pač ne spoštujem (ja morda relativno skrajni primer ampak bistvo je drugje) pol pa ne glede na ostale poglede, me sploh ne zanimajo in jih ignoriram ker je oseba pač neumna če resnično stoji za izrečenimi besedami.

2. zadeva bom še 1x okviril!

Tu v tem ko prebereš še 1x vidiš zakaj nebi smeli tako smatrat tole… Zato ker načeloma VEČINA ljudi ki pride na forum in resnično prosi za nasvete o takih zadevah potem vsaj do neke mere to upošteva!

Običajno ljudje ki na koncu iščejo nasvete za OSEBNOSTNE zadeve kot so prepiri, ljubezen, spolnost potem so običajno (jaz vsaj tako verjamem ker zakaj drugače bi pa napisal take probleme na forumu razen če je to zadnja tvoja opcija no morda pa preveč mislim o tem) dovolj obupani da znajo prisluhnit takim ”neumnim” nasvetom .

1. niti nisem tega pričakova niti me preko interneta ne moreš ”pecat”
2. jah je hudo ko nekdo nekaj dobi po lahki poti Slovenec (če sploh si?) pa namesto da bi bil zadovoljen in srečen za drugega Slovenca pa je nevoščljiv in piše to v negativnem smislu
3. Oprosti da v gostilni igramo tarok/šnops oprosti da namesto doma na kauču z prijatelji skupaj gledamo nogomet spet v gostilni…. jah to je hudič…
4. Nikdar me ženska z višjo izobrazbo ni zmotila, zato ker vidim da je kontra sorazmerno izobrazba in IQ pri veliki večini žensk 😉

Jaz sem delal v ”fabriki/fabrki” če veš kaj je to, in tam sem sedel zraven Generalnega direktorja ki je od moje mame študijski prijatelj in sem na lastne oči videl kako je ena blondina prišla na sestanek (sicer neformalni) v jeansu pa sem bil še jaz kot ”outsider” bv obleki.

pa saj ni važno!

zanimivo da te tako suhoparni človek tako dvigne da mu še zdaj odpisuješ! Smešno je najbolj to da jaz sploh nsiem zagrenjem ampak ti zdaj ko odpisujem pijem 2. pivo in se na veliko smejim ob pogovorih preko skypa 😉 potem me pa že čaka fotelj in nogomet! večer pa tek v polni temi …

Ja in kaj naj zdaj jaz? A moram stanovanje prodat denar podarit v dobrodelne namene in si potem vzet 50k € kredita da si kupim garsonjero da bom pa tak dober kot ti? Zakaj bi se moral sramovat dejstva da sem dobil pač nekaj ti pa ne? Stanovanje in kopanja jarkov za napeljavo ne gre skupaj razen če imaš 2 nepremičnini potem ok (verjetno vikend)

Sploh ne razumem kaj mi hočeš povedat (razen tega da sem suhoparen)

– Ali mi hočeš povedat da sem pač lenuh, zato ker si znam organizirat čas da mi ostane preko 6 ur za ”brezdelje” dnevno?

– Ali mi hočeš povedat da sem nesposoben, zato ker sem sprejel zastonj stanovanje od starih staršev in ga nisem zakuril in se zapufal za 25 let da bi si kupil ČISTO svojega (ali je to sploh kakšen dosežek?)

– Ali mi hočeš povedat da sem debel in zapuščen, zato ker tako povdarjaš gledanje TVja in gostilno (cele dneve kar spet ni res)

Ali mi hočeš povedat da si pač tečna visoko izobražena ženska ki ni zmožna debatirat objektivno ker vsako besedo in odstavek jemlje kot napad na samo sebe in primerja vsako besedo mojega prispevka z svojim lastnim življenjem???

Aja drugače sem trenutno prodajalec sicer bolj specializirane trgovine in sem daleč od tega da zaničujem VSE prodajalce… le večino ker jih vbistvu ne naučijo nobenih prodajnih veščin pa naj si grem v Big Bang, Muller, Mercator ali Lesnino… pojma nimajo medtem pa v ikei zaposlijo DIPLOMIRANE ARHITEKTE da delajo kto prodajalci, in ja tudi jaz sem bistveno previsoko izobražen za PRODAJALCA pa čeprav nimam 7. stopnje.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

sem se malo ustavu zarad ferbca….da bo treba še mal kromperja pojest je bila sarkastična opazka, obarva z metaforičnim cinizmon in patetičnostjo.

Se mi je zdelo, da nismo na isti ravni 😉

Pozdravljen Matkic!

Ja vsaka oseba si spoštovanje prisluži….to je res 🙂 popolnoma ti dam prav!
Drugače pa glede nasvetov…glej spet smo tam…meni in tebi se mogoče zdi kak nasvet neumen..pa recimo jaz sem tista, ki nisem tukaj gori zato ker rabim nasvete, ampak enostavno iz radovednosti pa tu pa tam še kaj pokomentiram, dam še kak nasvet (mogoče so tudi moji neumen, kaj pa vem :D) in je toto. No nekdo pa je nad temi nasveti navdušen in se mu zdijo vauuu in ja mislim, da je večina obupanih…. Aja drugače pa mislim, da se ljudje mogoče tudi na tak način zamotijo…mislim…,da grejo na forume in izklopijo svoje skrbi…kaj pa vem :)….pa ne verjamem da večina upošteva nasvete…po moje naredi večina na koncu tako kot sami čutijo….nasveti so samo pomoč k lažji odločitvi.

UŽIVAj!!

Ah Matkič, res škoda besed zate. Saj bi ti odgovorila, ampak sem prečekirala tvoj nik pa vidim, da je škoda časa za takega zakompleskanega tipa. Jaz žal nimam časa viset dneve in dneve na MONu in pisat take dolgovezne poste. Jaz grem raje ven na kolo.

Pozdravljena 🙂

Zakaj, če ti Matkic ne ugaja, zakaj potem sploh komentiraš ali drugače povedano bereš njegove komentarje, če ti nasploh ni všeč njegovo komentiranje ( razmišljanje)..res pojdi raje kolesarit….bolj zdravo in živci ne trpijo 😉

Uživaj !

In če gledam iz svoje strani, imam podoben problem. Kje bi se dalo najti “normalno” resno samsko
žensko. To je enako, kot bi iskal iglo v kopici sena. 😀

l.p. A

pozdrav ,sam v enaki situaciji sam da, jas ne najdem takšne ženske kot si ti seveda napisala.Vse okrog sem iskal pa nikjer nič vse so sam za avanture al pa za denar nikjer nič resnega ,sta sem 30 let pa bi rad spoznal kaj resnega če je kje kakšna za resno zvezo mi naj piše na meil naslov;[email protected]
l.p

zivijo sem samski,32let.zelo rad bi te spoznal,sem iz Kopra

Ojla sem resen postaven fat iz okolice postojne ki si želi resne zveze………
Star sem 35 let,preskrbljen brez otrok….Če me želiš spoznati me pokliči:………..

kako naj vemo, da si resen, psotaven, da si želiš resne zveze, da si star 35 et, da si rpeskrbljen in brez otrok???

Ključna stvar pri iskanju partnerjev je v tem, da je danes toliko nezaupanja v takne stvari, ker je izkušenj o nategih preveč,d a bi verjeli takšnemu opisu.
Seveda potem jaz tega na spustim skozi, če pa meni pošlješ dokazila o resničnosti navedb, pa je to skrito pred očmi ostalim, pa lahko dovolim. Do takrat pa skrbim zato,d a se punce ne bodo nasrale ali nasedle lepim obljubam.

Torej, še vedno so vse vajeti v vaših rokah, kaj in kako morate narediti, da dobite objavo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close