Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP – IVF 2024

OBMP – IVF 2024

Odgovor na objavo uporabnika
HHL, 10.09.2024 ob 11:05

Živjo 🙂 Je imela katera prenos  2.9.?

Jaz. 🙋‍♀️ Zamrznjenčka.

@Pupa06 prosim za info, kaj vam bodo rekli, ko boste javili septembrsko menstruacijo.

lp

@Strawberryjam jaz sem šla najprej do osebnega G, ki dela v Postojni (tudi v ambulanti za neplodnost), on mi je razložil kako zdaj tam potekajo zadeve in me tudi spodbudil, da poskusim. Ko sem šla nato na prvi posvet sem G (Papler) razložila situacijo in svoje pomisleke, takoj mi je predlagala te preiskave. Potem se je sicer malo zavleklo, ker sem imela jaz M ravno ko sem bila na dopustu, naslednja mi je pa zamujala, ampak sem zdaj to uredila. Po eni strani ni nič novega, po drugi pa vsaj vem, da ni fizično nič narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
Ani4895, 10.09.2024 ob 11:47

Odgovor na objavo uporabnika
zasanjana90x672, 10.09.2024 ob 08:56

Punce v nedeljo imam prenos zamrzjenčka v Lj ob 7.00 morava biti tam. Mi lahko ena, ki je bila pred kratkim pove kako dolgo vse skupaj traja? Verjetno še cakas kakšno uro, da se odmrzne?

Hvala

Živjo,

Jaz sem imela pred kratkim. Ob 7h samo podpis papirjev (oba s partnerjem), da lahko začnejo odmrzovati. Nato so mi rekli naj se vrnem okrog 8:30. Malo je bilo še za počakat (da dokončajo vse punkcije, predno se lotijo prenosov, vse odvisno koliko jih je tisti dan), sam prenos je pa mimo v manj kot 10 min. Pri meni jih je bilo zelo malo tisti dan in sem bila konec malo čez 9h. Lahko je pa dlje..

HVala!!! Upam, da bo pri meni tudi hitro..je nedelja pa dež..se nimaš glih kam dat za toliko časa 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10702, 11.09.2024 ob 08:37

@Pupa06 prosim za info, kaj vam bodo rekli, ko boste javili septembrsko menstruacijo.

lp

@Anonimno10702 jaz sem danes sporočila, jutri imam UZ. Sporočim jutri, če bodo kaj rekli. Mi pa res ni jasno, zakaj je sprememba v Zvem-u.

Pozdravljene! Danes sem imela telefonski posvet za prenos zamrznjencka, pogovor je trajal natanko 1 minuto, z dr. sva se dogovorili za prenos v spontanem ciklusu. Izdala mi je napotnico, sedaj pa nevem, kako naprej. Vse sem pozabila vprasat – kaj naj z napotnico, kdaj se lahko prijavim za prenos, ali je tudi pri zamrznjencku kaksen sprejem prej, kako vse skupaj poteka. Sprasujem za LJ. Se opravicujem, ce je bilo ze vse 100x odgovorjeno.

@Anonimno 5670 napotnico moraš v roku 14 dni aktivirati (pišeš na mail za naročanje, da ti jo naj aktivirajo). Potem pa 1 dan M pišeš na isti mail, da se prijaviš v postopek in dobiš datum za sprejem in prvi UZ (na isti dan, običajno med 10-12 dnem cikla), obvezno jim napiši kako dolge cikle imaš oz kdaj približno imaš ovulacije. Potem ti bodo pa že naprej povedali sami.

@(Ne)srecnica, najlepsa hvala! Mail za narocanje je tale: [email protected] ?

Nisem vedela, da to obstaja.

In če smem vprašati, koliko enot Gonala pa ste si dajali, da je že v dveh dneh zrastel folikel na 18 mm?

Srečno!

 

Zgornje je namenjeno za enkratmogoce2305 …

Odgovor na objavo uporabnika
Minini977, 10.09.2024 ob 22:48

Jaz. 🙋‍♀️ Zamrznjenčka.

O super. A v Lj? Si že kaj delala test? Imaš beto 17.?

Odgovor na objavo uporabnika
HHL, 12.09.2024 ob 13:30

O super. A v Lj? Si že kaj delala test? Imaš beto 17.?

V Lj, ja. Ti tudi? Krvnega imam 17., nisem pa še nič delala testa doma. Najbrž bom počakala kar na torek, ker nimam preveč upanja. Po prenosu so me bolele prsi, v nedeljo pa nehale in začeli so se krči. 🙁 Krvavim sicer ne, tako da se s tem še malo tolažim.

Kako gre tebi?

Danes sem bila v MB, vse normalno poteka, dobila inekcije, datum za naslednji UZ, tako da Zvem in 15.11. ne vem kaj pomeni.

Srečno vsem do + 💙🩷

Odgovor na objavo uporabnika
Minini977, 12.09.2024 ob 15:34

V Lj, ja. Ti tudi? Krvnega imam 17., nisem pa še nič delala testa doma. Najbrž bom počakala kar na torek, ker nimam preveč upanja. Po prenosu so me bolele prsi, v nedeljo pa nehale in začeli so se krči. 🙁 Krvavim sicer ne, tako da se s tem še malo tolažim.

Kako gre tebi?

Tudi v Ljubljani ja. Sporoči kako je šlo. Držim pesti:)

Jaz sem bila danes na beti, sem imela že v ponedeljek rahlo črtico…

Srečnooooo tudi tebi

Pozdravljene,

Ta teden imam krvni v Lj in me zanima kdaj dobim rezulate? Me poklicejo ali kako to gre?

Hvala

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Xy, 13.09.2024 ob 20:49

Pozdravljene,

Ta teden imam krvni v Lj in me zanima kdaj dobim rezulate? Me poklicejo ali kako to gre?

Hvala

 

 

Date Kri ob 8h, pokličejo vas ob 14h

XY jaz  sem morala vsakič poklicati na kliniko po 13 uri. Vam bodo pa tako povedali, ko vam kri vzamejo.

Kdaj pokaže test morebitno nosečnost pri prenosu 3dnevnega zarodka? Test na beto imam v petek. Prenos sem imela 6. 9. Nimam nobenega izcedka, prsi so občutljive… srečno vsem, ki ste v postopkih 🩷🩵

Punce, kako je po prenosu? V torek imam prvič planiran prenos in malo prebiram…nekateri priporočajo počivanje, ležanje, drugi normalno, kot da nič ni, kakšni so vaši nasveti?

@Nezy517 načeloma 11 dan po prenosu naj bi bilo realno, nekaterim pokaže tudi prej, ni pa nujno.

@neznanka372 moj najbolj uspešen postopek je bil tisti, ko sem najbolj normalno živela naprej. Sicer sem bila 1 teden doma, ampak sem šla vsak dan na sprehod, pospravila, nisem kaj dosti razmišljala o izidu.

    New Report

    Close