Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

Hana594, pozdravljena!

Jaz sem o teh stvareh pred prvim postopkom veliko brala in razmišljala. Na koncu sem iz razlogov, ki jih navajaš, misel na to opustila. Nikoli ne veš… Sem pa se obrnila na bioenergetika, ki naju je malo “spucal in naštelal” 🙈😎 in so ga v tistem času množično obiskovale uporabnice tega foruma. Me je direkt vprašal, kje pri vragu mu je nekdo naredil tako reklamo 🤣🤣🤣

Ne vem… Jaz dam na to veliko, nekdo nič. Zato je najbolje, da vsaka prakticira svojo “vero”. Če ne druga, ima hrano za dušo. Tudi to je zelo pomembno… 🍀❤️

@blackpearl, kako napreduješ?

Si imela čisto prav… Peti dan je prenos (res sem že vse podrobnosti pozabila🙈). Sem dobila danes termin… Ponedeljek, 17.1. 🥳 ❤️Ne delajo pa v Mariboru nobenih ultrazvokov vmes. Vsaj jaz imam vedno samo enega, potem ovulacijske teste in kar prenos. Mogoče zato, ker sem vedno v spontanem ciklusu🤷‍♀️

Skratka, tokrat imam prenos šele 19.dan ciklusa, prvič je bil pa že 16.dan.

Naj se živčna vojna začne… 😎🥳🥳🐧😬🤞👣

@Mihi22

Pocasi napredujem. Jutri imam spet UZ. Najvecji je biu danes 15 in je rekla da bom morala bolj pogosto hodit, imam daljsi cikel.

lp

 

@Mihi 22 lepo prosim za informacijo kateri bioenergetik je to in kje (v katerem kraju) dela?

 

Hvala 🙂

Punce, kako izgleda sprejem v Lj? Kaj ti sploh povejo oz. kako dolgo traja?

@Nesrečnica @Mihi 22 hvala za odgovora.

Sem se med samim postopkom dogovorila drugače.

Upamo na najboljši možni izzid.

@Pika1212 se ne spomnim točno kako dolgo, mislim da kako uro? Najprej greš v pritličju v ambulanto zraven ultrazvoka kjer ti sestra razloži cel potek postopka, oddaš vprašalnike, ki si jih dobila po pošti zraven odločitve konzilija, pa še tam nekaj podpišeš. Potem ti da potrdilo, da so vključena v postopek in razpredelnico za zdravila, pa te pošlje na oddelek OBMP k drugim sestram.

Tam ti pa razložijo in pokažejo kako se meša oz pripravi zdravila in kako se pikneš (če še ne znaš). Potem ti povedo kdaj prideš po zdravila in greš domov.

 

Nesrečnica,

    g. Filipič dela v Biotermah Mala Nedelja in v Murski Soboti. Imam še telefonsko, če rabiš… Malo ga poguglaj, če nisi glih iz drugega konca države. 😉

@Mihi 22 hvala, žal sem res skoraj na drugem koncu, ampak bom vseeno pogooglala, saj zdaj nekateri delajo tudi na daljavo

@Nesrečnica, hvala za odgovor.

Čakamo zdaj na M, da pride.

Nekje je ena pisala, če smo kaj jemale pred postopkom oz. Kaj posebnega. Jaz sem 1 mesec jedla Profertil – ne vem, če je kaj to pripomoglo in pa baje da mediteranska prehrana se priporoča (mi je pa prav G rekla, ki je vodila postopek).

Bom tudi zdaj spet za 1 mesec vzela Profertil in pa res kakšno ribo ipd. več 😎

 

@Pika1212 jaz tudi čakam, pa zamuja in sigurno nisem noseča… Sumim, da nisem imela ovulacije ta mesec in zdaj upam, da pride naslednji ciklus…

Zdravo punce. Pa se tudi jaz prislikam v novo temo in novo leto z najboljsimi zeljami za vse nas.

Moja M se ze nakazuje in bo kot zgleda 2 dni hitrejsa kot zadnje cikle. In potem tudi jaz pisem v Maribor za prenos pingvincka. Upam, da se vse poklopi in bom lahko spet zivcno odstevala dneve po prenosu. Jaz sem pripravljena 🙃

Srecno vsem 🍀

@Fracek vso srečo ti želim, bom držala pesti zate, moje M še kar ni od nikoder…

Pozdravljene!

Pred mano je živčen vikend😬 v ponedeljek grem končno po mojega 🐧🥰

Še katera naslednji teden? 😊

 

@fracek držim pesti 🤗🙏


@nesrecnica
tebe pa očitno res tale M heca ta mesec.. Sej ponavadi je res tko, če hočeš da pide je ni od nikoder, ce pa nočeš da pride pa še par dni pohiti… 🙄😅 Upam da kmalu pride in boš lahko nadaljevala postopek 🙏

Moja M naj bi prišla nekje v ponedeljek, ampak se še ne bom prijavila na postopek, tako da bom držala pesti za vse vas.. Zame bo pa februar oz marec mesec “radosti”, prvič dolgi protokol, že vidim cel trebuh v modricah in napihnjena kot balon 🙈 ampak vse, samo da uspe ☺️ upam, da bo res kej boljše kot 1., 2. in 3.ji postopek 🤞

Punce, katera ve oz. je imela izkušnjo kako naredijo, če zboliš med postopkom? Se prekine najbrž ali kako in potem lahko greš drug mesec spet?

Danes izvedela, da je moja sodelavka +, sicer ne rabim v karanteno, a vseeno bom najbrž premaknila za 1 mesec … Si ne želim, da bi prekinjala …

Punce malo vaše pomoči potrebujem. Kdaj se lahko prevzame naročilnico za spolno prenosljive bolezni v Leonišču ? Ali imajo kakšen delovni čas oz. ali so kdaj tudi popoldne ? Morava prit oba ali lahko eden prevzame ?

Tudi midva bi se morala januarja prijavit za nov postopek, ampak sva bila skoraj vsak teden v rizičnem stiku in sva se odločila počakat. Še dobro, ker sem zdaj tudi jaz zbolela.. Skos nekaj..

@Scorpionka pa dejansko sem za ta mesec že nekako obupala nad njo… Upam, da pride v začetku februarja kakor bi prišla “normalno”… Tebi pa želim čim manj modric in čim več dobrih celic in zarodkov 😇

@Pika1212, če si med postopkom pozitiven za korono se postopek prekine, se pa ne šteje kot porabljen. Zdaj ali ga nadaljuješ takoj naslednji mesec ali čez 3 mesece pa žal ne vem. Jaz bi na tvojem mestu šla magari na PCR test, da vidiš če si se okužila pred samim postopkom, pol se pa res čim bolj čuvala med samim postopkom…

 

 

 

 

 

@scorpionka za genetiko ti da lahko napotnico splosni zdravnik, jaz bi jo zahtevala da si vsaj v vrsti

@Nesrečnica ne morem verjet, da je še kr ni 😏 sem upala, da bom prebrala boljšo novico od tebe. Če se ne motim imaš nek izpit konec meseca? Očitno ti stres res načenja ritem M 👎 upam, da se ti čimprej pojavi 🙏 do takrat pa izlivaj dušo tukaj, zato smo tu 🤗

@Pika1212 meni so lani rekli, da je odvisno kdaj med postopkom si pozitiven. Če si že bolj proti koncu oz. pred punkcijo preverijo točno situacijo in se pol odločijo a se prekine al nadaljuje. Me je tolažila, da ne prekinjajo lih kr tko in nadaljujejo, če je le možno. Ampak to je bilo lansko leto aprila, letos je verjetno že drugačen protokol.

No jaz imam v četrtek sprejem in UZ za 🐧. Od začetka M jemljem Estrofem 2mg 3x na dan. Upam, da bo tokrat šlo skozi. Me pa zanima ima kakšna izkušnje glede Estrofema? Glede na stranske učinke k jih prebrala ne morem bit lih rahločutna 😏

New Report

Close