Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

Hvala punce… upam da je to to 🙏 ne vem pa zakaj me spodaj vse matra, kot pred menstro … a je to normalno?

@blabla in @LoveHope cestitke in mirno nosecnost do konca ❤


@Marsena
, hvala za prelepe zelje. 🥰 Mi je toplo pri srcu, ko vidim, da nas mamice se pridete pokukat in vzpodbujat. Uzivajte v praznicnem cartanju in naj vam bo prelepo, vse ostalo pa se bo ze porihtalo 🎄🦸‍♀️

@Microbio, tebe bi se rada malo “prebrala” pred zakljuckom leta. Upam, da si dobro in so se vama s sinckom odprle nove poti. 🍀 Vse najlepse v novem letu.

Punce, lepe praznike vam zelim, vsem skupaj pa predvsem zdravja in poguma za prihajajoce postopke. Pripravite vitamincke, pripravite teste in loncke za lulanje, gremo dalje 🤘💪💪🍀🍀❤❤🎁 Srecno. 😘😘

Zdravo dekleta,

Je bla kera mogoče na odstranitvi blokade? Koliko časa ste ble po tem na bolniški?

Hvala in lepe praznike vsem ❤

@LoveHope čestitke! ☺️

Da vlijem upanje vsem svežim, tudi jaz imam debel plus 12 dni po ET. Prvi postopek, prvi prenos. Vsem vam želim enako čim prej in seveda upam, da plus ostane plus.

Hej punce, začela sem z dolgim protokolom, menstruacijo bi že mogla dobiti in je še nisem, zanima me kako ste druge imele menstruacijo med dolgim postopkom, rekla mi je sestra, da zna zamujate oz da je sploh ne bo….

@Anonimno 7251 zna biti, da si kasneje ovulirala? Jaz sem ta cikel ovulirala zelo pozno – na dan 24 menstrualnega cikla in bom zato injekcije v dolgem postopku zamaknila za približno en teden. Če bi začela po njihovem planu – tj. 20 dan cikla, bi mogla te prve injekcije aplicirati skoraj tri tedne predno bi dobila menstruacijo in lahko začela z drugimi injekcijami. 

Odgovor na objavo uporabnika
Ananaska2, 27.12.2022 ob 09:30

@Anonimno 7251 zna biti, da si kasneje ovulirala? Jaz sem ta cikel ovulirala zelo pozno – na dan 24 menstrualnega cikla in bom zato injekcije v dolgem postopku zamaknila za približno en teden. Če bi začela po njihovem planu – tj. 20 dan cikla, bi mogla te prve injekcije aplicirati skoraj tri tedne predno bi dobila menstruacijo in lahko začela z drugimi injekcijami. 

Začela sem 22 dan ciklusa, menstruacijo imam na 26 dni… Prvič sem v dolgem postopku…. Če prav razumem se mi pol injekcije podaljšalo če pride kasneje menstruacij?

V tem primeru pa se ni za bat – v kolikor ovuliraš pred začetkom injekcij je vse ok po mojih informacijah. Zna biti, da se bodo malenkost podaljšale injekcije – ni pa nujno.

Srečno <3 tudi jaz čez nekaj dni štartam z injekcijami v dolgem postopku 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
deteljica402, 27.12.2022 ob 09:15

@LoveHope čestitke! ☺️

Da vlijem upanje vsem svežim, tudi jaz imam debel plus 12 dni po ET. Prvi postopek, prvi prenos. Vsem vam želim enako čim prej in seveda upam, da plus ostane plus.

Uaaaau, čestitke za PLUS! 🙂
Na kateri kliniki, če smem vprašati? 🙂 IVF/ICSI? Si imela kratek/dolg protokol? Sem maaalce radovedna, ker me vse to še čaka.

Vsem, ki vam je Božiček prinesel + čestitam in vam želim, da uživate v nosečnosti. Meni žal ni prinesel + Danes 14.dan po ETZ je test neg. 😟 to je bil moj zadnji zamrznjenček in 4. prenos v 1. postopku, v katerega sem polagala vse upe. Ne vem, če ima smisel še sploh nadaljevati. Včasih imam občutek, da nikoli ne bom zagledala + in da mi ni usojeno postati mamica 😪

Pa še nekaj…vem, da je bilo že večkrat napisano, ampak je toliko teh postov, da enostavno ne najdem. In sicer bi vas prosila, če mi lahko katera napiše kakšna je sedaj procedura za naslednji postopek. Se moram naročiti na posvet pri osebni ginek, ali ginek, ki me vodi v ambulanti za neplodnost?

@Upanje111 žal mi je 😔

Ne vem na kateri kliniki si – v MB te dajo avtomatsko v čakalno vrsto in te potem pokličejo, ko prideš na vrsto. Pokličejo te po kakšnih dveh mesecih, do novega postopka pa mine okoli 3 mesece.

Čestitke vsem, ki ste dočakale plus tudi od mene. Lepo je prebrat zgodbe z uspešnim koncem. Ostale pa borbamo naprej v 2023. Verjamem, da tudi nas enkrat najde sreča ❤️

@Upanje111 žal mi je za neuspeh, obupati pa ne smeš – moja sestra je zanosila v 6 prenosu (5 postopek). V Lj se moraš prijaviti v Leonišče za posvet (če je od prvega posveta več kot eno leto boš rabila tudi novo napotnico od osebnega ginekologa) in tam dobiš napotnico za nov stimuliran postopek.

@(Ne)srečnica in @Ananaska2 hvala obema za informacije. Sem v Lj, tako da jim bom jutri pisala za termin za posvet, upam da mi ne bo treba čakati 3 mesece.

Upam, da tudi nam enkrat uspe zagledat magičen + 🍀✊️

@vprašalnica imela sem kratek protokol, ICSI postopek. Danes na krvnem pokazal beta HCG 2600 🙂

 

punce vso srečo vam želim ❤️

Odgovor na objavo uporabnika
LoveHope, 27.12.2022 ob 20:33

@vprašalnica imela sem kratek protokol, ICSI postopek. Danes na krvnem pokazal beta HCG 2600 🙂

 

punce vso srečo vam želim ❤️

Js sm imela lani isti dan krvnega (ET 12. 12.), PDP 30.8.

Srecno do konca! ❤

Vsem ostalim zelim en ogromen plus v novem letu. @(ne)srecnica in @fracek vidve ste itak prvi na vrsti! 🥰

@Mandarina638 😇❤️

 

3.1. sem dobila termin za posvet za nov postopek pri dr. Andjelič. Zanj/o še nisem slišala, ima mogoče že katera izkušnje z njo/njim.

@Upanje111 sem ga imela sicer samo na nekaj ultrazvokih (mislim da je nov), ampak sem dobila občutek da je pozoren, prijazen, skrben. To je zelo hiter termin za posvet, vso srečo želim 😇

Pozdravljene,

Po novem letu imam sprejem v  postopek in so mi dali datum in uro, ki je sredi delovnika. Zanima me, ali lahko osebni zdravnik oz. gim. da bolniško za tisti dan? Namreč sem pred kratkim menjala službo in nima dopusta.

 

New Report

Close