Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

@Mimi365 verjetno boš rabila od svojega G novo napotnico za zdravljenje neplodnosti, s to se potem prijaviš v Leonišče na posvet (preveri ali je lahko telefonski), tam dobiš napotnico za prenos 🐧, jo v roku 14 dni aktiviraš in se potem z naslednjo M prijaviš.

 

Nič od tega ni dokazano , da kakorkoli pomaga ali pa vpliva na boljši izid, to je recimo bolj za psiho , da se boljše počutiš če poješ sredico ananasa in nekako si prepričan, da pa mogoče bo pomagalo…tako , da se nerabite preveč ozirati na to, seveda pa škodit nemore… bolj je važno, da se izogibate stresu kolikor se da in se prehranjujte zdravo na splošno.

punce a katera ve če nam nosečnicam po IVF pripada bolniška?

Uradno ne, se da pa verjetno marsikej zment z G in osebnim zdravnikom. Js sm na zacetku delala, potem sem pa zacela krvavet in sem bila v bolniski do konca nosecnosti. Odvisno tudi od sluzbe. Ce ne bi imela tako stresne bi sigurno sla nazaj v sluzbo, ker je huje doma cakat in skoz razmisljat, ce je vse ok.

@LoveHope prav avtomatsko ne, ker se nosečnost ne tretira kot bolezen. Je pa odvisno kaj delaš in ti seveda osebni G lahko predlaga bolniško, če imaš tako delo, da bi bilo lahko nevarno zate ali za otroka. Prav tako če gre za rizično nosečnost.

kaj ta spletna stran se deluje? nic se vec ne pise itd..

Pozdravljene..

Obračam se na Vas,če mi lahko katera odgovori na vprašanje,ker nikjer nisem zasledila nič o tem.

In sicer imam novega partnerja.S prejšnjim sva bila v postopku IVF(neuspelo).Kako je potem z ponovno vključitvijo v novi postopek IVF? Ali jim samo javim,da je prišlo do “sprememb” in se postopek začne znova(s pregledom partnerja,itd..)?

Lepo se Vam zahvaljujem že vnaprej!

@sun, deluje je pa za leto 2023 odprta nova tema 😉

Pozdrav,moz gre na pot in ne bo prisoten pri prenosu.Pri notarju bi uredili pooblastilo da lahko grem sama.Hvaaala

Zanima me a se katera susrela sa tim,kako napisat?

New Report

Close