Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

Drzim pesti ❤️ Kdaj gres v novi postopek?

 

Plus_one, hvala❤️ Sanja se mi ne, v petek bi (ce bi slo po planu, pa ni) imela transfer, tako da je zelo sveze. Cakam odpustnico in  konzilij itd. (niti ne vem koliko casa se caka na konzilij).

 

 

@Plus_one, ravno sem prebrala vaso zgodbo, cestitke❤️ Sva isti letnik! Zelo lepo je brati take zgodbe kot je vasa. 

@sky90, ne vem, če pripada po neuspelih prenosih kar genetika. Mislim, da je (vsaj v LJ) pravilo, da pripada po 3 zaporednih splavih. Bi bilo možno, da mi napotnico predpiše osebna zdravnica?

@P1K1C4: meni jo je ginekologinja na GK LJ po 2 zaporednih splavih, ampak izjemoma zaradi starosti.

@P1K1C4 tudi po neuspešnih prenosih lahko dobita napotnici za genetiko. Midva sva takrat imela isto 5 neuspešnih prenosov za sabo, nikoli prej noseča, pa sem samo mail napisala osebni ginekologinji in partnerjevi zdravnici in takoj dobila napotnici.. lahko vprašaš tudi svojo osebno zdravnico, samo mislim da je to stvar ginekologa.. jaz bi na tvojem mestu pred naslednjim prenosom prosila še za scratching maternice

Pa sem končno dočakala, da so me poklicali za priključitev na IVF, seveda ker me je pred dvema mesecema presenetila biokemična še prejšnji mesec ko so me klicali nisem smela začeti postopek. Zdaj pa tudi bom M dobila komaj 24 tako da tudi december odpade. Ampak januar bo nov začetek in upam, da čimbolj uspešen.

Čestitke vsem, ki vam je uspelo, in držim pesti za vse, ki še čakate. 🍀🍀

@summer82934 hvala in drzim pesti, da ti 2023 prinese zeljeni plusek ❤️

Ena je napisala glede nezrelih celic. Tudi sama sem imela ta problem, 8 celic in kar 6 nezrelih, ostali 2 se nista oplodili in brez transferja. So mi v naslednjem postopku resili vsaj ta problem. Dobila sem stop injekcijo s podaljsanim delovanjem. Od 16 celic, samo dve nezreli in 5 blastocist. Sicer noseca se nisem, ravno cakam transfer. Mi bodo pa prvic delal hatching zarodka, upam na najboljse.

Srecno vsem

Jutro punce, prisla sem malo pojamrat. Zdi se mi, da je z mojim ciklom tokrat nekaj narobe, M se kar ni in vedno bolj sem nervozna, ko cakam, ali se bo kaj pocasi pokazalo ali ne. Ponavadi imam kaksen izcedek kaksen dan prej, zdaj se to ne. Sem ze 28. dan danes, naceloma pride 26. Pa sem dovolj stara, da vem, da lahko zanihajo hormoni, pa poznejsa ovulacija, ali kaksna cista ali karkoli, pa me vseeno mece iz tira, ko ne vem, kaj je. 😅 Vceraj sem naredila CB in one step testa, nic od nic. Merim temperaturo, se kar povisana, zvecer do 37,1. To je se samo zdaj manjkalo. Najrajsi bi si sama UZ naredla 😂

@Plus_one: Hvala! Vam pa srecno nosecnost🥰

@Avokado497: Vau, pa to je super preobrat, drzim pesti za transfer in seveda za srecen izzid. 

Nisem se slisala za tako stop injekcijo. Hvala za odgovor. Vas lahko vprasam kateri postopek je to? In ce ste v Lj?

 

Drzim pesti za vas!

@Fracek: Ste v dilemi glede morebitne nosecnosti ali vas skrbi, ker menstruacija ni tocno na dan?

@Tejchy452, te razumem, pri meni je bilo tako poleti, ko so tudi imeli poletni dopust. Tiste dni sem izkoristila za razvajanje sebe in sla se na kak dodaten izlet, da sem bila ready to go😁 Veliko srece januarja🍀

Odgovor na objavo uporabnika
Avokado497, 15.12.2022 ob 06:19

Ena je napisala glede nezrelih celic. Tudi sama sem imela ta problem, 8 celic in kar 6 nezrelih, ostali 2 se nista oplodili in brez transferja. So mi v naslednjem postopku resili vsaj ta problem. Dobila sem stop injekcijo s podaljsanim delovanjem. Od 16 celic, samo dve nezreli in 5 blastocist. Sicer noseca se nisem, ravno cakam transfer. Mi bodo pa prvic delal hatching zarodka, upam na najboljse.

Srecno vsem

Lepo slisati, da je bil naslednji postopek toliko boljsi 🤗 Pri meni je tudi bilo dosti nezrelih, bom v naslednjem postopku omenila to stop injekcijo, kako se pa klice? Ste imeli kratek protokol, in koliko dni ste se spikali?

Živjo, ve katera kaj bi bil razlog, da pri punkciji niso dobili celic? Zdravnica mi ni znala povedati…

Stop injekcija je ista, samo 2 uri prej sem si jo mogla dat…tako, da je delovala 2 uri dlje in ocitno dovolj, da so celice dozorele. Mi je pa to zdravnica sama predlagala. Sem pa v Lj, moj 4.postopek. Kot sem napisala, resili so problem nazrelih celic, vgnezdi se pa vseeno ne. Sem imela ze 6 transferjev blastocist, kvaliteta 5AA ali 4AA. Upam, da hatching kaj pripomore

Aja, se to. Vsi postopki so bili kratki. Spikala sem se nekje 7-8 dni

    @Avokado497, hvala za pojasnilo. Drzimo pesti za hatching in ugnezditev, zelo dobre zarodke imate. 

@Avokado497 hvala za vse info, in mocno stiskam pesti za uspesno ugnezditev 🤞🍀

New Report

Close