Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP -IVF 2022

OBMP -IVF 2022

@Novinka daj poskusi res z Myo Inositolom iz OrCe ker res deluje, mam prijeteljice, ki jim je noro pomagal. 😉

@Anonimno1313 super, sem zelo vesela in ti zelim, da je to to ❤️ Koliko dni po prenosu pa si?

Hvalaa😊v sredo sem imela prenos…7 dan danes, strah me je full, ker je bil prejšni pingvinček biokemična..😏

Zivjo,

Mene pa zanima, če ste morale jemati estrofem tudi potem, če vam je bila potrjena pozitivna nosecnost???

Namreč v navodilih piše da ni za nosečnice tako da mi ni čisto jasno??

Hej punce

Se sem sporočim, da nisem več v enem kosu 😉 v sredo sem rodila prekrasnega fantka Tevža, 8 dni pred rokom. Velik 55 cm in 3800g. Porod je bil ful lep v resnici, do zadnjega smo ostali doma, tako da sem rodila v pol ure, odkar smo stopili v porodnišnico. Tevž je ful miren, zaspanček, ga moram vzpodbujati k dojenju, sicer pa vse super.

Se za tiste, ki me ne poznate, stara sem 43 let, na pot IVF sem stopila pred dobrimi dvemi leti, z nižjim AMH in brez drugih težav. Dala skozi 3 postopke, tretji postopek in tretji prenos je bil uspešen.

srecno vsem🍀

@Hana41 iskrene čestitke, jaz ti želim čim več lepih trenutkov in naj kar ostane zaspanček, važno da je zdrav 😇 uživajte maksimalno 👶

Hana iskrene cestitke tudi tukaj ❤️❤️❤️

Čestitke Hana41, še je upanje za mojo generacijo 🙂

Draga @Hana41, cestitke iz srca, naj vam bo prelepo 🥰 Bravo mamica 🍀💪💪

@Hana41 – čestitke tudi z moje strani in srečno na novi poti 😀

Hana, iskrene cestitke!🥰 Sem vesela, da lahko preberem tudi nekaj dobrega tukaj gor😉

Hej punce, koliko casa po krvnem testu je potrditveni uz?

Hana41

Iskrene čestitke 😘

Odgovor na objavo uporabnika
Blabla895, 09.12.2022 ob 15:34

Hej punce, koliko casa po krvnem testu je potrditveni uz?

Tam nekje 14-15 dni.

@Hana41 iskrene cestitke za Tevza. Veliko cartanja vam zelim❤️

@Hana 41 bravo, ful vesela zate in za zdravega fanta❤️ Veliko se cartajta. Tudi nas je bil zaspancek :)) Uzivaj na polno porodnisko👍

hvala punce ❤️

Iskrene čestitke! 🙂

Vesela za čisto vsak par, ki mu uspe! 🙂

Oo čestitke mamita🥰

Js se pa še kar borim z temi crticam..zdej sm z bc-ja prešaltala na cb…danes 10 dan in je bla res rahla črtica z popoldanskim urinom😬 nerabm je lih z lupo iskat ampak nevem noo..10 dan bi mogla bit ze kr močna al kaj mislte?je pa obcutlivost testa 25..

@Anonimno 1313 ni nujno da je močna, važno da je, pa da bo čez 2dni močnejša. Najbolj ti pa itak pove krvni test

Čestitke Hana! Estrofem se jemlje tudi v nosečnosti, če se prav spomnim do 11 tedna.

New Report

Close