Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Nizek srčni utrip in težave

Nizek srčni utrip in težave

se podpišem pod vse tole. Pa to ne moreš verjet( če ne prebereš:)))) Punca, ti prav iščeš nekaj kar ni ok pri tebi.

In potem se čudimo zakaj odhajajo moderatorji. Imajo res živce “kot konj”. Vsaka čast.

Pri pregledu dosedanjega dopisovanja sem ugotovil, da sem napisal že več odgovorov. Upam, da sem v njih obravnaval že vso problematiko. Miaslim, da dodatni odgovor ni potreben.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Dr. Cibicu čestitke za dobre živce!
MEDIKA potrebuje psihiatra, ali naj bi že v prvem vprašanju svetovala kaj želi slišati. Toliko let študija za take ljudi, ki ne odnehajo in ne sprejmejo odgovora.

Pozdravljeni,
Prosim, da se brigate zase, ker nimate pravice govoriti o ljudeh, ki jih ne poznate.
Še sanja se vam ne kakšne težave imam, kdo sem in kaj potrebujem.
Ne bodite najpametnejši.

Hvala.

Odgovor ni potreben

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

lep pozdrav
zanima me če se lahko kopam v termah v zmerno hladni vodi?
namreč srce mi preskakuje in imam povečane ščitniške hormone (verjetno zaradi tega preskakuje) v ponedeljek imam pregled pri kardiologu(holter)
hvala

V vašem dopisu ni podatka, ki bi kazal na popuščanje srca. Mislim, da ni zadržkov za kopanje v zdravilišču.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Pozdravljeni!

Imam resno vprašanje, ki se nanaša na pulz in ne znam dobro opisati, bom poskusila takole: vsakih nekaj sekund mi pride neka stiska v predelu srca, ki me ošvohni (traja cca dve sekundi). Čuti se kot da mi srce za trenutek zastane. Malo prej pa sem opazovala svoj pulz s prstoma na vratni žili-opazila sem, da mi v tistem trenutku utrip zastane (res gre samo za sekundo), ampak zadeva se ves čas konstantno ponavlja. Kaj bi to bilo??? A sem za h kardiologu?
Ps.: moj pokojni star oče je umrl za srčnim infarktom…

HVALA ZA VAŠ ODGOVOR, Nastja

Mislim, da bi s posnetkom EKG brez težav ugotovili vrsto nerednega bitja srca in ustrezno ukrepali. Upam, da ne gre za hudo bolezen. Priporočam posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Zanima ne kaj pomeni če imam srčni utrip med 35 in 45 kakšne so posledice?
Hvala!

Objava čaka odobritev

New Report

Close