Najdi forum

niti pod razno ne bom imela otrok

Zakaj bi ti dokazoval nekaj, kar ti veš, da je res?

Ne upaš/ne moreš dokazat, ker nimaš kaj dokazat. Drugače pa daj. In dokaži tudi kaj naj bi jaz vedela. In ne samo kopirat nekih prispevkov, te prispevke tudi dokaži. In kar naj bi bilo zmišljeno in namišljeno, dokaži. Zato pa pišeš take trapaste stvari, ker ne moreš dokazat. Anja naj bi šla sama do svoje zdravnice spraševat nekaj kar je tvoje mnenje. Bedasto. Pojdi ti. Jaz vem nekaj česar ti ne moreš dokazat. In kaj naj bi to bilo? Ven se vlečeš z bedastimi vprašanji. Če že tako vse veš pa to še dokaži. Dokaži to kar po tvoje jaz vem, da je res. Kaj naj bi to bilo? In dokaži.

Stenoza aorte v kombinaciji s šumom na srcu se nikoli in nikdar in nikomur ne pozdravi sama od sebe, kot trdi zase namišljena bolnica, da je pri ta ni bolezen sama od sebe izginila, niti ta bolezen ne dopušča športnih dejavnosti, za katere navaja namišljena bolnica, da jih počne. To lahko o sebi napiše le laik in njemu verjame le drug naivni laik, ki eden in drugi nimata pojma o boleznih. Dokaz ni potreben.

Rada se postavljaš v razne virtualne vloge v virtualnih temah, temu rečeš ti, da se vživljaš v druge… Ali v vloge namišljenih bolnic in istočasno njihovih zagovornic ali predstavljaš kot naivna žrtev kogarkoli ali česarkoli, na primer namišljenih klepetalniških mačkov iz namišljenih klepetalnic in istočasno v vlogo zagovornic teh žrtev… Zakaj to počneš, je jasno samo tebi. Vsekakor pa imaš lep hobi in veliko časa za postranske zadeve v svojem namišljenem virtualnem svetu.

V realnem je danes spet tak čudovit sonček! Prihaja prav počasi pomlad in ljudi v realnem svetu čaka pametnejše delo, kot kakršnokoli dodatno dokazovanje namišljenim virtualnim bolnikom ali nihovim zagovornikom, da je njihov virtualni svet navadna… megla.

Pa kaj ste bolani?

Sem bila opravičena športne vzgoje 5 let. Kaj vam ji jasno?
Ja, očitno lahko bolezen izgine med rastjo, če je pri meni, ali sem potem jaz ČUDEŽ?
Mislim kake imate…

Tukaj ste glasni, kaj vam še telefonsko dam od kardiologinje, da jo vprašate?!

Daj svoj lajf porihtajte raje.

Kaj nisi tudi ti del tega virtualnega sveta? Zakaj še vedno pišeš tukaj, če imaš toliko pametnejšega dela? Pa daj dokaži vse to o čemer pišeš. Ja po tvoje smo mi “virtualni bolniki”, ti si pa psihičen bolnik.

Sploh pa so tule na forumu tudi zdravstveni forumi, kjer odgovarjajo zdravniki. Če tako rad pišeš in nočeš vzpostavit stika z zdravnico katere priimek ti je napisala Anja, pojdi pisat na kakšnega od zdravstvenih forumov pa vprašaj tam.Tudi to ne? No, če tudi tega ne boš želel je več kot očitno, da tukaj samo nekaj bluziš in izzivaš. Še enkrat, ker je vse to tvoje mnenje vprašaj na zdravstvenih forumih ti sam, da se prepričaš ali imaš prav. Če imaš prav boš s tem dokazal tudi nam, ker bomo lahko prebrali odgovor strokovnjaka.

eno vprašanje imam: en uporabnik – enkrat s takšnim drugič z drugačnim nickom, piše in piše kako ženska ni bolana pa kako so vsi namišljeni bolniki… zakaj enega x človeka moti bolezen nekoga? ok ne bi rekla, da je to starš pa da reče: ne no saj nisi bolna. ampak popolni tujec očita nekomu, da sploh ni bolan in nikoli ni bil. kot da je fouš, ker je nekdo bolan. ta svet je res znorel.
sploh pa pri bolezni o kateri pišete, zdravniki celo svetujejo gibanje, tak da…

Še eno misel, če lahko…
Kaj pa šiptarji, ki trenutno beže proti Madžarski z mislijo,da jih bodo Avstrijci in Nemci pričakali z rdečimi tapetami in so jim (po lastnem prepričanju) dolžni, kakor vsi ,zagotoviti delo in stanovanje, pa bolji život, s tem ,da ima vsak par povprečno pet otrok, ki so jih “optimistično” spravili na svet. Sledil je ukrep Nemčije in mrzel tuš: Vsi domov v roku 15 dni ! Očitno ne ZDA,ne EU nima več interesa podpirati nekontrolirano proliferacijo. Niso dojeli, da je SFRJ (kjer so imeli vse pravice, pa nikakršnih dolžnosti) že zdavnaj mrtva. Ostane samo še zvestoba in vera v Boga in njegovi pomoči ….

Točn to :))

Jaz tudi komaj čakam da paraziti izginejo…sam draga punca, zakaj ravno ti ne bi imela otrok? Predvidevam,da če že imaš tako rada naravo in ceniš ta planet, da si naravi prijazna oseba,imaš rada živali,paziš kaj ješ (kako so stvari pridelane in pridobljene…), ipd., torej domnevam da je tvoj slab vpliv na okolje za to da preživiš,minimalen…. v nasprotju z primitivci, ki onesnažujejo, kupujejo produkte ki so poceni, a veliko stanejo,mučijo in jedo živali… in naj ti povem, TAKI debilčki se razmnožujejo, namesto da bi se mi, pametni ljudje, duševno čista rasa. mislim da se moramo ravno takšni, ki smo superiorni nad ostalimi paraziti, razmnoževati in podati naše znanje in modrost naprej, da bodo naši otroci nekega dne spreobrnili planet in nehali z onesnaževanjem, ter našli boljše, zelene načine in miroljubno sobivali z živalimi in naravo.

Točn to ;))

Točno o tem govori film Idiocracy 2006, vendar na komičen način.

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

New Report

Close