Najdi forum

Sadni kaj je z tabo nimfa potrebuje zelo veliko kletko ,zelenjavo vsak dan spuščanje po sobi sploh pa imam skobčevko megi ki je stara 14 let in ti boš govorila da živijo sedem let.

Lady ima dosti več izkušen kot ti in ima rajši živali kot ti .semeni niso dovolj imeti moraš sadje in brikete za papige ki jih lahko naročiš na parrot .shop slovenija .

LOVE ANIMALS

BILBO papiga potrebuje veliko potrpljenja
S pribolški jo vabi na PRST potiho ji prgovarjaj

NIMFE KI PIHAJO SO ŽENSKEGA SPOLA!!!!!!!!!

Pozdravljeni!
Pred kratkim mi je poginil eden izmed dveh skobčevk in se mi druga smili in jo bom oddala. Pa me Zanima kaj bi bilo najbolje:
pustim tako kot je in se z njo malo več ukvarijam
njo oddam in neham s pticami
Njo dodam in kupim eno nimfo
njo obdrzim in ji za družbo kupim eno nimfo
Njo obdrzim in kupim še eno skobcevko(s skobcevkami bi rada prenehala tako da bo to le v sili)
Kletka: višina57cm, širina 56 cm, globina 30 cm, imen veliko igračk vendar jih omenjam takovsa niso vse na enkrat noter, v njej so domače narejene leskove palice različnih delelin. Torej kaj predlagate?

Lp in upam za hitre odgovore in ne čez pol leta

Mogoče se komu zdel neprimeren pozdrav-opristite.
No pticam vsak dan dam na voljo med tednom vsaj 3ure na dan in med vikendom vsaj 4(odvisno od števila dejavnosti)

V bistvu ti glede na napisano predlagam lahko samo to, da kupiš večjo kletko.

Kalijo pa je spodnja meja za kletko?

Koliko

http://www.zverce.si/kaksna-kletka-je-primerna-za-skobcevke

Kaj pa kakšna druga ptica ki bi bila primerna za tako kletko, da Bi skobcevko oddala recimo moji sošolki, ki ima zelo veliko kletko, v njej pa eno skobcevko in bi se po moje kar lepo ujeli. Razmišljam o kanarčkih ali pa cebricah ali pa kaj drugega primernega za tako kletko.

Aha, po tvoje bi se dobro ujeli… Po čem to sklepaš? In kaj če se ne bosta?
Drugače pa zanimivo, kako lahko nekateri kar malo menjate živali. Kot nalepke za v album…

Nehaj utrujat. Že sama si si odgovorila,da ptički zate niso-sploh nobena žival. Najbolje za tvojo skobčevko res,da jo daš nekomu,ki ima rad živali. Ti pa si potem kupi eno umetno,plastično za v kletko.

Peglejte rada imam živali in pravtako ptice. Doma imamo skoraj živalski vrt in nočem da bi mi skobcevka trpela v premajhni kletki, moja sošolka pa ima zelo veliko kletko in išče še nakaj skobcevk za družbo svoje. Če se bosta ujeli bomo pa še videli. Pri meni sta se samec ki je bil 3 leta sam v 5 dneh navadil na samico ki je bila v drugi kletki zraven njegove. Potem sem ju pa enkrat skupaj spustila, pa sta se potihem pogovarjala in se ogledovala.

Na kanarcke Sem pomislila ker nebi kupila nove kletke ker zanjo nimamo pristora in sem se odločila za manjše ptice.

No saj če se ne strinjate pa ne…

Ja, zelo primerljivo je vtaknit skupaj 2 ptiča kar tako ali 2, ki živita v sosednjih kletkah. Sploh veš osnove?
Sicer pa… Zakaj pa večje kletke ne kupiš? Menjaš živali kot nekateri avtomobile, vsakič, ko pride ven bolj zanimiv model?

Pa to sem napisala samo primer no…
Zakaj je to tok težko razumeti? Rada imam živali in bi rada za njih najbolje. Prav imam premajhno kletko, v trgovini so me okog prnesl, ko se je končno mami strinjala sem kupila še eno skobcevko, zdaj je samcek ki sem ga imela zelo rada poginil, samica je sama in zalostna in vi mi težite da želim papigo oddat kot avtomobil ali nalepko, ker je prišlo nekaj novega in bi raje imela novo!!!
Res sem mislila da mi boste svetovali in ne da me boste zafrkavali da naj si kupim plastično ptico za v kletko:'(

Potem pač razmišljaj naprej, zakaj tak odziv. A ti pomagam? Eno je ugotovit, da imaš premajhno kletko in se odločit, da bodisi kupiš dovolj veliko kletko, če to ni možno, pa ptico oddaš. Popolnoma nekaj drugega pa je ugotovit, da imaš premajhno kletko, oddat ptico in v to isto premajhno kletko zbasat drugega reveža.

Samo a je sploh dovoljeno da ti krepko lažejo v trgovinah? Kupili smo to kletko za 70 € in je “primerna” za dva para skobčevk. Resno? Kako morejo lagat začetnikom sploh ker ta kletka ni vredna pol tok kot sem gledala pred 2 dnevoma. Joj so nas okoli prnesl 🙁

Okrog so te prinesli samo toliko, kot si sama dovolila. O živali in njenih potrebah se pozanimamo pred nakupom. Posledično ne kupimo živali, kateri ne moremo nuditi primernih pogojev.
Tako zelo simpl to je.

Kako pa to govoris

Točno tako, kot je.

New Report

Close