Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Nesreča na celovški

Nesreča na celovški

pelu je 120….takih pa ni mal ne celouski….niti na keri drugi 4 pasovnci u LJ….

Kar se mene tice nej usak odgovarja za svoje sranje…od soferjeu sta itak oba se zuni, drugi zravn njiju so pa nasrkal….klinc gleda oba…

Ja, res. Še dobro, da ni voznik golfa čefur, kako bi šele potem bil kriv. Ali mogoče je čefur?

glede krivde: Najprej je predpise kršil tisti, ki je izsiljeval prednost, potem pa še tisti, ki je vozil več, kot je dovoljeno. Če bi samo eden od njiju vozil po predpisih, se verjetno nesreča ne bi zgodila.

kulkr js vem naj bi vozil okol 100km/h, pa usi tak govorite “oo to je pa ta golf VR6” bla bla bullshyet… kulkr js vem, je golf vozu en 18 letnik ki ni bil njegov avto ampak mu ga je ta ‘zloglasni voznik’ posodil za eno, žal usodno furo po mestu… to je eno.. drugo je pa, kakr je lepo napisala tam ena

Avtor: nova
Datum: 07-06-05 09:52

Če bi bil pa voznik golfa trener ali športnik,bi bil pa kriv tisti,ki je izsilil prednost in nihče drug!

normalno zdj bo nafuku golf.. ampak a je res on kriv?! njegova edina napaka je da je vozil PREHITRO, vectra je pa IZSILJEVALA.. ne glede na to a ga je vidu al ne, če ga je nabil v bok, je to izsiljevanje.. nafukat bi mogu sam un u vectri, ta v golfu pa dobu kazn zarad prehitre vožnje.. tak bi mogl bit po zakonih .. ka pa bojo nardil pa bog ve.. nafuku bo bol ko ne sam golf ja, ker je bil trener al športnik al w/e v vectri..

…pred kratkim je znanec izsili prednost motoristu,…………. – v nobenih medijih niso napisali, da sta bila za nesrečo kriva oba,….

….. pisalo je samo, da je bila motoristu izsiljena prednost!!!!!!!!……………

….. preverjeno in tudi v policijskem zapisniku je pa zapisano, da je motorist vozil več kot 200 km/h,…………………………
a mislite, da bi se nesreča zgodila, če bi motorist vozil 90 km/h????????

a niso to dvojna merila??????????????????????????????????

zaradi znanih osebnosti v vektri hočejo krivdo za nesrečo pripisati vozniku golfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meni gre to na k******, ker bi potem morali vsako nesrečo jemati malo drugače,……

a mislite, da je vedno resnični krivec tisti, ki je povzročil nesrečo?????????????? a razumete vprašanje?????

metka o tem sm en post nad tabo napisu.. normalno da bo zdaj golf nafukov usaj tulk ko vectra če ne še bol… kljub temu da je un v vectri izsiljeval (dejstvo je da če ga je na bok nabil da je šlo za izsiljevanje)

men je pa čist logično, da sta kriva oba, ker sta oba skupaj zakrivila tako hudo nesrečo. jasno da je v osnovi kriv voznik vectre, ki je izsilil prednost in imel preveč folka v avtu, voznik golfa pa je kriv zaradi prehitre vožnje, ki je potem povzorčila tako usodne posledice. če bi vozil 60km/h, bi jo mogoče odnesli z lažjimi poškodbami.

Voznik Opla ubil tri mlada življenja,trem uničil življernje.naj trpi do konca življenja

nobenemu ne bo več koristilo da razpravljamo o tem kdo je bolj kriv in kdo je manj kriv.raje naj vsak sam pri sebi razmisli,kaj lahko naredimo za varnejšo vožnjo in ali smo tudi mi nevarni vozniki.to se lahko zgodi vsakemu,potrebna je samo majhna nepazljivost…

zdaj pa molimo za tri mlade ljudi
naj počivajo v miru.amen

Pisda I don’t get it!!!

Kako je folk lahko tok sebičen in nenormalen, da nori s pretirano hitrostjo, da se usede pijan v avto, da vozi kot da samga boga za jajca drži…

Kr znorim vsakič, ko slišim, da je bila nesreča zaradi alkohola ali neprilagojene hitrosti!

Tisti, ki vozite, pazite nase (in na druge, če le lahko). Tko si pa vsak misli bmk, jst mam prednost, jst lahko to, jst lahko uno… bullshit. Zato, pa je tko na svetu, ker sem JAZ najbolj važn.

Kam je šla kolektivna vest?!

KRIV je voznik Golfa in upam, da bo šel postopek v tej smeri, da končno dokažejo tej prepotentni mladini, da je potrebno predpise o hitrosti upoštevat.

Kaj bi pa ti rekla, če bi nekdo priletel v tebe s 170 km/h, verjetno bi mu rekla da je popolnoma nor in da sodi v arest.

tko da to kar vi govorite so ene navadne bale in nimate pojma kako je s tem v realnosti.

oni to dobro vedo, tko da sprenevedanje o tem koliko je bilo na števcu v momentu trka je bilo takoj jasno.

vsakemu človeku ki je gledal oglas kaj ostane od avtomobila pri trku 50, 60 in 80 km/h je jasno da je bila hitrost vozila v momentu trka višja od 120 km/h. torej je po zaviralni črti sodeč hitrost moral zmanjšati za vsaj 50 km/h preden je počilo.

ni res in ne govori neka nepotrjena dejstva.

dolžnost voznika je in je tudi kazensko odgovoren, če ne prepreči nesreče pa bi jo lahko.

torej ker je voznik golfa vozil več kot je dovoljeno ni mogel preprečiti nesreče.

če bi vozil po predpisih bi lahko v vsakem trenutku zmanjšal hitrost in bi bila sila trka v drugo vozilo mogoče le 30 km/h, in bi vsi preživeli.

ljudje božji začnite že enkrat upoštevat predpise o hitrosti,

PREMALO NAS JE, DA BI UMIRALI NA CESTI!!!!!

joj, jaka kaj sploh rabmo slovesnko policijo, če si ti tuki.
dej nehi pametvat, ne moreš nekih testov primerjat s situacijo. ljudje so fakse delal in leta izkušenj majo, pa še včasih težko rešjo take stavri, ti pa onako kr iz glave. dej ustav se mal.
pa kr do konca življenja v zapor pa take. če svoj poklic dobro obvladaš si zmagu, tuki pa pojma nimaš.

nikoli ne veš kdaj se to lahko naredi tebi, takrat boš govoril drugače, čeprav upam da se ti to nikoli ne zgodi, ker tega res ne privoščim nobenemu.

Stvari niso tako črno-bele. Seveda je kriv TUDI voznik golfa. Tisti, ki izsiljuje prednost, je pa najbrž tudi kriv, ne? Ali pa je tvoja filozofija taka, da lahko ljudje po mili volji izsiljujejo prednost, saj ne bo nikoli prišlo do nesreče, če bo hitrost prava. Po tej filozofiji ne bi bilo treba nikomur upoštevati nobenega prometnega predpisa in pravila, razen tega, da mora prilagoditi hitrost. Šofer vectre je še kako kriv, dragi moj: izsiljevanje, preveliko število ljudi v avtu in morebitni alkohol v krvi. A po tvoje je nedolžen???

Poleg tega hitrost golfa menda sploh ni znana. A si ti meril hitrost, da veš, da je vozil 170 na uro? Mislim, klasičen primer nepreverjenih govoric. Še malo, pa bo vozil 240 na uro.

ljudje so delal fakse tko kot jest pa se jim določenih stvari ne da dopovedat, ker so sami piflarji in se ne znajo uživet v določeno situacijo.

sploh pa ne vem zakaj se ti z mano obremenjuješ, raje pomisli na to kaj boš naredila zasae ko sediš za volanom.

ničkolikokrat bi jest osebno že imel prometno nesrečo zaradi izsiljevanja, ampak kam pa pridemo če bi imeli vedno pred sabo napis JA SEJ MAM JEST PREDNOST,

dej nehej no pa mal kulture pa potrpežljivost pa mormo imet če hočemo v prometu skoz pridt.

sej mal popizdim če me kdo izsili, pa si rečem so fucking what, imel sem prilagojeno hitrost in sem zato lahko preprečil najhujše.

PREMALO NAS JE, DA BI UMIRALI NA CESTI!!!!

ta sigurno ne bo več vozil, tko da tukej smo zaključl.

govorim o strpnosti in o meri neke kulture v prometu pa bo vse ok.

to da jih je blo 7 v vectri pa v tej nesreči ne igra popolnoma nobene vloge, ker je popolnoma irelevanten podatek.

kaj pa če je vectra crknla sredi križišča voznik golfa je pa mislu da se bo spelov pa ni spustu gasa.
mal razmislu v tej smeri.

Ja, vse je možno. Tudi to, da je voznik vektre na križišču padel v nezavest zaradi preveč alkohola.

Mislim, tudi jaz sem zagovornik prilagojene hitrosti, sem pa tudi zagovornik nekonzumiranja alkohola, če se potem usedeš za volan.

Če bi jih bilo v avtu manj kot sedem,bi bila namesto treh mrtvih mogoče dva ali namesto dveh poškodovanih ena…..
Ampak to ne igra nobene vloge! Kriv je voznik golfa in pika! Za vse!

tako je ja nova, tud jest sm tega mnenja in od tega ne odstopam.

ker s tako hitrostjo vozit po mestu, mislim to pa presega vse meje moralnega početja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close