Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Nesreča na celovški

Nesreča na celovški

Pol pa za volan pa poln gas po Celovški.

mogoče je pa Jaka voznik vectre

:))) Da vidmo,če si upaš….

Ma ne. …Jaka je eden tistih starih dedov, ki se cijazijo 15 na uro in vsepovsod izsiljujejo prednost pa vozijo po prehitevalnem pasu največ 30 na uro. Če mu pa kdo potrobi, se ustavi v križišču, pa hoče obračunat na licu mesta.

meni se ta tema bolj zdi kot filozofiranje koliko zob ima konj… 🙂

lp ajs

Hm, a potem če jaz nekoga ustrelim in potem rečem, da se mi je pištola po nesreči sprožila, ne bom morilec, ampak bom kaznovan zgolj zaradi malomarnega ravnanja s pištolo?

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

dixy, imam občutek, da ne dojameš dejstev, ki so povezana s nesrečo

ne zagovarjem nobenega niti obtožujem nobenega

dejstva pa so naslednja:
oba sta bila vinjena, voznik vectre je vozil 7 oseb, to so prekrški, vendar niso vpivali neposredno na nesrečo

na nesrečo je vplivala predvsem hitrost, s katero je vozil voznik golfa, katerega voznik vectre ni mogel videti v trenutku zavijanja v levo, ker tam celovška spremeni smer

bom raje takole napisal:

trenutek do nesreče -5 sekund:
– voznik golfa vozi po celovški proti centru s hitrostjo cca. 100 km/h in je v višini tržnice šiška
– voznik vectre zavira pred križiščem celovška-tržna, ker celovška tam zavija, je njegovo vidno polje cca. 50 m, torej vidi porazno cesto

trenutek do nesreče -4 sekunde:
-voznik golfa prevozi cca. 30m in je v višini odcepa na parkirišče pred bloki, kjer je lekarna, banka, pogled na križišče mu omejujeta slastičarna jagoda in videoteka
-voznik vectre začne zavijati v levo, ker ima pred seboj prazno cesto, ne vidi pa golfa, katerega zakriva zgoraj omenjena slastičarna in videoteka

trenutek do nesreče -3 sekunde:
-voznik golfa prevozi nadaljnih 30 m in je v višini slastičarne, zagleda vectro
-voznik vectre zavija v levo, pri tem ne gleda več v desno, kot vsi vozniki, ker se je že prej prepričal, da je cesta prazna

trenutek do nesreče-2 sekunde:
-voznik golfa prevozi še nadaljnih 30 m, se znajde v križišču, zagleda vectro, poskuša bremzat
-vectra zaradi majhne hitrosti se še vedno nahaja v križišču

trenutek do nesreče-1 sekunde:
-voznik golfa zaradi prevelike hitrosti se poskuša izogniti, vendar se mu zaradi fizikalnih zakonov (moment) kljub bremzanju ne uspe
-voznik vectre opazi golfa, vendar zaradi majhne hitrosti ne more manevrirat tako hitro, da bi se izognil nesreči

trenutek nesreče:
3 mrtvi, ostali lažje ali teje ranjeni

še enkrat, ta scenarij je napisan približno, kot bi stvari lahko bile, lahko da je čisto drugače, tudi ne bom rekel, da je voznik golfa očitno kriv, vendar obstaja veliko večja možnost za to, kot za krivico voznika vectre

sicer pa, oba sta kriva na nek način, dejstvo je, da so na žalost umrli mladi ljudje, dva pa sta si zajebala življenje

ob tej uri utripajo rumene

🙂 Seveda, po Jakatovi logiki. Revež nisi znal s pištolo rokovat, pa un butast Od Tejči tip se je našu pred tabo, ravno v trenutku, ko si hotel pištolo spravit v predal.

Sej ne upa… Zihr ne upa, softič… :))

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Ja, če bi upošteval pravila bi lahko pričakoval metek in se pravočasno umaknil. Sam si je kriv, ko ga jebe… jst sem samo sprožil, če se ne umakne pa ni moj problem….

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Ne, v nedeljo zjutraj ob 04:55 je semafor normalno delal in kot je bilo že rečeno, ta semafor nikoli ne utripa (razen, če je pokvarjen).

Ja, se popolnoma strinjam. On bi lahko komot preprečil nesrečo tako, da bi se umaknil. In po zakonu je kriv tisti, ki nesreče ne prepreči, kljub temu da bi jo lahko. A da je Dragon odgovoren, ker je on streljal?? Lepo vas prosim, to je ja obrobna malenkost. Dragonov odvetnik vas zmelje na sodišču, pa še obtoži klevetanja.

nikoli nisem bil pristaš nemških vozil, še najmanj pa opla.

jest sm po duši kar se avtomobilov tiče bolj japonec

s tem se ne bi strinjal, res pa je da grem raje 10 minut prej od doma, kot pa da bi se mi mudilo.

po zakonu je prepovedano nositi orožje, tko da vidva sta že tle oplela, kaj šele nameriti v nekoga…

ti pa dokaži, če sploh lahko, da se je pištola po nesreči sprožila

mal preveč ste naivni, kar se teh stvareh tiče.

Šit, pa je šel moj plan, pa tak dober plan je bil…

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Po zakonu je tudi prepovedano voziti nezavarovan tovor.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

kar se JAKA-ta tiče, se človek razume vse – od kvantne fizike pa naprej, tukaj je še en podatek o njem, oz. njegov post iz katerega bi se dalo kej razbrat – recimo kok je kratek v vseh pogledih :-)))))

upam da boš dobila enga k ma tako batino, da ti bo razrtgal vse kar maš v sebi.

upam da boš po tem hodila kot da bi ravnokar razjahala konja

upam da bo potreben obisk pri kirurgu da ti vse skup zašije

in resnično upam da si boš želela po tem imet tipe z 10 cm.

drugač je pa 10 cm normalna velikost – za spočetje otroka.

vse kar je večje je odveč

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close