Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje negativen test-noseča

negativen test-noseča

Kaj pa naj bi pol tole pomenilo?
Menstruacija mi zamuja že 16 dni, počutim se grozno, pa ne dela mi psiha saj niti pomislila nisem na kaj takega.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/18009373_1764664330226768_654746830_n.jpg?oh=9814babb432bf55cc5865fdca9f58bce&oe=58F9FA15

Pomojem je to ne, ampak jutri grem vseeno na krvni test 🙂

To je NE, tako je.

Pozdravljeni! Stara sem 24let. Menstruacije imam sicer neredne, pa se vseeno nekako pridejo enako (30-35dni). Sedaj mi menstruacija zamuja že 2 cikla. Prvi dan zadnje menstruacije je bil 19.5.2017. Pred enim tednom se mi je pojavil rjav izcedek, ki je trajal pol dneva. S partnerjem se trudiva zanositi ze eno leto. Vsi testi so bili negativni. Zadnjega sem delala 3 dni po rjavem izcedku. H ginekologinji se bom narocila v ponedeljek saj je bila na dopustu. Menstruacija mi je ze lansko poletje izostala 3 mesece, vendar brez izcedka. Zanima me se vase mnenje, je katera imela podobne tezave?

Lp

Pozdravljene punce..

Malo sm v dilemi.. naj povem da ze imamo eno lepo puncko staro 5 let in zdaj delava na drugem. Zadnjo M sm mela 5.8.2017 te plodne dneve pa nekje 16ga/17ga.. probala sva 23ga.. problem pa je ta da ze odkar so mi nastopili ti plodni dnevi me je spikalo v jajcnikih in to spikanje kr ne izgine.. se mi zdi da je po23tem se bolj prisotno. Ugl. Vceraj bi mogla dobit ze M in je se ni danes sem nardila test in je -.. imam bolece dojke, spika me v jajcnikih.. naj povem da ko imam za dobit M dobim mozolje in me dojke drugace bolijo kot sedaj in tudi zvija me in moram na blato.. zdej tega ni je samo to spikanje.. danes sem pa zasledila ko sem se ibrisla da je bilo na papirju kot tak smrkec bolj blede rjave barve ampak cist malo skoraj nic.. vem da morem se pocakat ampam tezko je cakat ce si zelis 🙂 naj se pocakam pa da nardim nov test cez par dni ?
Hvala vam vsem za mnenja in vse 🙂

Ja, težko je kaj reči. Če si želiš in čakaš, tudi opaziš kup nekih stvari/znakov, ki jih sicer ne bi, ker ne bi bila pozorna. Lahko da je samo malo drugačen ciklus, lahko pa da si imela pozno ovulacijo in vama je uspelo. 🙂 Počakaj tri dni in testiraj še enkrat, s prvim jutranjim urinom. Potem pa po potrebi ponavljaj vsake tri dni do plusa ali menstruacije. Srečno!

Najlepsa hvala 🙂 upajmo da nam je uspelo 🙂 hvala se enkrat 🙂
LP

Tudi jaz imam problem…na testu je minus…menstre pa od nikjer. Ne zamuja mi pa nikoli,raj pride prej… hvala in lp

Pozdravljene!
Mene pa zanima če test pokaže če je izvenmaterničba nosečnost?
Hvala v naprej za odg.


Pozdravljene!
Mene pa zanima če test pokaže POZOTOVNO če je izvenmaterničns nosečnost?
Hvala v naprej za odg.

Hahaha, hvala, tocno to sem rabila!

Pozdravljene mene zanima mi zamuja menstruacija se delala 3 teste vsi negativni zadnja menstruacija 19.9.2022 prej redne vsak mesec mene zanima ce je test negativen si lahko noseci? So pa se pojavile bolecine pod trebuhom hvala za odgovor

Pozdravljene mamice/bodoče mamice!

Rada bi povedala svojo izkušnjo, saj sama sploh ne bi opazila, da je prišlo do tega, če ne bi odšla na pregled.
Sem 22 let stara, tako da dokaj mlada in s partnerjem sva se med diplomo odločila, da “poskušava malo delati” na otroku. No, naj vas razveselim, da je uspelo v prvo, a veselje se je kmalu zaključilo. Tako je bilo: menstruacijo sem tisti mesec vseeno dobila in ob koncu menstruacije me je “gnala” radovednost, da vseeno naredim test, saj poznam veliko punc, ki so šele dan po menstruaciji izvedele, da so noseče. No, tudi sama sem tako naredila in poglej ga zlomka, pokazal je +. Sreča je trajala samo nekaj ur, saj sem že pozno zvečer ponovno zasledila rdeče-rjav izcedek in naslednje jutro takoj obiskala ginekologa, ki mi je postavil diagnozo biokemične nosečnosti. To je spontani splav, s katerim se zaključi skoraj vsaka 4-5 nosečnost in mogoče sploh ne bi vedela, da je bil splav, če si ne bi slučajno naredila test. Tako, da včasih test pokaže +, ker je tudi med splavom še vedno povečan beta hcg hormon. Pri meni je test še naslednja 2 tedna kazal +, potem pa je hormon padel na 0. Tudi na navodilih testa piše, da v določenih primerih, kot je biokemična nosečnost, lahko test pokaže +.
Upam pa seveda, da se to ne zgodi nobeni izmed vas! Srečno! 🙂

Pozdravljene!

nevem, ce je na tem forumu se aktualna ta tema, sem rekla da se vseeno napisem. Doma imam dva otrocka in tudi po drugem otroku sva se odlocila da je to to in sem si vstavila priblizno dve leti nazaj matericni vlozek kyleena. Zdaj sva se odlocila, da zakaj pa nebi se enega mela in je bila seveda zelja velika, zato sem si 30.11.23 dala ven matericnj vlozek na kar sem tudi dobila 1.dan mesntruacije morm povedat da je bila zelo mocna. Nekako vem kdaj imam plodne dneve ker ko sem dvakrat dala dve nosecnosti cez sem tocnoo vedela svoj ciklus. Zdaj semizdi da se je malo vse skupaj pomesalo in tud mislim da sem imela ovulacijo kasneje kakor prej. Uglavnem menstruacija mi zamuja 5 dni naredila sem tudi dva testa s clearblujem oba megativna tako da mislim da iz tega kruha ne bo nic.. sem pa imela res slabosti, zelo utrujena zato sem se vseeno mislila da bo. Vceraj se mi je zvecer pojavil tak sluzast izcedek z odtenki bele barve in sem ze res mislila da je to to.
se vseeno imam mogoce malo kancek upanja da bi lahko bila. Je imela kaksna od vas ze take izkusnje po odtranitvi matericnega vlozka in nato zamujanje menstruacije?
hvala vam za odgovore

Pozdravljene,

 

Izostanek menstruacije 6 dni, znakov nobenih, test negativen…

 

Katera podobne izkusnje?

 

Lepo nedeljo 🌞

Živjo.

Jaz sem v enaki situaciji. 7 dni mi zamuja M (ponavadi dokaj redna) in testi negativni. Ste kontaktirali ginekologa s tem?

LP

Pozdravljeni. Pišem ker imam eno težavico in nevem ravno kaj si lahko mislim zato bi bla vsakega mnenja in nasveta vesela.Naj najprej povem da sem stara 24let in se z partnerom redno trudima da bi test za nosečnost pokazal pozitivno. Ta mesec je situacija takšna, M mi že zamuja 8dan pojavlajo pa se mi rjavo roza izceki imam kr bolečine v trebuhu in lažjo slabost ter res boleče prso zato sem misla, da pa nama je končno uspelo. Danes sma šla po dva testa. Enga sem že naredila danes drugega nameravam jutri. Ali je možno da če mi jutranji test pokaže tud negativno da nisem in da je razlog kakšen drug ali pa da sem ampak imam še premalo hrmončkov v sebi.

Vsem hvala ki mi boste svetovali😊

Pozdravljene,

No meni je 1dan po zaostanku tudi pokazali -, sicer se ne spomnim pri 1., po kolkem času je biu +, ampak zlo slab.

Sicer pa veliko kateri pokaže -, tut moji mami z menoj je, pa je takrat G razložila zakaj pride do tega, pač nek izraz je, ne spomnim se točno, da ne bom kj narobe napisala.

V glavnem upam, da rata, to čakanje in negotovost….

New Report

Close