Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje negativen test-noseča

negativen test-noseča

Če je test negativen, menstruacija pa je bila že trikrat, potem že ni noseča.

Pozdravljeni!

Z partnerjem delava na drugem otoku.. Delala sva po koledarju ovulacije. Do tega mesca sem imela točno menstruacijo kot mi je napisal datum na koledarju. Ta mesec bi morala dobil 16.8. torej mi zaostaja že kar nekaj dni, vsi testi ki sem jih naredila to je bil vsak dan od izostanka so bili negativni. Tako da ne razumem zakaj je test negativen če mi zamuja, kajti do tega mesca je bila zmeraj točna. In ni znaka da bi prišla. Kaj naj naredim, ker testi so dragi da bi zmeraj znova in znova jih kupovala, tudi danes zjutraj je bil negativen. Naj grem v laboratorij na krvni test ali bi lahko bilo kaj narobe da je ni glede na to da je test negativen? Hvala že v naprej!

Pozdravljene jaz imam ze dve puncici in pri prvi mi je test pokazal nosecnost celo pred izostankom m pri drugi pa dan po izostanku m zdaj pa mi zamuja ze dobre 14 dni in imam vse znake nosecnosti naredila sem pa ze 3 teste v razmaku po teden dni in so negativni je po vase kaksna moznost da sem noseca

Ne!

Pozdravljene!
Redno jemljem že dve leti tabletke. Tudi menstruacijo imam redno. Pred 2 tednomq sem naredila sva testa,oba pokazala -. Tudi danes zjutraj sem naredila clear blue in mi je pokazalo -.
Ze cel teden mi je slabo,boli me trebuh…
Ali sem lahko vseeno noseča? Ima katera kakšne izkušnje s tem?

najprej, če jemlješ tabletke nimaš menstruacije, saj tudi ovulacije nimaš. Imaš t.i. odtegnitveno krvavitev.
In če redno jemlješ tabletke in so testi negativni je možnost nosečnosti zelo zelo majhna, skoraj nična. Če ti je slabo in te boli trebuh imaš najverjetneje kakšno trebušno virozo, ali pa je psihološko.

Pozdravljene punce. Tudi mene zanima vase mnenje.
Menstruacija mi zamuja ze vec kot mesec dni (Cez cca 10 dni bo ze dva meseca). Sem delala test 3x, in vse negativno. Teste sem delala zato, ker se mi se ni zgodilo vse to, namrec ogromno casa mi je slabo, in vcasih cuden okus v ustih, pa tudi pojem zelo malo, ker mi je slabo. Nisem pa v stresu in nimam nikaksnih drugih tezav.
Seveda se bova z mojim veselila, ce bo plusek. Sem zelo na trnih, bom pocakala do predvidenega datuma naslednje M. Je katera delala test First Sign, pa da je pokazal negativno??
Lep pozdrav vsem in hvala za odgovore 🙂

Pojdi na krvnega. Po moj bi ti urinski po !dveh mesecih! Polazal ali si noseca ali ne. Jaz mislim da nisi. Zal. Lp

Se opravičujem, ker sem narobe napisala in sem šele sedaj opazila.. Zamuja mi mesec dni.. Aha, hvala za odgovor. 🙂

ojla js sem nova na foromu.prva nosečnost je potekala brez velikih zapletov ,sedaj sem pa imela m nazadnje 3.12.2014.test negativen js se pa počutim nosečo.

Kaj pomeni “pocutim se noseco”?

zdravo
nekaj me zanima zadnja m je bila 3.12.2014,ki pa jo še do sedaj ni test sem naredila 5krat pa je bil za vsako negativen.jas se pa počutim nosečo v ponedeljek mam ginekologinjo.zanima me ali je imela katera od vas podoben primer hvala za odgovor……

narobe sem se izrazila znaki kažejo na to da bi lahko bila noseča………………….

Pozdravljene punce slocajno sem zasledila vase povprasevanje in zanimanje za nosecnost. Mene samo zanim: pred 12 dnevi sem imela spolni odnos, pricakovanje itak neprecenljivo, danes sem pa hotela naret test po 12 dneh in eto, na spodnjem perilu sem zasledila malo krvi izcedke, ne vem ali je to obicajno ali je pa res menstruacija in zarad tega nisem noseca. Ne vem kaj pricakovati ? Test sem sicer opravila ze ampak je na zalost pokazau da je negativno 🙁 ! Kaj narediti ali pricakovati ??
Punce hvala vam
Ze vnaprej za odgovor !! 😉

Meni je baby check dvakrat pokazal negativno. . Enkrat po 1.dnevu izostanka M, drugic po 5. dneh. Cez tri dni (torej 8.dan izostanka) sva kupila CB. No ta bi moral v primeru nosecnosti pokazati (+) v primeru da nisem noseca pa (-) Meni je pokazal (|), samo pokoncno crto.. potem pa res nisem vec vedla..in sem sla h G. in sem noseca, v 7.mesecu. 🙂

Kriza so ti testi. Jaz sem ga opravila na 33.dan in je bil neg, sem mislila dobro pač ni nič s tega. Nato sem imela 36. in 37. dan preiskavo, 38. dan pa je bil zvečer plus na first sign ampak blagi. Nato še cb in je bila pokončna črtica tudi bolj blaga, vidna pa. No, digitalni test na 41. dan pa je pokazal, da bi naj bila noseča 2-3 tedne. Torej bi naj prišlo do zanositve lahko kasneje? Se to dogaja?

Pozdravljene!

No skratka se moja kratka zmesnjava, zanima me ce mogoce vec glav vec ve ce bo kaj kruha iz te moke….
zadnja m od 4. do 9.7., ponavadi na tam cca 31,32 dni.
skratka pricakoval smo jo 4., 5., dans smo 6…. ja vem se zgodaj , ampak zadnje case je bila bolj kot ne tocna kot urca… pa dejstvo da smo se tam okoli 29 mal hecal pa ni da ravno pazimo.Vem da ni to cas moje o ampak …
A obstajajo kaksne verjetnosti, sicer naredila seveda test vsa zagrizena ze drugi dan in je bila samo ena I crtica…moti me pa dejstvo da opazam prisotnost sluzi, ki je drugace pred m nisem nikoli…. pa dobr prsi so me bolele oz. bradavice(sem mislila da pac m ane…)

Drugace pa cestitke vsem + in II, za druge pa drzim pesti:)

Pozdravljene.

Naredila sem že 4 teste, 2 sta bila negativna, 2 sta imela obe črtici a druga je bila manj jasna kot prva. Menstruacijo recimo da sem dobila – čeprav meni to bolj izgleda kot rjavi tok, imam občutljive prsi, slabosti, občutljiva sem na razne vonje – večina hrane mi smrdi, lulat hodim non stop…se mi zdi da nekje na 10-15 minut 😀 imam občutek napihnjenosti in nekega tiščanja v trebuhu kot v maternici. Težko opišem. Pa zeloooo sem utrujena…zelo. Kaj je vaše mnenje?
H ginekologinji grem pa drug teden, ker ta teden ima dopust. Bila sem pri njej prejšni teden in je rekla, da naj danes ali jutri naredim še 1 test (današnji je bil +-) in potem pridem na pregled nekje v 9 tednu, če bo test pozitiven. Q je možno, da toliko testov ne pokaže nosečnosti pa da sem vseeno noseča?

Pozdravljene.

Naredila sem že 4 teste, 2 sta bila negativna, 2 sta imela obe črtici a druga je bila manj jasna kot prva. Menstruacijo recimo da sem dobila – čeprav meni to bolj izgleda kot rjavi tok, imam občutljive prsi, slabosti, občutljiva sem na razne vonje – večina hrane mi smrdi, lulat hodim non stop…se mi zdi da nekje na 10-15 minut 😀 imam občutek napihnjenosti in nekega tiščanja v trebuhu kot v maternici. Težko opišem. Pa zeloooo sem utrujena…zelo. Kaj je vaše mnenje?
H ginekologinji grem pa drug teden, ker ta teden ima dopust. Bila sem pri njej prejšni teden in je rekla, da naj danes ali jutri naredim še 1 test (današnji je bil +-) in potem pridem na pregled nekje v 9 tednu, če bo test pozitiven. Q je možno, da toliko testov ne pokaže nosečnosti pa da sem vseeno noseča?

Pojdi v laboratorij in si plačaj krvni test. Ta je najbolj zanesljiv. Ti simptomi, ki jih opisuješ, so lahko nosečnost ali pa vnetje mehurja.

Če si noseča, je potrebno zaradi krvavitve izključiti izvenmaternično nosečnost. To lahko naredi le ginekolog z UZ pregledom.

New Report

Close