Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje negativen test-noseča

negativen test-noseča

nejka27: sem našla, na jesenicah so bli ful prjazni, v kranjski porodnišnici je pa odnos sester tok podn, da znoriš… spet sm se 15 min drla v telefon, da mi je 4 sestra podala informacije 🙂 Šment… Sicer pa sem v eni temi že napisala odgovor moje ginekologinje. Zanimalo me je kako je s tem da nimam menstruacije, teste nosečnosti pa negativne. Evole odgovor (pa ja prej sem bila na KT kar nekaj let, prva menstruacija po prenehanju je prišla normalno z mojim ciklusem, druge pa ni od nikoder).

Po prenehanju jemanja kontracepcijskih tabletk je možen izostanek menstruacije; če je daljši od treh mesecev, začnemo iskati možne vzroke, čeprav je še normalno, da traja izostanek do 6 mesecev. V tem času ponovi še kak test nosečnosti. Če obstaja možnost nosečnosti, se čez kakšna dva tedna naroči na UZ (tudi če bo test nosečnosti negativen).

OJLA
Jaz imam trenutno isto težavo kot ti,sam nisem hotela pisat,ker sem čakala,da menzes pride,pa je ni od nikoder.Danes zjutraj sem šla v laboratorij v bolnico in sem dobila čist čuden izvid,ki niti ne potrjuje nosečnosti,niti je izključuje.Imam glih mejno vrednost hormona v krvi.Potem sem poklicala ginekologinjo ji prebrala izvid,je rekla,da se nekaj dogaja in drug teden imam že ultrazvok,da pogleda kaj se kuha.Upam,da bomo zibali,nočem nič prehitevat niti se veselit prehitro,ker potem si pa razočaran.Pri meni je pa itak čist čudno,…Zadnjo menstruacijo sem imela 29.01 in ker imam probleme z zanositvijo(uradno z obema vse o.k.),bi morala ta mesec na inseminacijo.Nekje te dni,…Zdej sem pa čist gotova in to da bi naravno zanosila,bi bil pravi čudež,ker se matramo že sedem let.Ta mesec sem se pa ful pripravljala na postopek,čuvala pri prehrani,vsak dan športala in jedla ful vitaminov in evo,….vse se zbrkalo,….Upam,da gre za zakasnelo vgnezditev in da bo na ultrazvoku kaka pika al pa da bo hormon narastel na dobro vrednost.DRži pesti zame.Tebi pa priporočam,.da kar greš,plačaš beta hcg test,pa te preseneti mogoče,..hehehe,mogoče si pa nosečka.Jaz ne bi zdržala na tvojem mestu,…Jaz bi šla.Dej pejt,pa sporoč,….

😀 Držim pesti 🙂 Javi se prosim 🙂

Evo, da povem… zaostanek menstruacije danes 17 dan se mi zdi… (počasi že ne vem kje sem)… krvni test negativen (mimogrede strane 8,78€). Torej je zadeva res taka kot je rekla ginekologinja. Čez teden dni bo odkar že 3 mesece ne bom jemala tabletk, in če ne bi menstruacije grem čez 14 dni na UZ in pregled 🙂 Zdej pa upam da bo čimprej menstracija da gremo novi krog 😀

LP

EJ DEJ MI NAPIŠ KOLK SI IMELA REZULTAT PROSIM.ENOTE ME FUL ZANIMAJO,KER IMAJO LABORATORIJI RAZLIČNE ENOTE.MIMOGREDE,JAZ SEM PLAČALA 13,60
LEP VEČER
A SI FUL ŽALOSTNA?????

zanima me kaj naj naredim..menstracija mi zamuja en teden.test sem delala vendar je bil negativen.
menstruacijo imam že celim 6 let redno.
med spolnim odnosem je bila zaščita.

nejka27- takoj ko pridem do domačega računalnika. Sem zadnje čase bolj v službi pa nimam izvida s sabo.

biba16- ponovi test, če je negativen pa pokliči ginekologa. Moj nasvet

Pozdravljeni!

Sem nova na forumu, ogromno tega sem že prebrala, ampak nujno potrebujem vaše mnenje oz. odgovor.
Torej nezaščiten spolni odnos sem imela, prišel je vame. Dobila sem redno menstruacijo, trajala je normalno 5dni, kot običajno močna krvavitev, krči, prav kosi so šli od mene, kot običajno.
Prvi dan zadnje menstruacije je bil 7.3.2009, danes je že 12.4.2009, vendar menstruacije še nimam. Je pa kr redna že par mesecev. Naredila sem vmes že dva testa za preizkus nosečnosti CB, vendar negativno -.
Danes zjutraj sem z jutranjim urino ponovila test, vendar spet negativno. Nimam nobenih znakov čudnih, pač kot ponavadi mozolji so izbruhnili po obrazu, vendar menstruacije še nimam. Kaj bi bilo lahko še narobe oz. test mi je trikrat pokazal negativen rezultat, torej lahko ovržem misel da sem noseča? Sem močno v dvomih, prosim za odgovor, čimprej, upoštevajte datume zadnje menstruacije.
Najlepša hvala za pojasnila.

Lp Neli

Ojla! Meni je test pokazal negativno, imela pa sem izvenmaternično nosečnost, tako da bejba, če misliš da si noseča naredi ponovni test čez par dni in vedla boš če si noseča.

Vso srečo!!!

Pozdravljene!Tudi jsaz pišem s podobno problematiko. S fantom se že 5 mesecev trudiva, da bi zanosila, pa ni šlo. Kar sva tudi pričakovala, saj mi je ginekologinja rekla, da imam hormonske spremembe na jajčnikih in da imava zato lahko probleme pri zanositvi. No pred parimi dnevi, pa bi morala dobiti menstuacijo. Ampak, je nisem dobila, Zato sva šla s fantom na internet poiskat prve znake nosečnosti, in tam navajajo:
boleče prsi – imam (še celo nabrekle so)
črvičenje v trebuhu kot, da bom dobila menstruacijo – imam
razpoloženjska nihanja – imam
občutek napihnjenosti – imam
občutek utrujenosti – imam
Zato sva pred eno uro naredila test YES or NO, rezultat je -. A ima mogoče katera izkušnje s tem testerjem?
Bova čez nekaj dni ponovno naredila test, tokrat CB, pa bomo videli, kakšen bo rezultat. Upam, da bo kasnejši dokončno pokazal ali je, ali ni.

Pozdravljene!
Tudi jaz imam podobne težave.Dva dni nazaj sem dobila menstruacijo(no vsaj tako sem pričakovala in mislila)pa vendar isti dan zvečer,kar nehala krvavet.Vedno imam redno men.ki traja 3-4 dni tudi po porodu se ni spremenilo.ker sem nekje na forumu zasledila da bi bila velika možnost da sem noseča,sem danes naredila test(baby ček ,ki mi je pri prvi nosečnosti takoj po prvem zaostanem dnevu pokazal pozitivno)vendar je bil danes negativen.
Mogoče ima katera podobno izkušnjo in mi zna razložiti?!
Mislim da to ni bila menstruacija.
Kaj mislite sem noseča pa sem prezgodaj naredila test?
Za pomoč se vam iskreno zahvaljujem!
Nataša

Pozdravljene!
Na internetu sem zasledila informacijo ene ginekologinje, da lahko test pokaže rezultat nekaj dni pred pričakovano M. Ker si z mojim zelo želiva otroka in sva radovedna, sva test (babycheck mini) opravila en teden pred pričakovano M s prvim jutranjim urinom. Pokazal je negativno. Je po vaših izkušnjah možno, da sem kljub temu že noseča? Hvala za razumevanje in odgovore.

Meni je test pozitivno pokazal komaj 9 dan po izostali menstruaciji oz. točno 14 dni po ‘spočetju’, ker sem imela toliko kasnejšo ovulacijo.

Zdravo,

prvič pišem na takle forum.. prvič se srečujem s tako težavo…nekaj me zanima, počutim se kot da bi bila noseča ampak test je negativen, naredila sem dva testa in oba sta v sekundi pokazala – , ampak menstruacija mi zamuja ne veliko ampak mi 3 dni, imam močne bolečine v prsih, našet trebuh in bolečine v obeh jajčnikih, bolečine so namreč iste kot pred M, ampetit imam malo povečan, prsa me ne bolijo cela ampak samo pri bradavičkih najbol in okoli, občasno me glava boli pa rahla slabost, nimam pa kovinskega okusa, občutim pa razliko v velikosti prs…

ali bom dobila M pa mi pač malo zamuja, ali je mogoče da sem noseča? imela sem nezaščiten spolni odnos in mu je malo ušlo vame ali je kaj možnosti za nosečnost?

hvala za odgovore!!

*** Teja24 ***

Štajerka, počakaj še tri dni, pa napravi še en test. Mogoče je, da si noseča, mogoče je tudi, da nisi. Čeprav, če M zamuja tri dni, bi se verjetno že kaj pokazalo na testu. Pa spet, ne nujno.

Kar se pa znakov tiče, ti pa rečem iz lastnih izkušenj – pozabi nanje. Glava dela svoje, bolj se ukvarjaš z njimi, več znakov boš imela. Jaz sem tudi že imela ogromne prsi, napet trebuh, slabo mi je bilo za znoret, sladkarije so mi smrdele, pa je bil lažni alarm.

aniosa

Zahvaljujem se za odgovor… M še vedno ni in ni, imam usak dan male krče v desnem jajčniku ampak bolečine izginejo… isto je pred M ampak bolečina je skos do M…

bom še počakala par dni pa če ne bo M grem naredit nov test,

hvala

Štajerka, ni za kaj, saj v bistvu nisem bila v kakšno veliko pomoč. 🙂

Naj dodam še to iz moje izkušnje – ko je meni M predvidoma zamujala kakšna dva dneva, me je poleg vseh naštetih znakov tudi špikalo v jajčniku. M sem dobila šele 14 dni kasneje, kar pomeni, da sem ob špikanju najverjetneje imela šele ovulacijo, ki je pač zamudila 14 dni. 🙂

Ne se preveč sekirat, držim pesti, da bo rezultat tak, kot si želiš.

ahaa.. ja sj nevem morda gre pač za zamudo… ampak mi prvič zamuja zato me je pa sedaj tako strah, ker sem imela pač nezaščitene spolne odnose, tud tabletk ne jemlem in sem pač pomislala da bi morda lahko šlo za nosečnost… jaz upam da ne, ker še nisem pripravlena na otroka..

Lp

Tu še ena s podobnimi težavami! M mi zamuja zdaj že 5 dni,ko imam običajno kar točno. Naredila že dva testa Baby check mini in obolje negativno. Uf sem živčna. Skoraj bi bilo nemogoče,da sem noseča,saj v sredini ciklusa nisva imela odnosov. Tudi meni se dozdeva,da imam napihnjen trebuh,vetrovi me mučijo,hodim na veliko potrebo. Občutljive bradavice. Pa bazalno temperaturo imam 37 stopinj,Malo sem morala potožiti,mi je takoj lažje. Že ne preostane drugega kot da počakam še par dni,samo kaj ko se tako vleče.
Štajerka 24 kako je pa bilo potem pri tebi?

New Report

Close