Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Nati, Ajda …

Nati, Ajda …

Tako, m* in Lucija, jaz sem za soboto – hodila kaj preveč resno res ne bi, počasen sprehod bi pa šel 😉

Predlagajte uro, da si splaniram dan 🙂

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Kje ste vsi. Očitno se vsi martinčkate in uživate v lepem vremenu.

Lp,
Ajda

Ste že določile uro? Meni bi odgovarjalo bolj pozno popoldne, ker imam dopoldne služben piknik.

Meni tudi, in to “obvezen” službeni piknik, do katerega mi niti ni preveč… ama bo že.

Kaj rečemo ob ene 6tih popoldne pri Čadu? A vsi veste kje je to?
Gostilna pri vznožju, če štartaš na Rožnik iz rožne doline.
Lucija

Uf, pri meni žal tako pozno ne bo šlo, imam doma eno piko, ki gre okrog 8h spat pa še bolna je in ta vikend nimam varstva zanjo…

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Mene ne bo ker sem malo lena za hribe in hribčke in totalno brez kondicije. Če bo pa kaka druga priložnost pa sporočte.

Lepo se mejte

Lucija, potem se pa lahko tokrat dobiva sami, naslednjič pa čim več še drugih junakinj in junakov.
Najbolj fino bi bilo, če bi imeli telefon druga od druge. Na tvoj mail ti bom poslala mail z mojo tel. št., ti pa jo pošlji meni ali pa me pokliči kar danes.

Ojla,

sem se malo zgubila, pa me je Ajda preusmerila na nov forum. Sem prišla na tekoče (prebrala vse) in se tudi jaz strinjam s kakšnim spoznavnim dnevom, večerom – če se vam seveda lahko pridružim?! :)))

jaz sem iz Lj sem pa prilagodljiva in mobilna – prevoz ni problem.
Prav rada bi vas spoznala in malo poklepetala izven foruma…

se zmenimo…

LP Nati

natka

Jaz na žalost v soboto ne morem priti. Če pa se bomo še kdaj dobile, pa se bom srečanja definitivno udeležila. Upam, da boste na forumu tudi povedale, kaj zanimivega se je dogajalo.

Nati, upam da bodo težave čim prej minile. A hodiš v službo ali trenutno uživaš doma???

LP,
Ajda

Ajda,
trenutno hodim v službo, delam po 6 ur- čeprav se meni zdi, da med 6 in 8 ni bistvene razlike. Poznalo se je ko sem delala 4 ure. Mogoče bom po naslednjem pregledu prišla nazaj na 4.
škoda za soboto – sicer tudi jaz še nič ne vem- ali je dogovorjeno ali ni- seveda se bomo še kaj dobile – poletje se je komaj dobro začelo – Ajda iz kje si ti – verjetno sem spregledala?

Nati

natka

Nati in vse ostale, če je le možno, pridite že to soboto. Mogoče bi tisti, ki imajo namen priti, izmenjali tel. št. Da se sproti prilagajamo. Jutri po odhodu iz službe ne bom več brala mailov.
Vsi smo dobrodošli. Tempo in razdaljo bomo prilagajali, to ni kak pohod ali maraton, samo en sprehodek, da ne bomo sedeli v bifeju tri ure.

m* kar se mene tiče je sobota OK ti pošljem moj GSm na mail in se potem dogovorimo vse ostalo

LP Nati

natka

OK Superca
Odprla bom novo temo “sprehodek”

a je katera izmed vas z bolj štajerskega konca?

Jaz sem bolj iz štajerskega konca!!

mogoče kje v bližini celja?

Lahko se dobima tudi v Celju?

klara in Ajda, če se bosta dobili v Celju, bi se vama pa tudi jaz z veseljem pridružila – sem iz Zasavja, tako da mi je v bistvu čisto vseeno, ali grem do LJ ali pa do CE 😉

Samo ni mi ravno do kakšne hoje, tale sopara in vročina me zdelujeta, poleg tega mi je G predlagal le sprehodke po bolj ravnem. Bi se pa odkrito povedano najraje zakotalila v kakšen prijeten senčen lokalček – oz. pred lokalček 😉 – in spila eno pijačko z novimi znankami :))

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

js sm drugač iz velenja. odgovarja pa mi tudi, če se dobiva(-mo) v celju. najboljš bi blo naslednji vikend, ker grem naslednji teden (pon-pet) na eno krajše potovanje.
stara sem 28. ajda, od kod si ti in koliko si stara?
p.s. sta mogoče vidve z nati poslali sliko dneva na velenje.com?

LP!

Jaz sem iz okolice Slov. Gradca, stara sem 30 let in mi tudi odgovarja naslednji vikend. Glede na to, da sva obe malo bliže,…se lahko dobiva na pol poti????

O sliki na Velenje.com pa nimam pojma.

New Report

Close