Najdi forum

Mucek in stranišče

Lili, Magic Clean sem kupila, ko sem bila v Milanu, kje ga imajo pri nas, ne vem.
Sicer pa imam jaz eno mačko.

Lp, Yo

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Sisy, če so v en wc hodile 4 mačke, potem ni čudno, da je bilo vse rumeno….

Lp, Saška.

Ja vse štiri so hodile v ta pesek, čeprav imam še en WC na balkonu, ampak ta v kopalnici jim je bolj pri roki. Ampak vseeno sem upala da bo pesek zdržal dlje in da ne bo tako smrdel.

Lep pozdrav!

Tudi mi uporabljamo ta pesek in je super.

Sisy, imenuje se Dein Bestes Ultra Klumpstreu. Je čisto droben in naredi res lepe krogljice, le da mora biti nasipan lepo na debelo (vsaj 10 cm).

Saška,

bom pogledala, sedaj sem v službi pa ne vem na pamet, ampak, vem, da je vreča modre barve, pa bel mucek na njej, jaz sem našla samo vrečke po 1 kg, ampak, bom pogledala doma kaj piše na njej pa ti sporočim. Aja cena ene vrečke pa je 1.440,00 sit. Upam, da ne bom pozabila.

Lep pozdravček

majci hvala! Včeraj sem šla ta pesek iskat, saj mi je končno potegnilo da je tisti DM Drogerija Market. Pesek izgleda zelo v redu, je droben in dela čvrste grude. Moji štirje uporabniki so več kot zadovoljni. Jaz pa glede na ceno peska tudi.

Še enkrat hvala in lep pozdrav!

Sisy, kupiš ga lahko v drogerijah DM in je na polici z drugimi peski, tam kjer imajo stvari za živalce. Je pa pesek njihove blagovne znamke (tako kot recimo Merkatorjev sok ali moka…) TOčnega naziva ne vem, lahko pa vprašaš prodajalko. Je občutno cenejši od ostalih in jaz sem zelo zadovoljna. Res pa je, da ga boš za 4 muce rabila več kot jaz. Jaz imam eno odraslo muco in imam eno vrečko tega peska (žal ne vem koliko kg ima) za en mesec.

Pipika hvala! Včeraj sem šla ta pesek iskat, saj mi je končno potegnilo da je tisti DM Drogerija Market. Pesek izgleda zelo v redu, je droben in dela čvrste grude. Moji štirje uporabniki so več kot zadovoljni. Jaz pa glede na ceno peska tudi.

Še enkrat hvala in lep pozdrav!

Me veseli! samo moraš res sproti čistiti, saj imaš kar 4 muce in tudi dobro je, da ga je veliko v škatli/stranišču, ker potem samo pobereš kepice z lopatko, če pa ga je premalo, se priepi na dno in moraš kepice drzat stran, potem vse razpade in se pomeša s čistim peskom…
Lp! Pipi

Pipika, jaz sem stresla kar celotno količino peska v WC. Da vidiš ta užitek, ne da so samo opravljale potrebo, ampak so kar ležale v pesku kot bi bile na plaži.

Lep pozdrav!

Ha,ha! Super!!!

Ta pesek prodajajo v vseh vrtnih centrih KALIA od Semenarne, v trgovini Smrček na Trubarjevi, v Interšparih,…

Cena Magic Cleana je okoli 1600-1700 sit, vendar gre za 5 litrov. Drugi so nekaj cenejši, ampak so notri le 3 litri.

Sem pa videla, da ravno sedaj teče akcija in dobiš poleg peska še igračko za mucka zraven – brezplačno.

Katarina, si prepričana, da je to res pesek Magic Clean? Namreč ravno danes sem bila v Intesparu in peska nisem videla, čeprav sem pogledala. Imajo sicer pesek od Vitakrafta v roza škatli, na kateri je velik bel muc, ampak to je navaden pesek, ne pa silikonske kroglice. Saška je napisala, da so te silikonske kroglice pakirane po 2 kg, ti pa praviš, da si ga videla po 5 kg in po 3 kg, zato mislim, da to ni ista zadeva… Popravi me, če se motim :)))

Petra, MAGIC CLean pesek imajo dejansko v Interšparu (Tina ima prav!), ampak ga najbrž trenutno niso imeli. Pojdi v Kalio na Rudnik (poleg Semenarne je vrtni center) in notri ga 100% imajo, ker sem ga jaz videla v petek. In res je gori naleplljena igraška kot darilo. In to je silikonski posip. Niso sicer kroglice, ampak deluje bolj v obliki peska (včasih – stare zaloge – pa so bile kroglice).

Je pa 5L embalaža (sem šla zdele pogledat na vrečko). Tisto, kar si pa ti videla danes v Interšparu je pa Vitakraftov pesek Compact v škatli, ampak to je pa tisti ta drobni, ki dela grudice.

Najbolje je, da greš dejansko v Semnearnin vrtni center Kalia, ker je itak Semenarna zastopnik za Vitakraft. Valda bodo imeli na zalogi.

Priznam, da nisem prebrala čisto vseh odgovorov, ampak… Pri moji Buči je takole: koplje vedno, vendar se da z dobrim peskom marsikaj rešit. Vse vrste peska, na katerih piše, da “se grudijo”, žal ne delajo grudic (primer: Miglior Gatto jih NE). Torej je treba vsak dan menjat ves pesek, ker se mokrega ne da dobit ven.
No, ravno danes pa sem Buči kupila zaprt WC (zgleda kot transporter, z nihajnimi vrati, na vrhu ima zračnik s filtrom). Upam, da bo v redu (že po 10 minutah je šla noter lulat). 🙂
Bom javila, kako se obnese!

Lp!

Hhehe, jaz imam tudi pokrit wc, toda brez nihajnih vrat. Jih je pa moj dragi naredil ravno zaradi tega Magic cleana, da ga ni bilo polno stanovanje. Toda ojoj, nobena mačja gospodična ni želela skozi nihajna vrata v wc…. 🙁

Pa smo ostali brez vratk…. 🙁

Lp, Saška.

ker vidim, da vse iščete pesek Magic clean. Ravno danes sem ga kupila v Sparu. V vrečki ga je 5L, stane pa 1.550 sit. Zdaj pa gremo veselo na delo in testirat to čudo od peska:)

Se opravičuejm, zdaj sem šele videla, da je o Magic Cleanu pisala Tina 🙂

Jaz imam tudi zaprt WC in to z vratci in muc že od 2. meseca starosti lepo in brez težav hodi lulat in kakat vanj. Moram reči, da odkar imam ta novi pesek od Trixieja, WC niti malo ne smrdi, tako da sem ful zadovoljna. Bom pa seveda probala tudi Magic Clean, ko mu bom konec meseca menjala pesek. Hvala vsem za nasvete, smo se prav lepo razpisali :)))

New Report

Close