Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost moj zahaja v kupleraj

moj zahaja v kupleraj

Cuj,lubica,kolko vidim imas en velik problem,ja pa ti zal ne morem pomagat-NAJDI SI PUNCO-Mogoce bo boljse:)

Ma, tole je ziher zmišljen. Ni variante, da bi glih skupaj “padla” tako zmešana tipa. Tako ženska kot tip. Tolk.

A SI TI LEZBIJKA?

Tip bi raqad sexal vsaj enkrat na teden. A je normalen. Ce mas punco potem sexas vsak dan in to veckrat na dan. Takrat k je cas in casa je na pretek vedno. Po mojih pojmih rabs mal šeškanja. Ne štekam te. Sex nam je dala narava zato ker je zdrava in popolnoma zastonj droga saj smo ljudje po naravi nagnenji k temu da iscemu uzitek in ne trpljenje torej zakaj ne bi izkoristili to kar nam je dala. Mislim celo da je to nasa obligacija. Orgazem je visek ko postaname eno s samim seboj in s partnerjem. Je darilo narave zaradi katere se moski in zenske druzimo. Predlagam ti da si malo preberes kaksnega Sigmunda Freuda, mogoce tri razprave o teoriji sexualnosti nadalje pa kaksne tantricne spise in kamasutro ker se mi zdi da so te starci kar se glede sexa tice popolnoma zjebal v glavi. Dej zenska uzivi. Sploh si pa za moje pojme prasica da ga sploh na tak nacin izkoriscas in mu molzes denar. 30 – 40 tisoc na vecer? Prekleta prasica…
Na splosno obozujem zenske ampak prave zenske ti pa nisi zenska. Ti si fency beach k ne ve za kaj ma erogene cone.
JA – RESNICA BOLI.

Tip bi raqad sexal vsaj enkrat na teden. A je normalen. Ce mas punco potem sexas vsak dan in to veckrat na dan. Takrat k je cas in casa je na pretek vedno. Po mojih pojmih rabs mal šeškanja. Ne štekam te. Sex nam je dala narava zato ker je zdrava in popolnoma zastonj droga saj smo ljudje po naravi nagnenji k temu da iscemu uzitek in ne trpljenje torej zakaj ne bi izkoristili to kar nam je dala. Mislim celo da je to nasa obligacija. Orgazem je visek ko postaname eno s samim seboj in s partnerjem. Je darilo narave zaradi katere se moski in zenske druzimo. Predlagam ti da si malo preberes kaksnega Sigmunda Freuda, mogoce tri razprave o teoriji sexualnosti nadalje pa kaksne tantricne spise in kamasutro ker se mi zdi da so te starci kar se glede sexa tice popolnoma zjebal v glavi. Dej zenska uzivi. Sploh si pa za moje pojme prasica da ga sploh na tak nacin izkoriscas in mu molzes denar. 30 – 40 tisoc na vecer? Prekleta prasica…
Na splosno obozujem zenske ampak prave zenske ti pa nisi zenska. Ti si fency beach k ne ve za kaj ma erogene cone.
JA – RESNICA BOLI.manca je pisal/pisala:
>
> Nimam navade pisati in se ne znam obnašati po teh forumih-kot
> jim pravite. A imam res problem. Sem študentka živim pri
> starših, ki so strogi. Imam tipa, ki me ima rad.Ima pa eno
> napako, rad bi sexal vsaj enkrat na teden. Jaz pa mu kar tako
> ne dam, pelje me na večerjo, potem še na kaki dve pijački, in
> če sem dobre volje potem še v motel na sex. Mislim, da je to
> pošteno. Sedaj pa je padlo kot strela iz jasnega. Kolegica mi
> je zaupala, da ga je videla, da hodi k neki njeni znanki, ki
> daje to stvar za denar. Prijela sem ga zelo na trdo in mi je
> priznal da je to res. In vzrok. Cena. Ima me rad, zelo rabi
> sex in mi je zvest. Čeprav ima veliko plačo, pravi, da ga sex
> z mano stane veliko (večerja 15-20 tisočakov, motel 12.000,
> pijačke 3000, darilce 4000, torej na eno naše srečanje
> (enkrat na teden) skoraj 30-40 jurjev, na mesec preko sto
> čukov ob ta malem, rada grem z njim tudi čez vikend, takrat
> ne sexva samo kosilo in izlet.
> In kurbica 30 EUROV na uro, pravi da ne komplicira in lahko
> tudi dve uri, če ima čas. Pravi, da je super in da res uživa,
> saj jo naskoči dvakrat do trikrat – jaz ne dovolim več kot
> enkrat.
> Sedaj mi nič več jasno, a je glup on al pa je z mano kaj
> narobe, kar pa ne verjamem, saj sem na faksu med ta boljšimi
> in kolgice isto postopajo s tipi.
> Nasvet, ne vem kaj rabim, mogoče vaše mnenje….

Ojla!

Prebral sem tvojo pismo in nisem si mogel kaj, da ti ne bi odgovoril.
Če fanta še želiš obdržat in če želiš še sploh katerga drugega obdržat, če boš slučajno tega kdaj zapustila, potem moraš privolit v seks vsaj nekajkrat na teden, ker boš drugače ostala sama. Vem, zato pojdi v akcijo a se ti ne zdi 😉

Potrebuješ tipa, ki te bo seksualno prebudil! In potem si boš želela še, še in še….
… in nikakor ne boš imela dovolj.
In ker ti tipček tega ne bo mogel dati, boš poiskala mene….

Najdeš me v Mariboru.

No, me veseli, da ima original svoje klone na delu. Tako se ni za bati, da bi po koncu dela velikega genija zazijala luknja v tej branži >:->

Kar pa se Mance tiče, je pravzaprav usmiljenja vredna. Saj je napisala, da ima stroge starše in da tudi njene kolegice tako delajo s tipi. V tej naši deželici pa marsikdo živi po diktatu okolice… Kaj bojo pa sicer rekli sosedje???

NE ME JEBAT!!! ROTFL!!!

Tudi jaz nisem mogla čez to da ti odgovorim .. verjetno da gre za neslano potegavščino, in se ta fant/punca kdorkoli pač slastno smehlja pred računalnikom in se masti z svinjskimi zrezki, ampak pustimo to.

Če je tvoje življenje res takšno, potem pa je res nekaj narobe z tabo?!

Tvoj fant je pa takšen dečko, da bi si ga kr sposodila. A zadovoljujes tudi punce? Pod pogojem da si potem umijes zobe ce bos jedla meso.

P.s: sick si.. in tvoj fant tudi..me zanima kakšni so tvoji starši, ali pa si doživela kakšno psihično manipulacijo..

No pa veliko sreče na faxu. In pozdravi tvoje sošolke ( upam da ne pridem na ta fax)

Nina

Moja predraga študentka a niste ženske že tako napredne in ste se emancipirale?
Moje mnenje je, da so večina žensk podobne tebi, okrog govorijo kako so samostojne in jim je fajn v življenju, po drugi strani pa brez moških nise nič nule.
Sodobna emancipacija je v kurcu brez moškega.
Če bi mel jest takšno punco kot si ti bi te peljal v Pariz na lep vikend pol bi pa dva črnca plačal na ulici da bi te pošteno pofukala.
Pa še brez denarja bi te pustil, da bi videla kaj je to pravo življenje ko drkaš poštenega tipa v glavo in denarnico.
A si sploh kdaj ti njemu plačala večerjo prisklednica?
Za mene si ena navadna kurba, ki pač hodi na faks.
Lep Pošten pozdrav !

Ej, ženska jst bi te polomu!!!!! Zate ne bi dal niti dinarja! Pro….. kur… Frigidna si. Pravis da si mu pustis samo da te enkrat naskoci. Pa kva si ti ? Plemenska kobila, da stane en naskok cca. 40.000 jurjev!!! Zame si ti eno navadno kljuse. Pa ti to smatras za normalno?
Tip da ima napako, k hoče enkrat na teden fukat? Kva pa je zate normalno? Enkrat na mesec? A si ti v penziji? Prokleta frigidna kurvešta!

Jst bi te tolk teral, da bi jokala, pa ti bi mogla meni plačat za skok. Da bi ti pol vidla, kva se pravi fukat.

Ti, tvoja familija in tvoje glupe puhloglave frendice pejte k psihiatru. Pejte do Ruglja, k vam bo je… mater in povedal kva ste.

Tipa imas pa ocitno grdga ko smrt, ker te se vedno fuka za 40 jurjev, pa ceprav si deska v pojstli.

Se enkrat,

goni se mi u pi…. materno

ti si čist preč

No problem, norway is too far!ivaar from norway je pisal/pisala:
M

Lej Manca…. ne se sekirat…moški so pač debili…. tole si preber:

Women are like apples…..The best ones are at the top of the tree. The men don’t want to reach for the good ones because they are afraid of falling and getting hurt. Instead, they just get the rotten apples from the ground that aren’t as good, but easy. So the apples at the top think something is wrong with them, when in reality, THEY’RE amazing. They just have to wait for the right man to come along, the one who’s brave enough to climb all the way to the top of the tree.

A bo boljš? Mej se…..

Jabkica z vrha poslusaj,

Ne ceni se visoko, kajti dobra roba je tudi na sredini jablane, tako da nam tipom ni treba do vrha. In kaj se zgodi potem z jabkicam z vrha. ZGNIJEJO!!!!!!!!!!!!! In padec z vrha jablane na tla je zelo boleč.
Pol pa pri tridesetih panično iščejo dedce, ampak jih noben več ne mara ali pa jih imajo malo za sproti. Ni vse v zunanjosti.

To ti naj bo v poduk, da se malo spustiš iz višav in stopiš na realna tla.

Iz takih jabkic z vrha se skuha snopc, ostanke se pa vrže stran.

Aja, pa drugič napiši kej sama, ne pa copy paste iz angleščine.

BYE

Mi se spodaj smejimo, ve tam zgoraj pa ne. A veš zakaj??
Zato ker nam ti v lase gledaš, mi pa vam v rit 😉
mej se

EJ, šTUDENTKA!

PRID K MEN…SAM 1X…POL BOŠ PA TI MEN PLAČEVALA. KAVS!!!
HRANO IN PIJAČO SI BOM SAMmanca je pisal/pisala:
>
> Nimam navade pisati in se ne znam obnašati po teh forumih-kot
> jim pravite. A imam res problem. Sem študentka živim pri
> starših, ki so strogi. Imam tipa, ki me ima rad.Ima pa eno
> napako, rad bi sexal vsaj enkrat na teden. Jaz pa mu kar tako
> ne dam, pelje me na večerjo, potem še na kaki dve pijački, in
> če sem dobre volje potem še v motel na sex. Mislim, da je to
> pošteno. Sedaj pa je padlo kot strela iz jasnega. Kolegica mi
> je zaupala, da ga je videla, da hodi k neki njeni znanki, ki
> daje to stvar za denar. Prijela sem ga zelo na trdo in mi je
> priznal da je to res. In vzrok. Cena. Ima me rad, zelo rabi
> sex in mi je zvest. Čeprav ima veliko plačo, pravi, da ga sex
> z mano stane veliko (večerja 15-20 tisočakov, motel 12.000,
> pijačke 3000, darilce 4000, torej na eno naše srečanje
> (enkrat na teden) skoraj 30-40 jurjev, na mesec preko sto
> čukov ob ta malem, rada grem z njim tudi čez vikend, takrat
> ne sexva samo kosilo in izlet.
> In kurbica 30 EUROV na uro, pravi da ne komplicira in lahko
> tudi dve uri, če ima čas. Pravi, da je super in da res uživa,
> saj jo naskoči dvakrat do trikrat – jaz ne dovolim več kot
> enkrat.
> Sedaj mi nič več jasno, a je glup on al pa je z mano kaj
> narobe, kar pa ne verjamem, saj sem na faksu med ta boljšimi
> in kolgice isto postopajo s tipi.
> Nasvet, ne vem kaj rabim, mogoče vaše mnenje….

Zanimivo. Na tvojo pobudo sem sel prebrati vse njene odgovore in iz njih ne sledi, to kar pravis. Upam, da se ne motis.

Ma pupa kje ti živiš ma za koga jo šparaš? S tabo je neki hudo narobe………..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close