Najdi forum

Mini hišni zajček

Ne ni, ampak ker sem na internetu našla iste kunce kot je moja sem pač te dala gor.

Živijo!
Če si mogoče kdo želi zajčka smo mi dobili leglo pred enim mesecem, so čistokrvni levjegrivi zajčki in so zelo lepih barv:
bel, črno bel, rjavo črn, sivo bel, sivo belo črn in šesti ki je isti kot ta je že oddan, očitno so enobarvni z belimi trebuščki in tačkami popularni:)
Cena je 30€, ker so čistokrvni (starša za razstave in z rodovnikom) in zraven dobite seno in hrano.
Slike in vse ostalo si lahko ogledate na bolha.com živali na povezavi:
http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/glodalci/levjegrivi-zajcki-1299479821.html?aclct=1436002829&kw=levjegrivi
lahko pa pokličete na 041 543 907 ali napišete gmail [email protected], a zajčkov ne prodajamo za nadaljno rejo ali za zakol saj so to hišni zajčki ki niso za jest ampak za v hišo in cartanje!!!

Torej imajo tudi mladiči urejene papirje? Zakaj torej niso primerni za nadaljnjo rejo?

Zato ker nočemo da jih redijo naprej ampak jih imajo za hišne ljubljenčke po možnosti jih Kastrirani, no vsaj tako si želimo

Rjavo bel zajček je že rezerviran

Pa rjavo črn je tudi rezerviran, na voljo je še bel,sivo bel in črno bel samček in pepelnati samički

Pa rjavo črn je tudi rezerviran, na voljo je še bel,sivo bel in črno bel samček in pepelnati samički.

Zakaj želite, da jih novi lastniki ne redijo naprej, to me zanima.
In pa, zakaj jih sami ne date kastrirat, če je to neke vrste pogoj?
p.s. Pa ne mi zdaj o zakolu ipd., ker od takega kunca tako nič nimaš.

Joj, ker si pač želimo da za njih dobro skrbijo, torej jih nimajo za tovarno mladičev in prodajo, ne moti me in nič ni narobe če recimo neka družina kupi kunčico in si potem enkrat želi imeti mladičke a ne da jim potem to pride v navado in kunčico zaprejo v neko štalo in jih sploh ne cartajo samo razmnožujejo kot je bil lastnik pri katerem smo prvič kupili kunca.
Sami jih pa ne moremo kastrirat ker so še premajhni, komaj pri štirih mesecih zrastejo moda takrat pa bo že vsak pri svojem lastniku.
Upam da ste zdaj razumeli…!

Testisi se v skrotum spustijo pri starosti 2,5 do 3 mesece. Kastracija se opravlja nekje okrog 4 ali 5 meseca starosti.

Spraševala sem pa samo zato, ker se mi zdi nekam čudno, da ste toliko proti razplodu glede na to, da ste očitno tudi sami to počeli. Aja, cena je pa juhuhu.

Yo, mi nismo parili vsak drugi mesec a drugi morda bi, ne zaupamo ljudem ker se najdejo tudi ljudje ki razmišljajo samo na prodajo in jih za kunčke spoh ne zanima in kako se pri tem oni počutijo, glede cene pa je tako da so dragi ker so zdravi in imajo zelo lepo dlako pa še čistokrvni so.
Pa zraven še dobi seno in hrana tako da jaz mislim da je cena kar primerna.

Nič bolj čistokrvni niso kot drugi, ker niste uredili papirjev.
Žalostno, včasih so se pri psih take šli, zdaj so pa že kunci na vrsti.

Ja pa kaj je narobe s tabo, samo želimo da bi naši zajčki našli dobre lastnike pa hrana nas je tudi kar drago prišla in ob naših zajčkih bodo novi lastniki lahko uživali ker se bodo radi cartali!
Ne prodajamo in parimo jih ker bi jih mučili samo tistim ki si jih želijo želimo dati možnost da ga dobijo in to zdravega in lepega seveda pa tudi cartljivega, pa tudi naša kunčica je rada mamica in se res igra in skrbi za njih.
Tako da prosim ne nas več obsojat !

Aja, vaša je rada mamica za 30 eur po komadu. Zakaj pol ti mladiči ne bi smeli bit? Malo ste dvolični. Oziroma ne malo. Zelo.

Pa koliko krat moram še povedat, naša je rada mamica a vmes ima odmor najmanj pol leta in nič ni narobe če je tako tudi pri ostalih samo da kunčice potem ne zanemarijo in jo parijo še več kot na presledek za pol leta ker se nam no pač zdi mučenje želimo samo dobro in lepo življenje našim kunčkom.

Očitno sploh ne razumeš, jaz pa tebe še manj. Kaj pomeni, da je žival (kunec namreč to je) rada mamica?

Vem da je ker pri parjenje ni težavna je kar pomirjena in tudi potem že po dveh dneh lepo pripravlja in umetniško izdeluje gnezdo ko pa se skotilo je nonstop pri njih in jih liže ko pa so že malo večji se zunaj na travi igra z njimi in skače in jih liže tako da po tem sklepam da je rada mamica in ima mladičke a je vseeno s tem ne mučijo preveč. Tako da oprosti če sem ti narobe razlagala in me nisi razumela.

Nisem razumela in še vedno ne. Kunec je žival s svojimi nagoni, ne pa romantična duša.

Očitno ne poznaš zajčkov ki so bolj človeški kot živalski no naša je in ne uživa v parjenju ampak v vzgoji mladičkov.

New Report

Close