Najdi forum

Mi smo pa že doma !

Čestitke!!!!!

Čestitke od srca še od mene.
Lp, Junona

Kako lepo…

Iskrene čestitke in veliko sreče!

Kakšno ime pa ga čaka?

Čestitam!!!

Draga Eva*,

spremljala sem tvojo zgodbo in ko sem danes spet po daljšem času pogledala na forum, se mi je za trenutek ustavilo srce.

Jokam od sreče ko dež, ko ti tole pišem in ni besed na tem svetu, s katerimi bi ti lahko povedala, kako iz srca ti privoščim!!!!

Želim ti veliko uspehov v vlogi mamice in prepričana sem, da boš najboljša Mama na svetu. Prišli bodo tudi težki trenutki in težave, ampak verjamem, da jih boš s svojim neverjetnim optimizmom in ob podpori ljubečega moža uspela premagati.

Čestitke najsrečnejši mladi družinici!

Lep pozdrav,
Ines in njena dva fanta

Pa saj to ni res… komaj kdaj pogledam sem, vendar so se mi v trenutku ulile solze sreče, ko sem prebrala tvoje sporočilo. Čestitke, iskrene, od še ene neznanke, in uživajte vsi skupaj v svoji novi vlogi!

Draga Eva*, vedno sem tale forum le (sicer bolj poredko) prebirala, zdaj pa se moram oglasiti, ker sem na tiho skupajs tabo zadrževala dih in čakala na tole novico – tako zelo sem vesela zate, da občutkov ne znam opisati z besedami. Iskrene čestitke!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Pozabila čestitat….bom pa zdaj, čeprav z zamudo!

Č E S T I T K E!!!!! @)—,—‘——

Labellla

Danes sem prvic pokukala se na ta forum in ze na zacetku je tako lepo sporocilo! Tud pr men tecejo solze! Zdej se bomo pa lahko bral na drugemu forumu,a ne? Pa veliko uzitkov z malim srckom!

Osupla, presrečna jokam in ne morem verjet, da je svet tako lep:)))
Želim vam vse lepo in ČESTITAM:))

HVALA ZA LEPO NOVICO

Poljubček A

Meni boste oprostili, ampak ko sem prebrala Vaše sporočilo, sem začela jokati, ker sem pomislila na žensko, ki se je otroku odpovedala. Sama sem nosila in rodila otroka in mene bi taka bolečina ubila. Kaj res nikoli ne pomislite na biološko mater? Kakšno je Vaše mnenje?

Draga Vesna!

Razumem tvoje mišljenje. Vsak sleherni dan pomislim na mamico našega otroka. In to večkrat na dan. Kako ji gre, o čem razmišlja ali je dobro.

Po tem ko smo našega sončka prinesli domov sem ji poslala slike otroka in ji napisla pismo.
Upam da sem jo z tem vsaj malo pomirila.
Ves čas ko sva z možem čakala, kdaj se bo naš sonček rodil, sem mislila na njo in se vedno znova postavljala v njeno kožo. Ne misli si da sem tako sebična in brez srca, da mi je za njo vseeno. Vem da je imela prvo krizo že v bolnici, in da jih ima sedaj ko so prazniki tudi. Vem kako ji je ker me o tem obveščajo soc. delavke in ni mi vseeno za njo.
In vem tudi, da če bi imela z čem kupit otroku vsaj enkrat na teden Lumpi puding in če bi bila mlajša ga ne bi nikoli dala vstran.
Ob sebi ima namreč 4 otroke ki so še majhni in jo potrebujejo in kot je sama rekla , ker ni več mlada ne bi mogla imeti še enega.

Globoko v srcu spoštujem njeno odločitev in nikoli ne bom dovolila, da bi jo otrok o tem dejanju obsojal!

Lep dan!

Eva*

Hvala, ker ste mi odpisala.
Vaše sporočilo me je pomirilo.
Vaše mišljenje in delanja so zelo pohvalna.
Srečno 2005.

Vesna

New Report

Close