Najdi forum

Mi smo pa že doma !

Punce pozdravljene!

Kot vam je povedala že Tit smo res dobili fantaka JUHUHUUUUUUUUUUUUUUUU. Končno smo ga dočakali! Rodil se je v torek 9.11. in takrat so me tudi poklicali, povedali da se je rodil, da je zdrav, koliko tehta, koliko pa je velik pa sem preslišala. Potem sem celo noč sedela za mizo in čakala naslednji dan, ali bo nejegova biološka mama podpisala papirje. No in jih je! HVALA njej.

In potem ko jih je podpisla sva ga z možem prvič videla. Ležal je v posteljici in ko sem ga vzela v roke in mu rekla da sem jaz njegova mami sem bila najsrečnejši človek na svetu. Solze sreče so kar tekle v potokih in kar nisem mogla verjeti da je res. Sedaj smo že doma in se lepo carklamo , spančkamo in papamo. O občutkih pa bolje da ne govorim, punce FENOMENALNI !

TO BI BILO NA KRATKO VSE. SE VAM ŠE KAJ JAVIM .

LEP POZDRAV OD NAŠE MALE DRUŽINICE!

Eva*

Čestke in veliko sreče v troje!

Joooj, so mi kr solzice v učke stopile. Kok lepo, res!

nova
Uredništvo priporoča

Eva čestitke zdaj ste pa res lahko srečni,pa še tako lep mesec je pred nami-DECEMBER”Božič.postavljanje vaše prve skupne smrečice “-super!

LUMPI

Draga Eva*, kot veš, imam tudi jaz izkušnje s tem in povsem razumem tvoje občutke. Videla boš, koliko sreče bo prinesel mali v vaše življenje!!! SREČNO IN ČESTITKE!

Eva*….vse lepo in veliko srečnih trenutkov skupaj vam želim!!!

Sem zelo srečna zate, …čeprav se ne poznava!

lp

Eva!

Tudi meni tečejo solze…..

🙂

Uživajte, uživajte, uživajte …..

Nataša

Eva,

Zelo sem držala pesti in vesela sem zate, da ti je uspelo! Vse lepo v družinskem življenju vam želim!!!

komaj sem čakala, da se oglasiš….iskrene čestitke, mamica, full sem vesela za vse vas….
kako pa ste dali junaku ime?
veliko užitkov v svoji novi družinici vsem….

Eva*, iz srca vama privoščim. Bodite ena zelo, zelo srečna družinica!!!

Eva, tudi meni so stopile solze v oči in res ti iz srca čestitam za dojenčka:). Božič bo z njim 100x lepši :). LP

Čestitke tudi z moje strani:)

Po dolgem času sem zopet pokukala na ta forum ravno zaradi tebe Eva, če je pri vas je kaj novega in poglej poglej prvi post : “MI SMO PA ŽE DOMA!!!”

Iz vsega srca ti želim vso srečo ter veselja, ki ti ga v hišo prinese otrok!!!!
zelo sem vesela zate. Sicer ne poznam občutkov, če ne moreš imeti svojih otrok, ker me je narava (z moževo pomočjo :o))))) obdarila z dvema prekrasnima sinovoma, toda zelo dobro pa poznam občutek, ko stisneš k sebi to malo štručko in veš, da je samo TVOJA!

Iskrene čestitke in imejte se lepo!

Kaj naj rečem?Ves čas že spremljam tvojo zgodbo in….
Čestitam iz vsega srca,hkrati pa želim vsem ,ki še čakajo na svojega otročička,da se jim čimprej zgodi kaj tako lepega kot se je vama!!

Iskrene čestitke in imejte se radi!

Eva, čestitke na kubik!

Iskrene čestitke in vse najlepše mladi družinici

ČESTITKE in radi se imejte.

men so pa prestople.

New Report

Close