Najdi forum

MangoFit Sensilab

Moja izkušnja:

Nič shujšala, nič zredila… samo glava je čudno bolela. Enako izkušnjo z bolečino glave je imela tudi kolegica.

Sensilab je samo učinkovita marketinška strategija za služenje denarja.

Sensilabov Mango fit jemljem že 1 mesec , zraven tudi malo pazim na prehrano…. shujšala nisem niti grama, kvečjemu zredila sem se ….. to je eno navadno sranje, ki ga prodajajo, da dobijo denar. Največja neumnost je kupovati izdelke za hujšanje KER NOBEN NE DELUJE. Edino pravilo, ki drži je:
MIGI IN MANJ ŽRI, z njim sem skujšala 10 kg v enem mesecu

meni pa mangofit in malinie dejansko pomagajo pri izgubi teže. ni čudežne tablete ob kateri bi se prenajedali in kljub temu izgubljali kilograme mi pa pomaga ob pravilni prehrani zavirati apetit in pomaga pri izgubi kilogramov. v enem tednu odkar jem te tablete sem izgubila 3 kilograme

Mene noro boli glava po MangoFit Sensilab kapsulah,drugače se pa tud apetit poveča,tako da ne mečite denarja za take stvari

lahko priznam da sm uporabo malinie senzilab v treh tednih izgubila 4kg. Seveda zdrava prehrana in vsaj kanček gibanja pa grejo kg počasi dol 😉
lp

Ja mene je po MangoFit kapsulah tako močno glava bolela,da sem jih nehala jemat.Mislim da je to navaden nateg pa še povečajo apetit…

Sprobala sem nek paket Mango+Malinie+ neke za izločanje odvečne vode. Samo želodec me boli brezveze, zgubila sem en kg v 15 dneh, to pa seveda pripisujem temu da sem začela tečt in zeeeelo zdravo jest, tko da sem vsesplošno razočarana!!! pa nimam 300 kg… rada bi zgubila cca 5-6 kg.

POZDRAVLJENI. BEREM ČLANKE KI STE JIH PISALI. BOLNI STE LJUDJE. NORMALNA KOLIČINA HRANE IN REDNA VADBA PRIPELJE DO LEPIH REZULTATOV. KOMBINACIJA MANGOFITA IN MALINE.SEM V DVEH MESECIH ZGUBILA 7 KILOGRAMOV. UMES PA SEM SPEKLA 4 TORTE IN POJEDLA KAR LEPE KOSE. UGLAVNEM NORMALNA KOLIČINA HRANE JE POMEMBNA ČE SE LJUDJE NAŽIRATE NE BOSTE SHUJŠALI.

Jemala sem kake tri tedne redno – nič učinka, le povzročitev MIGRENE.
Se sama nase jezim, da vsake toliko let nasedem na take raklame. Če bi kaj delovalo (pri nekaterih deluje- verjetno psiha) bi bili vsi suhi, lepi , zdravi …..čisti dolgčas.

Migi, manj jej……pa saj to vsi vemo, ki imamo več kilogramov – smo pravi strokovnjaki v teoriji, toda praksa? Ja to pa je druga zgodba.

Preberite si še ta članek za tolažbo: http://lifestyle.enaa.com/Zdravje/Diete-in-hujsanje/Presuhi-ljudje-umirajo-hitreje-od-predebelih.html?ap_user=

Imam malinie, ki so zelo podobne mangu in moram rečt, da je vse odvisno od posameznika. Za enkrat poznam samo eno, ki ji ni pomagalo ampak mislim, da vsak, ki jih je in ne pazi na prehrano, nato pa se pritožuje, da ne delajo nima discipline in resne želje po izgubi teže. Potrebno je zaužiti minimalno 2l vode na dan, za večerjo imeti najmanjši obrok dneva, zaužiti veliko zelenjave.. in se seveda gibati. Ob vsem tem pri meni malinie delujejo, tudi do 2.6kg v enem tednu. Mango fit baje prav tako, glede na moje izkušnje z malinie. Vsekakor mislim, da je vredno dva meseca poskusiti s to metodo, saj sem prepričana, da pri vseh deluje (:

Prej sem bila prepričana, da se je samo moj organizem tako čudno odzval na te kapsule, pa vidim, da je res veliko ljudi imelo migrene… Jaz tudi! Po moje je očitno, da te kapsule škodujejo! Sploh pa se mi zdi, da afriški mango ni tako super, meni je pomagala zelena kava (kapsule ) pa yerba mate namesto sladkanega čaja 🙂

še moja izkušnja glede izdelkov sensilab: paket 30-days slim (vsebuje fat burner, appetite stop in metabolism boost kapsule) ter water loss kapsule.

izdelek sem uporabljala nekje 20 dni. ostale kapsule sem zavrgla. razlog? pridobila sem 3 kg, bila sem napihnjena kot balonček, bistvenega vpliva na počutje (glavoboli, migrene – kot navajate zgoraj) na srečo ni bilo. morem priznati, da nisem sicer redno telovadila (samo 3x tedensko), količino zaužitih kalorij pa sem preceeeeeeej zmanjšala. potemtakem bi človek lahko pričakoval kak kg manj, ne pa več. ko sem prenehala z jemanjem kapsul sem opazila, da tudi napihnjenosti ni več, te tri kg pa sem precej težko izgubila. naj še povem, da sem kapsule začela jemati pred morjem, da bi se super počutila na plaži… žal je bilo ravno nasprotno. aja, še to, water loss kapsule sem jemala po 30-days slim paketu, ne sočasno, kot so mi na sensilabu priporočali. držala sem se torej navodil in njihovih priporočil, izdelek sem torej uporabljala “pravilno”.
torej izdelkov sensilab nikakor ne priporočam, ne nasedajte jim. čeprav obljubljajo, da vrnejo denar (kar zveni zelo pristno, saj “nimaš kaj izgubit, če ne deluje”) in jih na 24ur očitno dobro oglašujejo (prav posiljujejo z njihovimi oglasi), sem prišla do zaključka, da gre za totalen “nateg”.

vsekakor sem mnenja, da smo ljudje tako raznoliki, da ni nujno, da na vsakega vsaka stvar deluje enako. sploh kar se tiče hujšanja mislim, da mora vsak najti tisti pravi način, ki mu najbolje ustreza; bodisi dieta, bodisi telovadba… od tablet pa ne bo rezultatov, ker se sliši predobro, da bi bilo resnično. še bolj pomembno pa je, da se počutite dobro v svoji koži, sprejmite se tudi, če imate kak kg preveč, važno je, da ste zdravi in srečni.

lep pozdrav

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 14 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Ce katero zanima enduranza imam eno in pol skatlice za polovicno ceno. Meni žal ne pomaga. Bi pa vprašala če je katera prodala slimmix fat burger , ter koliko ki je pomagalo pri trpljenju maščob. Hvala.

Topljenju mascob. Popravak .;-)

Jst sem kupla Dietstar drainer , kapsule in fat burner . Morem rečt da pomaga v cca. 10ih dneh sem zgubila 4kg iz ( 53 na 49) v višino merim 163,5 cm . Res odličen rezultat . Ampak seveda same po sebi tablete ne rešijo nič seveda zraven staro pravilo “manj žri”

Jaz osebno sem poiskusila napitek bootburn (breskev) in pila ga dopoldne (enkrat sem po pomoti zamenjala praške in mi je delalovalo 100% bolje) vzel bi jih naj po obroku.Ampak ko sem jemala dopoldne potem celi dan nisem bila lacna pojedla sem samo en jogurt za malico in jabolko za vecerjo” ker nisem imela potrebe po hrani.Nevem ce je ravno zdravo jesti tako malo ampak zame deluje in imam veliko vec energije.Tudi sportam 2krat na teden po 1uro ampak nevem to je moja izkusnja:)))….

Pozdrav 😁

Sem Matic Kos in sem bivši tekmovalec šova The Biggest Loser Slovenija 2. Jaz sem si naročil nekaj izdelkov od Sensilab in bi jih mogu dobit ta teden. Ko jih prejmem bom redno jemal in sproti objavlal updete oz. stanje. S tem, da bom uporabil vse izkušnje, ki sem jih pridobil skozi leta. Upam, da bo ta pot uspešna. ☺️

Tudi mene je bolela glava po jemanju njihovih shujševalnih izdelkov, pravzaprav sem tri leta tako poskušala, ampak glavobol ni izginil, šele po prenehanju jemanja. Se pravi trikrat probala, pa je bilo isto.
Sedaj pa sem se vpisala na skupinsko vadbo, moram reči, da je cenovno nekje isto, počutje pa bistveno boljše, kilogrami pa tudi počasi lezejo dol.

New Report

Close