Najdi forum

MangoFit Sensilab

Res ne obstajajo čudežne tabletke, meni pomaga topiti maščobo le redna vadba-: 1urni hardcore cardio+1 ura na blazini(trebušnjaki, vaje za noge-tudi za notranje stegenske mišice, vaje za roke), seveda ob pravilni prehrani in čim manj prekrških.

živjo! jaz uporabljam kapsule acai detoxan že pol leta in opažam pozitivne spremembe.iz telesa se najprej izloči voda, zdaj pa se že topi maščoba. ne rečem, da so za to zaslužne samo tele kapsule, začela sem tudi telovadit. kar se tiče hrane še zmeraj jem raznoliko, večkrat na dan po malo. v glavnem, ne morete pričakovat da bodo rezultati vidni po dveh ozeroma treh mesecih.tudi sama v prvih mesecih nisem videla nekih rezultatov, ampak ko se enkrat zadeva začne topit, se topi vedno hitreje in jaz sem zadovoljna 🙂 🙂

Pozdravljeni.,,Tudi sama jemljem Mangofit 14 dni,vendar sem po teh tabletkah še bolj lačna,mislim da sem dobila kg zraven ne pa vzela dol. Tako ,da ne vem ali še naj nadaljujem z jemanjem ali si poiščem drugi način hujšana.

Zdravo,
tut sama sem nekaj časa čutila učinek lakote, ampak je po kakih 14 dnevih minil. Mislim, da MangoFit ni čudežna tabletka, ki bi sama od sebe topila kilograme. Po mojem mnenju je boljše kupiti carb blocker (zaviralci absorbcije OH-za primere, ko se ne moremo upreti sladkim skušnjavam ali jedem bogatim z OH), fatburner (učinkuje skupaj z vadbo, med njo pretvarja maščobo in glikogen nazaj v glukozo: npr. L-Carnitine v kombinaciji z kofeinom, zelenim čajem…), zeleno kavo ( zelena-kava.si[/url] – sama sem jo nekaj časa nazaj jemala in lahko rečem, da pomaga 🙂 ).

Jaz ga ne konzumiram, vendar malo brskanja po internetu, pa sem videla, da ima tale Sensilab zelo švoh vsebnost magna. Imaš mango, ki vsebuje 1 kapsula 600 mg. Morda se najde še kakšnega, ki ima bistveno višjo vsebnost, poglej.[/quote]

Jst bi probala, za koliko jih prodaš? 😉

Zdravo,
porabila sem škatlico MangoFit kapsul, najbrž vas zanima, če je kaj pomagalo… Ma kaj pa vem, veliko se gibljem, izgubila sem nekaj maščobe okoli trebuha, najbolj pa sem vesela tega, da se že vidijo bolj opazne linije mojih (dolgo dolgo dolgo) skritih trebušnih mišic (under the muffintop :/ ). Prišla sem do zaključka, da niti ni treba veliko paziti kaj ješ, le prenažirati se ne smeš, pazi na količino OH, poslušaj tvoje telo (hah ravno mi je zapasala torta, pa sem si jo privoščila polovica kosa, zakaj pa ne? Zakaj ne bi uživali življenja?), ne sekiraj se ob prekrških, a imej jih v glavi, in jih čimprej “pokuri”-odvečne zaloge glikogena se kaj kmalu spremenijo v maščobne blazinice. Meni je pri izgubi maščobe pomagal fatburner, jemljem ga nekje od februarja (FitBurner, Maxximum Shop), skupaj z vadbo dela čudeže (tabletko vzameš 20 min pred vadbo-da ti fuuul energije, pa še dodatno topi maščobe). X3X Shred http://www.the-nutrition.com/store/index.php?page=prdetails&pg=1&pid=154 je zelo dobra zadeva. Samo pazit je treba, da se ne prekorači doze (sploh na začetku), ker je res močna zadeva. Ga katera že uporablja?

Ponovno pišem po enem mesecu in še malo jemanja kapsul. Po začetnem šusu zaviranja apetita se je to na žalost umirilo (beri: apetit se je vrnil). Shujšala nisem nič, pravzaprav sem se zredila za pol kg, čeprav se veliko gibam. Sem pa porabila celo škatlo Mangofita za en mesec, kar naj bi bila pričakovana količina, da Mangofit začne učinkovati. A kot rečeno, rezultata ni nobenega. Sem razočarana, ker naj bi afriški mango res pomagal (bogve v kaki obliki, Sensilabovi sigurno ne)!

Sem jemala te kapsule in me je po njih bolela glava, bila sem fuuul lačna in zredila sem se čeprav sem redno telovadila. Po mojem mnenju niso vredne denarja 🙂

Tudi jaz sem uporabljala MangoFit.. kapsule sem jemala redno 2 meseca. kot ste nekatere omenile sem tudi jaz imela povečan apetit -.- dobro da se nisem še dodatno zredila.. shujšala pa nisem niti 1 kg. brezveze zapravljen denar (usaj po mojem mnenju)

Hej vsem skupaj 🙂

Jaz sem malo pobrskala po internetu in naletela na ugotovitve glede tega afriškega manga 🙂 Glede na to da je to letos hit in ga vsi opevajo in naj bi bil oh in sploh. Celo v oddaji ga Dr. Oz osebno priporoči. Vendar pozor… pomagal bi naj samo točno tisti, ki so ga uporabljali v raziskavi. Torej ta je African Mango, IGOB131, In v tabletki ga mora biti 600 mg.. Ta pri sensilabu pa ima še dodatek guarane in zelenega čaja. Če bi že hoteli, da vam pomaga bi torej mogli uživati točno tega, ki je bil uporabljen tudi v raziskavi in ne nekega z dodatki, samo tako bi lahko izkusili enake učinke, kot ljudje v raziskavi.

Seveda pa je še vedno najbolj učinkovita dieta manj žri in več gibaj 😉

Pa lep pozdrav! 🙂

no jaz sem mela pa malo preveč maščobic okoli pasa, nogah in riti. Z trdim delom sem izgubila 20 kg drugo pa ni ni hotelo iti. V treh letih kolikor sem uravnavala eno z drugim telovadbo, prehrano mi pa trebuščka ni uspevalo odpravit. Mal skeptnično mal naivno sem si kupila garsinio kambožio in moram rečt, da je v dveh tednih šel tudi tisti višek, ki me je motil. Drugače drugih tablet se nisem posluževala, res sem se matrala in potila vsak dan, da ne bo kateri napisal, da naj malo bolj migam in manj jem. Zdaj je vse kot mora biti

Hej !

Jaz sem imela afriški mango Nutri Up in se mi zdi, da mi je pomagal, pa se nisem posebno ukvarjala s športom. Moraš pa spit veliko vode. Mislim, pa da ni nič narobe, če vsebuje dodatke, ker mislim, da okrepijo delovanje. Ta, ki sem ga imela jaz ima poleg še zeleni čaj in L-karnitin, slednji pa naj bi tako in tako pospeševal kurjenje maščob. Je pa sicer 30€ 60 kapsul. MangoFit je pa sedaj znižan kolikor vem. Če katero zanima Nutri Up-ov naj me kontaktira na [email protected]. Da ne bomo kake reklame delali ;))

LP

aja…pa pri tem naj bi pomagal baje Chitosan, prehransko dopolnilo(za maščobe), za OH je pa meni osebno pomagal Be Light z dodatkom kroma.

Hej, te kapsule sem kupila pred cca 3 meseci , dobila sem strašen glavobol : / takoj sem jih nehala jemat, no pol je blo čez dan ali dva bolje… nevem res sem razočarana…. kapsule sem jemala nekje dva tedna… Drage punce NE NASEDAJTE .

Srečno ♥

no, jaz sem jemala tiste acai detoxan okoli 2 meseca. moram rečt da sem shujšala 5 kilogramov: ampaaak, le zaradi tega ker sem popila ogromno vode in telovadila, vse skup teže kar sem izgubila je bilo tekočine, poznalo se na žalost ni nič, pozneje, po pol leta (brez tablet) je šlo 15 kilogramov, in se je lepo poznalo. imam še pol škatlce tablet v predalu, mogoče me še kdaj prime, izgubit tistih 5 kg vode, da se bom bolje počutla, ko bom stopila na tehtnico ;))

mi lahko katera pove zakaj nesme mango vit jemat dojeca mamica??

Jaz sem jedla l karnitin,prvič mi je pomagal,drugič ne.Acai dotox je nateg,samo sladkarij si ne želiš,ker ima krom.Mango fit je brezveze,sploh pa vsi izdelki od sensilaba in medexa ne delujejo.zdaj sprobavam še be light,hočem sprobat vse,da vidim,koliko je nategovanja.

js sicer nevem kak bo to delovalo sam sm se odločla da bom sprobala.. zanima me sam če lahko jemlješ kontracepcijske zraven?

Pa tole je verjetno še ena od zablod… Jaz sem nabavila raje medicinski pripomoček-kapsule Pomeol, predvsem zato, ker garantirajo uspeh in so brez stranskih učinkov. Pa moram reči, da se mi res pozna..

No pa da še jaz napišem svojo izkušnjo.

Kljub moji skeptičnosti sva se z ženo odločila da sprobava enomesečni shujševalni paket od Sensilab in naročila dva paketa. Za vsakega svojega.To je tale paket:
sensilab.si/sekundarni-menu/po-namenu/hujsanje/i_930_weight-loss-mix-2-0-2x-hepafar-malinie-mangofit-acai-detoxan

Po enomesečnem uživanju je rezultat sledeč:
– žena se je kljub povečani telesni aktivnosti zredila za 1 kg 🙁
– jat sem v enem mesecu sicer shujšal za skromnih 1,2 kg, vendar se mi je pa prej sicer urejena prebava povsem skeglala, tako da imam sedaj zs prebavo velike težave.

Zaključek: STRAN VRŽEN DENAR

New Report

Close