Najdi forum

Jaz se že dolgo okvarajm z belo magijo in odganjam črno sem tudi zdravilec… Pucam hiše zdravim… Čistim.. Marsikaj se lahko sprmeninjam voljo obcutke.. Vidim kaj kako si odrascal in veliko vec ce vas laj vec zanima mi pisite na zs ce pa ne vrjamete v to se lahko pa vodimo v zivo in dokazem;) +tega ne igrajte se z tem… Ce ne znate odgnati se zavarovati…in klicanje duhov tudi uni ko se leta in leta ukvarjajo z tem se jim zgodi ali lahko da preklicejo zlobnega duha… Ne igrajte se kr tako da ne bote kej preklicali na sebe ce vas kolikaj zanima mi pisite tu sm vam malo na hitro povedal…

Lp

Eno vprašanje: A se ukvarjam z magijo, če mi na mesec za hrano in stroške ostane le 250€ pa vseeno nekako preživim?

Ja nwm kaj ti počneš ukvarjanje z magijo je na več načinou ukvarjanje z magijo ni da znas ti z denarjom npr magija tud ni da se znas z motorjom vozit. Zlo cudno uprasanje

Ja nwm kaj ti počneš ukvarjanje z magijo je na več načinou ukvarjanje z magijo ni da znas ti z denarjom npr magija tud ni da se znas z motorjom vozit. Zlo cudno uprasanje[/quote]

Haha, malo dražim, ker mi je tale tema mal hecna… 😉

Jaz poznam enega ki se ukvarja s belo magijo če te zanima me kontaktiraj na zs .

New Report

Close