Najdi forum

Everything comes back tree fold. AND HARM YE NONE, DO AS THOU WILL!

V kakšni obliki misliš da bi se jaz srečal z magijo?

jaz sem Jani2=Jaka …da ne bo pomote

Magija v resnici sploh ni magična. Magična se nam zdi samo zaradi neznanja. Hoditi… Ali ni že to magija? Ali ni to nekaj magičnega za nekoga, ki je hrom? Magija je del vsakdanjega življenja. S pomočjo lastne volje stalno ustvarjamo. Magija je že vstati zjutraj iz postelje s pomočjo naše lastne voje. Ali mislite, da naše misli in želje nimajo ravno tega istega magičneg naboja? Ali mislite, da če mislite misli, ki so usmerjene v škodo nekomu, da ste res toliko boljši od nekoga, ki izvede sivo magijo nad nekom? Upihniti svečke na torti in si nekaj zaželeti – od kod mislite, da je to? Ko v cerkvi prižgemo svečo, recimo za zdravje nekoga, ali mislite, da je to kaj drugega kot bela magija? In ali res lahko rečete, da je takšna magija škodljiva in nevarna? To je magija, ki je nihče nima dovolj, je popolnoma dobronamerna in še več – zaželjena. Če bi se vsi imeli tako nesebično radi in si pomagali k bolj kvalitetnemu življenju, potem bi bilo vse neprimerno lepše. Zaželjeno je, da si pomagamo in da drug drugemu lajšamo tegobe. In sevetopisemski čudeži – kaj mislite, da je to drugega, kot bela magija? Dokler vse delamo s čistim srcem in popoloma neoporečno, premišljeno, dokler delamo stvari, ki niso v škodo nikomur in ne posegajo v njegovo svobodno voljo, če se ne damo zapeljati na napačno pot, potem lahko delamo kar hočemo. Kajti vse naše želje, namere in dejanja so ravno tako magija. Pripomočki in rituali povezani z uroki so samo podaljšek, ki nam pomagajo v stik z višjo zavestjo in koncentrirajo našo energijo.

Vi, ki ste svojega bivšega partnerja muhasto zapustili in mu zlomili srce, vi, ki ste varali, vi, ki ste zapeljevali nekoga v stabilni zvezi, vi, ki ste razmišljali, kako bi neko stvar precenjeno prodali in ste potencialnemu kupcu zamolčali manjše napake, vi, ki trgovke niste opozorili, da vam je vrnila preveč denarja, vi, ki ste se skušali izogniti plačilu kazni, vi, ki ste širili lažne govorice o svojem sodelavcu, vi, ki ste nesramno odbili prošnjo za pomoč, ali res mislite, da ste kaj boljši in da ste povzročili kaj manj škode in gorja kot nekdo, ki je kdaj izvedel kakšen običajen urok? Ja, večina ljudi se magije boji, zato jo tudi obsoja. Toda magija sama po sebi ni nevarna. Nevarni so ljudje. In njih se je treba bati.

razmišljam o tvojem zadnjem possu….odkod toliko žolča?

Jah to je realnost. So ljudje, ki bi te takoj kamenjali, če samo omeniš, da te zanima magija (in po vrhu še bela!), ne pogledajo pa, koliko slabega so že sami naredili drugim, klub temu, da se niso ukvarjali z magijo. Kot da se samo z magijo škoduje drugim.

Dejstvo je da se človek boji neznanega.

Jani2

in to je edino prav, še posebej v povezavi z magijo.
Še enkrat…ni bele…ni črne magije…..karkoli počnemo in s tem prizadenemo drugega, hote ali nehote,…je magija.Ne bi podrobneje razlagala zakaj, vendar tudi v primeru,da hočemo nekomu dobro,zanj prižigamo svečke,prosimo….. je magija…saj vplivamo na njegovo svobodno voljo.

Lepe pozdrave

Mislim, da s tem ko za nekoga prižgeš svečko ne vplivaš na njegovo svobodno voljo. Pošlješ mu samo pozitivno energijo. Konec koncev ne bo ozdravel samo zato, ker smo mi prižgali svečo zanj. Če se njegova življenjska pot izeka, potem ena svečka tega ne bo spremenila. Če pa mu samo malo olajšamo bolezen, pa res ne vidim v tem prav nič slabega. Saj vendar nikjer ne piše, da ljudje svojih teles ne smemo zdraviti in da naravnost moramo pustiti druge trpeti. Jaz gotovo ne bi bila jezna, če bi kdo prižgal svečko v mojo dobrobit. Kakorkoli že, ne strinjam se, da v tem primeru vplivamo na svobodno voljo drugega. To je namreč kot pri pošiljanju brezpogojne ljubezni. Pošljemo jo skozi vesolje in potem višji jaz prejemnika to pozitivno energijo uporabi ČE želi in za KARKOLI želi (ker sam najbolje ve, kje jo v tistem trenutku najbolj potrebuje). Te svečke, ki se prižigajo za zdravje in splošno dobrobit nekoga so čista LJUBEZEN, ne pa uroki, ki bi nekoga kontrolirali in samovoljno posegali v njegovo življenje. (Ok, zdej bom pa raje počasi nehala, da se ne bomo še skregali.:))

Sara, se strinjam nekako s teboj ko trdiš da ni bele ali črne magije. Jest se tako kot JAKA tega nisem zmislu, temveč samo podajam kar sem se v življenju nauču. In o magijah so napisane mnoge knjige, članki, …. In jih ločijo na belo, črno. In kot sem že napisu razlagajo belo-dobro, črno-slabo. Eto.

Kar se tiče plonkanja,… kolk stvari je danes univerzalnih. Prvniskih unikatnih. Karkoli napišeš je ziher že napisano.

Kar se tiče Satye Sai Babe, ne vem prav veliko. Veliko več vem o OSHU, Bibliji, in pa raznoraznih avtorjih. Tako, da mi sploh ni pomembno. Povem kot začutim.

velik svetlobe
MIKE

P.S. upam da VELIK SVETLOBE spet nisem komu splonkal.

:))))))))))

Sara, se strinjam nekako s teboj ko trdiš da ni bele ali črne magije. Jest se tako kot JAKA tega nisem zmislu, temveč samo podajam kar sem se v življenju nauču. In o magijah so napisane mnoge knjige, članki, …. In jih ločijo na belo, črno. In kot sem že napisu razlagajo belo-dobro, črno-slabo. Eto.

Kar se tiče plonkanja,… kolk stvari je danes univerzalnih. Prvniskih unikatnih. Karkoli napišeš je ziher že napisano.

Kar se tiče Satye Sai Babe, ne vem prav veliko. Veliko več vem o OSHU, Bibliji, in pa raznoraznih avtorjih. Tako, da mi sploh ni pomembno. Povem kot začutim.

velik svetlobe
MIKE

P.S. upam da VELIK SVETLOBE spet nisem komu splonkal.

:))))))))))

MIKE

želela sem samo povdariti,da v vsakem primeru,vplivamo na človeka.Kdo ve ,kdaj je to zanj dobro in kdaj ni? Mi, pravgotovo ne. Čudna so pota Gospodova….,so včasih menili.

Tudi tebi ,veliko svetlobe, …..in berem te tudi na… http://www.gape..

Ja pa ne. Ne vplivamo na cloveka.

To so strahovi, in nic drugega.

Dejasnsko drzi le to, da clovek sam vpliva sam nase.

Drugi le stezka. Poglej koliko nasvetov se tuki potala. V raznoraznih vprasanjih. Pa mislis, da so zdej sprasevalci pod vplivom vseh odgovorov. Nikakor.

vsak sam se odloca, kaj pocne s svojim zivljenjem.

Vsak sam!

MIKE

pa si prepričan v tole kar si napisal?

Ne vem ali imam samo občutek, da te poznam? Se tvoje ime začne z A?

To te sam tako sprašujem. Če pa nisi A. se opravičujem. Ker on je moj kolega, za katerega sem prinesla literaturo za uvajanje v Majic, ker imam frenda v Manhatnu, ki se s tem praktično ukvarja že nevem več kot 10 let, drugač je po rodu Slovenc. Nimam pa pojma, če je to ta magija, ki tebe zanima, ali pa se ukvarja z triki. Mora pa bit ful dobr, ker ko sva se sprehajala po Manhatnu, ga je folk kar ustavljal in ga hvalil. Peljal me je v ogromen Majic shop, kjer mi je svetoval kakšno literaturo naj kupim A.-ju.
Poglej menda ima svoj page na internetu. Ime mu je Igor M. Vem pa še za enega, katerega osebno ne poznam, Karlo Sajovic. Poišči po internetu, kaj o njiju. Ce ne ti bom pa dala od I. email, mislim, da ti bo hotel pomagat, je ful prijazen.

Ciao!

Moje ime se začne na J. in me ne poznaš. Lahko mi napišeš njegov email na mojega pa ga bom vprašal za knjige.

Hvala
Lep pozdrav

Moje ime se začne na J. in me ne poznaš. Lahko mi napišeš njegov email na mojega pa ga bom vprašal za knjige.

Hvala
Lep pozdrav

Sara, tako kot si ti prepričana, da si napisala vprašanje zame!

New Report

Close