Najdi forum

lep dan za…

Sem že potolažen. Vem pa tudi, da je konkorenca na vseh pdročjih dobrodošla.

Le povedat mi moraš iz kje si, da lahko stopim v “vojno” z ostalo konkurenco. LP

Ne, kaj bi počeli, ampak: kaj bomo počeli.

In kaj boš počela ti?

Glasba po mojem okusu, vroca cokolada…to mam ze…ne bi pa mankal ksn fejst tipo zravn, da me mal pocrklja 🙂

sandra, ti me navdihuješ… bom zdržal, saj sem še zmeraj doslej… potem pa urno na smučke, pa kuhanega :))

pa te jaz malo virtualno pocrkljam, reda radi… če kaj pomaga!

:))))))))))
gorenjska je moj prelep domači kraj:)))))))))))))

Hvala bogu, da je Slovenija tako majhna.
V Kranju sem bil v srednji šoli, pa me je motilo, ker pri vas preveč piha. Drugače je pa tam zelo lepo, saj jaz imam zelo rad gozdove …. LP

no, sej jest nisem ravno v Kranju, moj dom je zelo staro slovensko ( gorenjsko )mesto!
Kateri del slovenije pa ti oblegaš vsak dan?

Sedaj pa moram malo razmislit o gorenjski in starih mestih.
ŠK.Loka se mi zdi je med najstarejšimi (čisto lahko se motim)
Radovljica
Tržič
Jesenice – tam sem pred leti kupil avto od enega pravega Gorenjca.

Jaz pa sem z Dolenjske. LP

se ne motiš!!!!!!!!

sedaj pa eno vprašanje,……a na Jesenicama si našel PRAVEGA, originalnega gorenjca?????))))))))si imel pa veliko srečo:)))))
no a veš……..sej dolenjska je tud velika?:)))))))

Veš, kako pravijo gorenjcem. Tam sem šel prepisat avto. Ker je bil avto pisan na njegovo ženo, sva jo čakala štiri ure. Štiri ure, pa mi škrtica ni ponudil tudi deci vode. Po prepisu, sem ga jaz povabil na pijačo v en lokal. Čeprav je on pokasiral 40 tisoč DEM, sem jaz plačal pijačo. Pri nas res ni taka navada. LP

hm, sedaj mi je pa res nerodno, no, ne moreš po enem gnilem jabolku košari oceniti da je vsa košara gnila!!!

Če bi ti jaz prodajala bi te peljala na kosilo!!!

Imaš prav.
Sedaj moram gledat, kdaj boš ti kaj prodajala. Pa imava kosilo. Le bojim se, da bom imel preveč konkurence. Licitacije pa mi niso všeč. LP

Tudi jaz bi šla s teboj, če ne bi bila v napoto.

LP

eno dobro mačko bi kr v službi na mizi ginekološko pregledal

ne bi bila v napoto, samo pred soboto ne bo nič :((
žal…

Ti, eno ˝resno˝ vprašanje:
kolk časa pa ti že nisi ORENH seksal??????????????????????
:)))))))))))))), no pa sej se človek vsaj malo nareži ob tvojih temah in tvojih posih:))))))))),

ornk že res dolg nisn , tko za šport pa vsak drug dan …. vmes ga pa še mal na roko … za utrjevanje kondicije .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close